598
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35 tys.
  • Odpowiedzi176
  • Ocen na +288
598 ppt ?

Mataczenie PIS o Kijowskim w mediach trwa juz trzeci dzień , a tymczasem Rydzyk dostaje ogromne pieniądze publiczne ! (177)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
-

Co zrobił o. Rydzyk z pieniędzmi na Stocznię ?
Rydzyk zebrał miliony na ratowanie Stoczni Gdańskiej. Ani złotówka nie trafiła do stoczniowców, choć prosili o pieniądze wielokrotnie. Nikomu nie powiodły się też próby wpłynięcia na księdza przy pomocy kościelnych zwierzchników bądź prokuratury.

Rydzyk powiedział, że nie da nam pieniędzy "na przeżarcie" - zdradza Jerzy Borowczak, jeden z organizatorów strajku w sierpniu 1980 r.

- Rydzyk omamił ludzi ideą wykupu Stoczni, która od początku była chybiona, bo wszystko miało tylko jeden cel: żeby ludzie kochający Stocznię, "Solidarność" i Gdańsk wpłacili mu pieniądze, których potrzebował


Pod koniec lutego warszawski Sąd Okręgowy zadecydował, że Fundacja Lux Veritatis o. Tadeusza Rydzyka otrzyma ponad 26 mln złotych odszkodowania wraz z odsetkami za cofnięcie dofinansowania dla projektu geotermii toruńskiej. Sąd zaakceptował ugodę pomiędzy fundacją a Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Ponad 700 tysięcy złotych dotacji z resortu spraw zagranicznych otrzyma do 2018 roku Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, należąca do fundacji Lux Veritatis o. Tadeusza Rydzyka. Za co? Ma prowadzić jeden z Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej, czyli m. in. organizować debaty i konferencje, współpracować z mediami lokalnymi i prowadzić warsztaty w obszarze polityki zagranicznej.
Załączniki:
INTERIA.PL
do -

Chcą dziewięćdziesięcioma tysiącami szwindelku przykryć wielomilionowe rydzykowo-rydzyjkowe dotacje.... Ciemnogrodzianie to kupią bo kwoty milionowe są poza zasięgiem ich wyobraźni (bo jej nie mają tak naprawdę....)
do -

Tak Kijowski to pionek w tej całej układance za którą stoją ogromne pieniądze miliardera Sorosa. W KODzie jest masa uczciwych i szlachetnych ludzi, którzy nabrali się na KOD. Dzięki Kijowskiemu dzisiaj przecierają oczy i dostrzegają absurdalność tego odgórnego, pozorowanego i sztucznego tworu jakim jest KOD.

Kijowski został poświęcony przez swoich kolegów dla przykrycia afery miłosnej Petru. Za dużo wpompowano pieniędzy w Petru. Trzeba było go jakoś ratować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mataczenie PIS o Kijowskim w mediach trwa juz trzeci dzień , a tymczasem Rydzyk dostaje ogromne pieniądze publiczne !