299
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi71
  • Ocen na +35
299 ppt ?

Mamy romans.. JESTEM MĘŻATKĄ (72)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mamy romans.. JESTEM MĘŻATKĄ

Napisał(a): ~Sarunia -

Jestem mężatką i mam romans z żonatym mężczyzną.Nie radzę już sobie z tym,że jest ona...Obydwoje mamy rodziny,poukładane życie lecz czegoś brak.Coś nas zbliżyło do siebie.Ja myślę,że się już w nim zakochałam lecz nie powiedziałam jemu o tym.Rozmawiamy ze sobą codziennie,piszemy itp.Spotykamy się.Seks jest cudowny dla jednej i drugiej strony.Lecz nie rozmawiamy co dalej nie padły żadne deklaracji e itp.Spodziewam się hejetu...W domu niestety nie ma tego co znalazłam u niego.Nie wiem czy taka znajomość ma sens?

Re: Mamy romans.. JESTEM MĘŻATKĄ

Napisał(a): egle -

podobniez wszystko nam wolno, bo zyje sie tylko raz,

podobniez inni maja tez jedno zycie i czesto poswiecaja je dla nas,

podobniez szczesliwi mozemy byc zawsze,

podobniez egoistami jestesmy z wyboru,

podobniez monogamia jest jak nasza druga skora,

podobniez, kiedy jestesmy dorosli, potrafimy dokonywac wlasciwych wyborow...

ps. niepotrzebne skreslic....

Napisał(a): ~maksi -

Czy myslisz ,że udany seks i czułe smski to wszystko ?A codzienne życie ,a lojalność a wsparcie się w trudnych chwilach?Ile lat jesteś z mężem a ile z owym lubym?To wszystko tylko tak się wydaje ,takie różowe.Jak on zareaguje ,gdy wasza WIELKA MIŁOŚĆ UJRZAŁABY ŚWIATŁO DZIENNE?Czy rzuci dom, rodzinę ?Watpie .Też tak mi się zdawało a okazało się kto jest złotem a kto tombakiem.JESTEŚ ZAUROCZONA .PRZEJDZIE CI I TYLE.Pomyśl czywarto wszystko kłaść na jedna szalę?

Napisał(a): ~Polska -

Pustaki...Szkoda słów na coś takiego...
To samo druga strona...nieudacznik i prymityw...
Życie...

Tak to jest jak ktoś nie potrafi poszukać sobie drugie osoby naprawdę takie dla której zrobi się wszystko...
Albo z drugiej strony , ta osoba nie jest godna by odfszukać sobie kogoś wartościowego , bo wartościowy ktoś zna swoją cenę i byle G się nie zadaje...

Napisał(a): ~Donor -

Niech zgadnę. Nie znajdujesz w domu tego co ci trzeba, bo mąż robi zakupy, wynosi śmieci, nie pije, nie awanturuje się, pracuje, zajmuje się dziećmi czyli nuda. Jakby Cię tłukł, pił, był babiarzem to nie w głowie by Ci było szukać szczęścia poza domem
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mamy romans.. JESTEM MĘŻATKĄ