128
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +12
128 ppt ?

Mam sny erotyczne (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mam sny erotyczne

Napisał(a): ~dream -

Miewam i to bardzo często sny erotyczne, zwykle nie są one związane z moim obecnym partnerem a na przykład z kolegą z pracy lub co gorsza z moim byłym. Nie wiem, czy to jest normalne ale mam również w tych snach orgazmy, które są bardzo realistyczne.
W moim związku niczego mi nie brakuje więc nie wiem czym może być to spowodowane. Może nie tylko ja tak mam?
INTERIA.PL

Re: Mam sny erotyczne

Napisał(a): ~blondi -

Mi się kiedyś śnił seks z moim nauczycielem matematyki. Musiałam zostać za karę po lekcjach, byłam sama a on był taki przystojny. Kara okazała się dużo przyjemniejsza niż myślałam :) Wtedy miałam swój pierwszy orgazm- przez sen z boskim nauczycielem :)

Napisał(a): Elisabet -

~blondi Mi się kiedyś śnił seks z moim nauczycielem matematyki. Musiałam zostać za karę po lekcjach, byłam sama a on był taki przystojny. Kara okazała się dużo przyjemniejsza niż myślałam :) Wtedy miałam swój pierwszy orgazm- przez sen z boskim nauczycielem :)
Oj też mi się kiedyś przyśnił taki sen :) Swoją drogą nigdy nie zwracałm na to uwagi ale jak zobaczyłam ten post to kojarze, że ja też bardzo często mam sny erotyczne a wraz z nimi orgazm. Także Droga ~dream nie jestś sama :)

Napisał(a): ~Incubus -

Zespół demona nocy. Dysfunkcja seksualna najczęściej występująca u kobiet, dotycząca przekonania, że kobietę żyjącą w abstynencji seksualnej nocami odwiedza przystojny mężczyzna (demon - inkub) pobudzający ją seksualnie. Pojawiają się omamy przeżywania bodźców seksualnych, czucia ciała kochanka. Takie przeżycia wiążą się z podnieceniem seksualnym aż do doświadczenia orgazmu włącznie. Do czynników prowokujących tę dysfunkcję można zaliczyć:ascezę, histeryczne cechy osobowości,dużą zmysłowość kobiet, których potrzeby seksualne nie są zaspokajane, rozbudzoną wyobraźnię seksualną,narkotyki.
Istnieją także doniesienia na temat współwystępowania tego zespołu z erotomanią i urojeniami o treści seksualnej występującymi w schizofrenii
Króto mówiąc - lecz się kobieto...

Napisał(a): karamamaba -

~gość To duch lub diabeł przychodzi do ciebie i cię bierze. Ty pragniesz go i mu się oddajesz.... Pamiętaj. W pobliżu jest Twój egzorcysta i Twoja parafia.

Niestety to jest grzech , i pamiętaj że jak diabeł dalej będzie gościł nocami w twojej pościeli i się panoszył to czeka cie zguba wieczysta i piekło . Powinnaś natychmiast jeszcze z samego rana udać się do swego spowiednika i on już ci powie co masz robić dalej . Moją sąsiadkę też tak trzymało dość długo i wspólnie z moim księdzem dobrodziejem egzorcystą znaleźliśmy sposób by sny się już nie powtarzały . Polecam tą metodę bo skuteczna i przyjemna i sąsiedzi są zadowoleni .

Napisał(a): karamamaba -

~Incubus Zespół demona nocy. Dysfunkcja seksualna najczęściej występująca u kobiet, dotycząca przekonania, że kobietę żyjącą w abstynencji seksualnej nocami odwiedza przystojny mężczyzna (demon - inkub) pobudzający ją seksualnie. Pojawiają się omamy przeżywania bodźców seksualnych, czucia ciała kochanka. Takie przeżycia wiążą się z podnieceniem seksualnym aż do doświadczenia orgazmu włącznie. Do czynników prowokujących tę dysfunkcję można zaliczyć:ascezę, histeryczne cechy osobowości,dużą zmysłowość kobiet, których potrzeby seksualne nie są zaspokajane, rozbudzoną wyobraźnię seksualną,narkotyki.
Istnieją także doniesienia na temat współwystępowania tego zespołu z erotomanią i urojeniami o treści seksualnej występującymi w schizofrenii
Króto mówiąc - lecz się kobieto...

.....A nie lepiej się trochę pomasturbować jak nikt nie widzi ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam sny erotyczne