Komentarze (131)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Dominika -

Nie rozumiem dlaczego niektóre osoby ich hejtują naprawde zazdroscicie im sławy i fanów ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Oliwia -

Naprawdę ta utwór mógłby być wielkim przebojem.Zgadzam się w 100% z Simonem Cowellem.Przepiekny utwór i ten występ był uroczy.Żal mi Leondre,że był prześladowany, bity.Na demną się znecano i to okrutnie.Przeniosłam się do innej szkoły i tu mi jest lepiej.13-latek,a ma taki talent,15-latek i ma taki głos.Super zespół.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Marian -

to piękne, że promuje się i chwali słabości, kobiety z brodami, transwestytów, słabych mężczyzn bitych i wyśmiewanych przez silnych samców alfa i że gardzi się heterowcami samcami alfa i agresją i siłą i spycha się dominujących samców na żul-margines... dzięki temu świat jest równy i każdy może znaleźć w nim miejsce dla siebie i żyje się lepiej, hetero sobie poradzą ale wrażliwsi ludzie potrzebują wsparcia i pocieszenia dlatego świat potrzebował wygranej Conchity Wurst
Odpowiedzi (5)
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): sydney99 -

Patrze na te idiotyczne komentarze i upewniam sie ze dobrze ze mnie w Polsce nie ma !!!!
Jakas straszna WIOCHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedzi (22)

Napisał(a): ParTyzanT -

Dooooobre to zaskoczony jestem niesamowicie , szacunek tym bajtlom .
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): leon1983 -

CIOTĄ JESTEŚ TY gg allin coś tam jeszcze cwaniaku. .Nie lubię takich jak ty cwaniaków i nie byłem ciotą tylko broniłem słabszych A z tobą to bym się chciał na ulicy spotkać CIOTO, to byśmy to ustalili a nie kozaka za kompem zgrywasz CIOTO, do zobaczenia ..
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): aa -

O tym opowiadała ostatnio sharon osbourne u conana ,że wszyscy biorą na łaskę pierdzieląc jacy oni biedni itd. Ci kolesie są mierni a to ,że jednego bili w szkole ... co z tego śpiewać nie umie
Odpowiedzi (20)
Dodaj komentarz