Reklama

20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń159
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
20 ppt ?

MAM28 LAT ZOSTALAM WDOWA CO DALEJ (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: MAM28 LAT ZOSTALAM WDOWA CO DALEJ

Napisał(a): Monika -

Rowniez jestem mezatka i swiat rozsypalby sie dla mnie w najdrobniejsze gdyby JEMU cos sie stalo....
Sciska serce, kiedy pomysle o Twojej sytuacji. Wierze w to, ze wszystko w naszym zyciu ma swoj sens, o ktorym przekonujemy sie po czasie...dluzszym czy krotszym ale znajdujemy go. Dlatego mysle, ze chyba jeszcze jest za wczesnie na pytania dlaczego. Masz dzieci, ktore powinny byc dla Ciebie przede wszystkim zrodlem sily, nadzieji i celem kazdego dnia. Badz dla nich i nie oddalaj sie, kiedys tez dostaniesz odpowiedz na swoje pytania.

Napisał(a): -

anecia79 SIEDEM MIESIECY TEMU ZGINAL MOJ MAZ ZOSTALAM Z DZIECMI SAMA CO DALEJ?TYLKO NIE PISZCIE ZE MUSZE DAC RADE BO JA TO WIEM ALE SIL JUZ BRAKUJE ZA CO? I DLACZEGO?
Pamietaj Bóg Zawsze Odbiera Dobrych Ludzi.. ! Nie Obwiniaj Sie NIczym.. i Próbuj Zyc normalnie ;)

Napisał(a): Gość -

wTuLoOnAwN1EbO
anecia79 SIEDEM MIESIECY TEMU ZGINAL MOJ MAZ ZOSTALAM Z DZIECMI SAMA CO DALEJ?TYLKO NIE PISZCIE ZE MUSZE DAC RADE BO JA TO WIEM ALE SIL JUZ BRAKUJE ZA CO? I DLACZEGO?
Pamietaj Bóg Zawsze Odbiera Dobrych Ludzi.. ! Nie Obwiniaj Sie NIczym.. i Próbuj Zyc normalnie ;)
Co za bzdury! Bog nie jest aż tak okrutny aby zabierać ludzi ,ojca dzieciom,męża zonie!.Nie i ngeruje w nasze życie,to było przypadek ,ze tak się stało,i Bog nie miał z tym nic wspolnego,jedynie mozesz się tylko modlic do niego aby dał Ci duzo sił na przetrwanie tego trudnego okresu,pozdrawiam

Napisał(a): Gość -

śmierć jest okropna dla bliskich. Nic tego nie zmieni. Czas goi rany. Jesteś młoda. Ja się rozwiodłam w wieku 28 lat. Byłam zupełnie sama z dzieckiem i uczuciowo i finansowo. Dałam radę. Poznałam obecnego męża. Jestem szczęśliwa. Daj sobie czas. Wszystko się ułoży.

Napisał(a): -

Raczej odpowiedz moja cie nie zadowoli bo bedzie ciezka . Dopiero za jakies 15 lat sie poprawi ale ty sie juz zestarzejesz sorry ala tak to wyglada. A teraz nikogo nie znajdziesz bo jako mloda wdowa stale bedziesz porownywac z byłym mezem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wdowa i co dalej
Do góry strony: MAM28 LAT ZOSTALAM WDOWA CO DALEJ