19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
19 ppt ?

Marketing sieciowy – sposób na biznes? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Marketing sieciowy – sposób na biznes?

Napisał(a): ~terminator -

Kumpel zaproponował mi nowy biznes, mianowicie tzw. marketing sieciowy. Tematy marketingowe są mi obce, ale on powiedział, że to dobry interes to stwierdziłem że to brzmi atrakcyjnie więc się zgodziłem. Ma zadzwonić do mnie w tym tygodniu żeby przekazać mi więcej informacji. Przyznam szczerze, że ten marketing sieciowy wiele mi nie mówi, nawet jak czytam o tym w internecie, poza tym wiele osób uważa że to oszustwo i polega na akwizytorstwie. To mnie wystraszyło. Może jest tu ktoś kto mógłby mi objaśnić dokładnie na czym polega marketing sieciowy i na co mam uważać żeby nie wpakować się w jakiś sajgon?
INTERIA.PL

Re: Marketing sieciowy – sposób na biznes?

Napisał(a): ~gość -

~best To proste. Robisz jak podpis. Bierzesz jakiś sondaż Z niezależnej nakładasz dane i dzwonisz na Nowogrodzką, że może sprzedać 95% poparcia dla dobrej zmiany. Kupi.
Nie prościej swój przykład podać gdzie dzwoni Szechter i piszesz co ci każe ?

Napisał(a): karolinakk -

Cóż, trudna branża :) Ogólnie obecnie jest mnóstwo firm, które się tym zajmują, a potencjalni klienci wciąż nie rozumieją konieczności działań marketingowych w sieci. Najtrudniejsze w marketingu sieciowym jest zdobycie klienta, który będzie miał z czego płacić za działania, które nie zawsze przynoszą korzyść. Powodzenia.

Napisał(a): ~gość -

Myśle, że marketing sieciowy to dziś przyszłość. Fakt, jest wiele firm, które zajmują się dziś właśnie tym. Nie mniej jednak wydaje mi się, że właśnie większość nie ma o tym pojęcia, a sukces osiągną tylko najlepsi. Mało kto wie o tego typu biznesie. W sumie to nic dziwnego, bo z jakiegoś powodu mówi się o marketingu sieciowym, że to biznes, którego nie widać. I w tym znajduję się klucz i cała sztuka tego typu przedsięwzięcia.

Napisał(a): ~Angela -

Biznes w Internecie to ciężki kawałek chleba, trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Niestety, większość ludzi uważa, że taka prosta jest prosta, mila i przyjemna, a do tego zarabia się krocie! Nic bardziej mylnego! A akwizytorów i naciągaczy ludzie nie lubią tak w realu, jak i w wirtualnej rzeczywistości
« Wróć do tematów
Do góry strony: Marketing sieciowy – sposób na biznes?