Reklama

652
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +-8
652 ppt ?

Materac - jaki najlepszy? (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Materac - jaki najlepszy?

Napisał(a): syska1987 -

Witam. Po kilku nocach, po których wstałam cała obolała postanowiłam kupić do mojego łóżka dobry materac. Kompletnie się jednak na tym nie znam, a wybór jaki zobaczyłam na materace.sklep.pl utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że o materacach nic dotąd nie wiedziałam. Chciałabym się Was poradzić - szukam materaca raczej twardego, dobrego dla osoby mającej problem z karkiem. Jaki materac będzie lepszy - kokosowy, lateksowy czy może jeszcze jakiś inny? Chciałabym zamówić go jak najprędzej,bo na moim łóżku (które zmieniłam miesiąc temu) naprawdę nie można się wyspać:/ Ktoś ma jakieś propozycje? Co macie u siebie w domu?
INTERIA.PL

Re: Materac - jaki najlepszy?

Napisał(a): -

Weź sobie dzień wolnego, i wybierz się do Ikea, są w dużych miastach. W Katowicach mają ( mieli ) 16 różnych materaców do wyboru i można sobie na nich poleżeć i sprawdzić. Oczopląsu można dostać. Ale nie licz za bardzo na doradę, bo tam pracują przeciętniacy. Sa opisane ich własności i tak dalej.

syska1987 Witam. Po kilku nocach, po których wstałam cała obolała postanowiłam kupić do mojego łóżka dobry materac. Kompletnie się jednak na tym nie znam, a wybór jaki zobaczyłam na materace.sklep.pl utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że o materacach nic dotąd nie wiedziałam. Chciałabym się Was poradzić - szukam materaca raczej twardego, dobrego dla osoby mającej problem z karkiem. Jaki materac będzie lepszy - kokosowy, lateksowy czy może jeszcze jakiś inny? Chciałabym zamówić go jak najprędzej,bo na moim łóżku (które zmieniłam miesiąc temu) naprawdę nie można się wyspać:/ Ktoś ma jakieś propozycje? Co macie u siebie w domu?
witam , mam w domu materac lateksowy HEVEA Comfort 160x200 H2 czyli średnio-twardy, kupilismy go w styczniu, czyli po 9 miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że to dobry wybór. Ważę prawie 90-tkę - wstyd powiedzieć a mąż 105 kg, dobranie włąściwego materaca dla nas nie było łatwe - po zwykłym pianoowym kupionym razem z sypialnią w Ikea ( októrej ktoś tu wspominał ;-( bół w plecach na wysokości łopatek był coraz bardziej dokuczliwy, a o spaniu na boku nie było mowy bo ręka cierpła i rano ani ręką ani nogą - rozpacz. Poczytalismy troche w necie o materacac i wyszło na to ze lateksowy bo jak piszą jako jest to najbardziej elastyczny materiał do produkcji materacy, ma wyjątkowe zdolności tzw elastyczności punktowej czyli odciska się tylko tam gdzie go naciskasz a strefa obok pozostaje nieruszona czyli nie leżysz w niecce wygniecionej przez własną pupkę - za przeproszeniem - z powyginanym kręgosłupem - tylko barki i kolana są na jednej wysokości powyżej miednicy (są przecież lżejsze niż miednica), na stronach firm handujących takimi materacami można znalezc fotkę takiej pani leżącej na materacu z boku i widać jak się pod nią odkształca i to jest to co mnie przekonało, nie mówię juz o 5 latach gwarancji, rozpinanym pokrowcu i właściwościach antyalergicznych materaca lateksowego, no i nie skrzypi w nocy a też czasem ma znaczenie ;-) Także ja oddaje swój głos na materac lateksowy. Znajdziesz je bez problemu w necie - cena za 160x200 od 1100 do 1300 - nie przepłacaj w salonach.

