1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń163 tys.
  • Odpowiedzi99
  • Ocen na +120
1 tys. ppt ?

Mam młodszą partnerkę, a nie daję rady w tych sprawach (100)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mam młodszą partnerkę, a nie daję rady w tych sprawach

Napisał(a): ~Olek Klepacz -

~Maro Jestem po 50 - ce mam dużo młodszą żonę i ja mogę codziennie. Żona mówi żebym dał sobie z tym spokój i nie może się nadziwić że jeszcze mogę.
Ja mam 67 lat i robię to codziennie z żoną która ma 52 lata , robimy to z rana albo wieczorem . Moja siostra Lekarka Neurolog , mówi że jesteśmy seksoholikami , a ja jej na to że się nie zna bo jest od nerwologi a nie seksouologi . .
INTERIA.PL

Napisał(a): ~młodzian -

Poczytaj sobie (i ewentualnie zamów) o "Catuaba" - taka kora z południowoamerykańskiego drzewa. Robi się z niej napar, trochę gorzki w smaku, ale pobudza podobnie jak kawa (nie tylko tą dużą głowę :) - na mnie działa. Po jakichś 2 ch. - 3 ch. tyg. stosowania zrób przerwę na tydzień, albo dwa. Potem stosuj w razie konieczności. Polecam też jedzenie dużej ilości orzechów (nerkowce, włoskie, laskowe), pestki z dyni i słonecznika. To co wspominał jeden z przedmówców - bieganie - zdecydowanie bieganie oraz jazda na rowerze poprawiają krążenie w prostacie.

Napisał(a): ~ Kackper -

~Maro Jestem po 50 - ce mam dużo młodszą żonę i ja mogę codziennie. Żona mówi żebym dał sobie z tym spokój i nie może się nadziwić że jeszcze mogę.

Po 50ce i codziennie. Obudz sie bajkopisarzu. Z nowa mloda dziewczyna przez 2 t ygodnie codziennia. A pozniej juz mi bajek nie pisz.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • MAM MODSZ PARTNERK A NIE
Do góry strony: Mam młodszą partnerkę, a nie daję rady w tych sprawach