150
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +-7
150 ppt ?

mąż na portalach randkowych i czATACH ??? (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: mąż na portalach randkowych i czATACH ???

Napisał(a): ~marika -

Co masz robić? Sprawdzić. Polecam założyć program szpiegujący na komputer męża. Spradzić bilingi z komórki. I być czujną na wszytsko. Nowe ciuchy, perfumy (przecież trzeba dobrze wygladac przed kochanką), dziwne godziny powrotu z pracy, wyjścia, wyjazdy z kolegami na mecze, koncerty, wyjazdy na delegacje i nocowanie poza domem. Ignorowanie twojej osoby, ciągle zły humor jak jest w domu, pilnowanie komórki i branie jej nawet do kibla.
Może jeszcze nie zdradzil, ale i tak jest jakiś problem w waszym związku bo kochającym maz/facet nie przesiaduje na portalach randkowych.

Napisał(a): foczka -

~marika Co masz robić? Sprawdzić. Polecam założyć program szpiegujący na komputer męża. Spradzić bilingi z komórki. I być czujną na wszytsko. Nowe ciuchy, perfumy (przecież trzeba dobrze wygladac przed kochanką), dziwne godziny powrotu z pracy, wyjścia, wyjazdy z kolegami na mecze, koncerty, wyjazdy na delegacje i nocowanie poza domem. Ignorowanie twojej osoby, ciągle zły humor jak jest w domu, pilnowanie komórki i branie jej nawet do kibla.
Może jeszcze nie zdradzil, ale i tak jest jakiś problem w waszym związku bo kochającym maz/facet nie przesiaduje na portalach randkowych.
a jak mozna zalozyc ten program szpiegujacy?

Napisał(a): ~samiec -

foczka
~marika Co masz robić? Sprawdzić. Polecam założyć program szpiegujący na komputer męża. Spradzić bilingi z komórki. I być czujną na wszytsko. Nowe ciuchy, perfumy (przecież trzeba dobrze wygladac przed kochanką), dziwne godziny powrotu z pracy, wyjścia, wyjazdy z kolegami na mecze, koncerty, wyjazdy na delegacje i nocowanie poza domem. Ignorowanie twojej osoby, ciągle zły humor jak jest w domu, pilnowanie komórki i branie jej nawet do kibla.
Widocznie szuka czegoś na zewnątrz skoro nie ma tego w domu , to typowe dla facetów , jak jesteś głodny i nie masz nic w domu do jedzenia to wychodzisz na polowanie :)

Napisał(a): DUSIA28 -

foczka
Przerażenie mnie ogarnia jak czytam takie posty. Jakieś programy szpiegujące, podsłuchy,
kontrole komórki, a gdzie tu jest miejsce na uczucie, związek opierający się na wzajemnym
zrozumieniu i zaufaniu. Przecież jeżeli jest tak, jak piszesz , to wcześniej czy później i tak
dojdzie do rozstania. Jeżeli jednak na siłę będziecie się kurczowo trzymać takiego związku,
to stworzycie sobie piekło na jednym metrze kwadratowym. Co to za życie...
Do tego jak słyszę (to już taka dygresja), że dla dobra dzieci, to mnie cholera bierze.
Zapytajcie tych dzieci, czy nie wolą spokoju w domu...Obojętne z którym rodzicem...

Napisał(a): bodzik1 -

DUSIA28
foczka
Przerażenie mnie ogarnia jak czytam takie posty. Jakieś programy szpiegujące, podsłuchy,
kontrole komórki, a gdzie tu jest miejsce na uczucie, związek opierający się na wzajemnym
zrozumieniu i zaufaniu. Przecież jeżeli jest tak, jak piszesz , to wcześniej czy później i tak
dojdzie do rozstania. Jeżeli jednak na siłę będziecie się kurczowo trzymać takiego związku,
to stworzycie sobie piekło na jednym metrze kwadratowym. Co to za życie...
Do tego jak słyszę (to już taka dygresja), że dla dobra dzieci, to mnie cholera bierze.
Zapytajcie tych dzieci, czy nie wolą spokoju w domu...Obojętne z którym rodzicem...

zaczęłam czytać temat...i układała mi się w głowie odpowiedź......
Ale czytając dalej okazało się że Ty już ją napisałaś....:)))))
Dokładnie tak jak myślałam....:)
Zgadzam się!!!!
:)

Napisał(a): bodzik1 -

DUSIA28

zaczęłam czytać temat...i układała mi się w głowie odpowiedź......
Ale czytając dalej okazało się że Ty już ją napisałaś....:)))))
Dokładnie tak jak myślałam....:)
Zgadzam się!!!!
:)
Dość często Bodziu się zgadzamy .;))[/cytat]

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Jak czytam coś takiego....to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.........
W dniu w którym wpadnę na pomysł szpiegowania mojego męża.....od razu złoże pozew rozwodowy....:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co mylicie o czacie na interii forum
  • jak sprawdzi czy m ma konto na portalu
  • m mnie zdradza na portalu randkowym
  • moj maz przesiaduje na portalach randkowych
  • maz ,zalogowany na portalu randkowym co to znaczy
  • mj m korzysta z portali randkowych
  • maz na portalu randkowym
  • maz i portale randkowe
  • m na portalu randkowym
  • facet w zwizku a portale randkowe
  • jak sprawdzic czy maz korzysta z portali randkowych
  • maz na portalach randkowych
Do góry strony: mąż na portalach randkowych i czATACH ???