21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń699
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +2
21 ppt ?

mama zobaczyła jak się masturbuje (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: mama zobaczyła jak się masturbuje

Napisał(a): ~robert85 -

shell3232 Cześć na pewno nie uciekaj ;) Sądzę, że w Twoim wieku to normalne... Po prostu interesujesz się swoim ciałem to nic złego. Nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobiła , chyba rozmowa z mama bedzie odpowiednia pozdrawiam :)
cholercia, ja w tym wieku nie wiedziałem do czego kuśka służy PPP

Re: mama zobaczyła jak się masturbuje

Napisał(a): ~kutasiowy -

beka bo ja stosowalem ten Extra large i teraz kutas mi tak fajnie stoi z glowka do gory, wczesniej zwisal mi na dol a teraz wyglada to jak w najlepszych filmach porno:) super to wyglada:) nie spodziewalem ze bedzie to az taki fajny widok, czego to nie potrafia coraz to nowsze srodki....:)

Re: mama zobaczyła jak się masturbuje

Napisał(a): ~koala -

W wakacje, w niedzielę jak było gorąco umówiłem się z kumplem, że jedziemy się wykąpać. Nad wodą było dużo ludzi i fajnych dziewczyn więc można się było napatrzeć na ciałka, cycuszki i w ogóle, więc mi stał cały czas i musiałem sobie szybko zwalić, a nie było gdzie, więc pojechałem szybko do domu, pobiegłem szybko do swojego pokoju na górę, rozwaliłem się na leżance, spodenki w dół i jadę na ręcznym. Taki byłem napalony, że poleciałem dwa razy pod rząd i tak mi się z tego zrobiło sielsko, że zasnąłem i nie słyszałem ja mój tata przyszedł zobaczyć czy jestem, bo nie odpowiadałem na wołanie. Wszedł do pokoju i zobaczył mnie śpiącego z opuszczonymi spodenkami i spermą na brzuchu i klacie. Usiadł koło mnie i lekko mnie obudził. Jak się obudziłem to nie wiedziałem co mam powiedzieć taka masakra. On powiedział, żebym się ogarną bo mama zrobiła pizzę i woła puki ciepła. Wziąłem koszulkę i zacząłem się wycierać, a tata mówi mi spokojnie, żebym się nie przejmował, bo to normalne, że chłopcy tak robią i on to rozumie, ale żebym był bardziej dyskretny. Potem powiedział, że nie wiedział, że jestem już taki rozwinięty w moim wieku ( 14 lat włoski i sperma ) i że robi się ze mnie prawdziwy facet. W sumie to dobrze, że miałem tą wpadkę z tatą, bo teraz wiem, że mogę na niego liczyć gdyby co, bo wiem że mnie zrozumie i nie czułbym oporów, a jakby to był ktoś inny to by była duża chryja i kupę wstydu, gadania i ogóle, a tak to spoko.
« Wróć do tematów
Do góry strony: mama zobaczyła jak się masturbuje