Napisał(a): pyzate -

przede wszystkim zwróć uwagę na sprężyny bonellowe. one zapewniają twardość materaca. poza tym, całkiem nieźle z tym sklepem trafiłaś, z tego co obadałam, to materace.sklep.pl ma darmową dostawę towaru. jest to całkiem niezła opcja, szczególnie zważając na gabaryty materaca... aż sama zastanowię się nad zakupami u nich.

Oj ja mam straszny dystans do rzeczy z Ikei. Niestety miałam niezbyt dobre doświadczenia z łóżkami i materacami, które można tam kupić. Szybko się wycierają i czujesz każdą sprężynę. Ja postwiłam na jakość i trwałość materaca, i dlatego kupiłam swój materac na materace.sklep.pl, materace bardzo dobrej jakości i myślę, że będą mi służyć długie lata.

Napisał(a): georgij4 -

Oja ja tez musze sie przyznac ze nie przepadam za tymi materacami,moze dlatego ze spotkałam i uzywam lepsze moim zdaniem Perfect Harmony.
Na początku prawdę mówiąc na początku trochę nie wierzyłam, bo wszystko zbyt dobrze wyglądało, ale na szczęście zdecydowałam właśnie na magnetouch. Pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby firma w tak miły i profesjonalny sposób o mnie zadbała! Wyjaśniono mi dokładnie jak działa to urządzenie, przy okazji dowiedziałam się sporo ciekawych rzeczy na temat samego magnetyzmu. Rozmawiałam też ze specjalistami współpracującymi z firmą (o ile dobrze pamiętam to był chyba dr. Kwolek). Do dzisiaj korzystam z magnetoucha, polecam Wam to urządzenie.

Jeśli ktoś szuka dobrego materaca, to nie może podejmować decyzji po sprawdzeniu 2-3 modeli w ciągu kilkunastu minut. Lepiej poświęcić an to trochę czasu, bo dzięki temu zapewnimy sobie odpowiedni komfort i relaks w trakcie snu. Warto zajrzeć an tę stronę Link oferta jest bardzo szeroka, a do tego można znaleźć materace praktycznie na każdą kieszeń.

Napisał(a): bluemann23 -

georgij-wiem o czym piszesz. Jesli chodzi o perfect harmony,to moge napisac jak to wygląda z moich doświadczeń z materacem.Na początku trochę nie wierzyłem, bo wszystko zbyt dobrze wyglądało, ale na szczęście zdecydowałem właśnie na magnetouch. Pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby firma w tak miły i profesjonalny sposób o mnie zadbała! Wyjaśniono mi dokładnie jak działa to urządzenie, przy okazji dowiedziałam się sporo ciekawych rzeczy na temat samego magnetyzmu. Rozmawiałam też ze specjalistami współpracującymi z firmą (o ile dobrze pamiętam to był chyba dr. Kwolek). Do dzisiaj korzystam z magnetoucha, polecam Wam to urządzenie.
A na zmianę materaca moi drodzy nigdy nie jest za pozno i najlepiej zrobić to szybko i od razu jesli czujemy dyskomfort podczas snu.

Ja przeczytałam porady, jaki materac wybrać na kamai.pl i teraz wiem, że kupię lateksowy. Jest to materac zdrowy, który nie obciąża kręgosłupa, a wręcz pomaga w jego zdrowym kształtowaniu. Kamai.pl to też sklep i możesz tam kupić materac dla siebie, ja wybiorę pewnie taki lateksowy. Dodatkowo mają tam teraz promocję na materace Janpol - można dostać coś gratis do materaca, a po za tym przesyłkę kurierską bez pobrania masz za darmo:).
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • materace opinie
  • najlepsze materace
  • NAJLEPSZY MATERAC
  • dobry materac
  • materace forum
  • opinie o materacach
  • jaki materac wybra opinie
  • materac lateksowy opinie
  • jaki materac kupi
  • materac 160x200 jaki wybra
Do góry strony: Materac - jaki najlepszy?