150
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +-7
150 ppt ?

mąż na portalach randkowych i czATACH ??? (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: mąż na portalach randkowych i czATACH ???

Napisał(a): ~jola -

DUSIA28]
foczka [cytat kogo=~marika Co masz robić? Sprawdzić. Polecam założyć program szpiegujący na komputer męża. Spradzić bilingi z komórki. I być czujną na wszytsko. Nowe ciuchy, perfumy (przecież trzeba dobrze wygladac przed kochanką), dziwne godziny powrotu z pracy, wyjścia, wyjazdy z kolegami na mecze, koncerty, wyjazdy na delegacje i nocowanie poza domem. Ignorowanie twojej osoby, ciągle zły humor jak jest w domu, pilnowanie komórki i branie jej nawet do kibla.
Może jeszcze nie zdradzil, ale i tak jest jakiś problem w waszym związku bo kochającym maz/facet nie przesiaduje na portalach randkowych.
a jak mozna zalozyc ten program szpiegujacy?
Przerażenie mnie ogarnia jak czytam takie posty. Jakieś programy szpiegujące, podsłuchy,
kontrole komórki, a gdzie tu jest miejsce na uczucie, związek opierający się na wzajemnym
zrozumieniu i zaufaniu. Przecież jeżeli jest tak, jak piszesz , to wcześniej czy później i tak

dojdzie do rozstania. Jeżeli jednak na siłę będziecie się kurczowo trzymać takiego związku,
to stworzycie sobie piekło na jednym metrze kwadratowym. Co to za życie...
Do tego jak słyszę (to już taka dygresja), że dla dobra dzieci, to mnie cholera bierze.
Zapytajcie tych dzieci, czy nie wolą spokoju w domu...Obojętne z którym rodzicemtat]
Co ty mowisz ? W takiej sytuacji nie ma juz zaufania,milosci....Szlag mnie trafia jaj czytam takie wypociny,kobieta wie,ze facet jest nie w pozadku,ze interesuje sie innymi,a zona wg ciebie...co, ma siedziec i ufac i kochac...a on za sciana zabawia.soe z jakas idiotka ?
Widac,ze nigdy nikt cie nie zdradzil - czego nie zycze. Bo jakbys przezyla to, to inaczej mowilabys. Wiesz ile kobiet jest zdradzanych, czy w reali czy necie i nie woedza o tym ? Tak sie ukrywaja,i co a ona ufa ,kocha i swiata poza nim nie widzi.Wiev czasami warto poszukac,po to zeby pewna.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~adril -

wytłumaczcie mi kobiety skąd się bierze w was taka hipokryzja. O męża wam się starać na co dzień nie chce bo jesteście zajęte. Mąż nie może być zajęty, ale wy tak. Gdy jakaś inna się nim zainteresuje i stara się o niego to jesteście zazdrosne. Rozumiem, że niektórzy faceci to niereformowalne szuje, ale część na pewno by nie robiła takich rzeczy jak byście trochę wiecej wysiłku od siebie włożyły w swój związek.

Napisał(a): gra1234 -

~adril wytłumaczcie mi kobiety skąd się bierze w was taka hipokryzja. O męża wam się starać na co dzień nie chce bo jesteście zajęte. Mąż nie może być zajęty, ale wy tak. Gdy jakaś inna się nim zainteresuje i stara się o niego to jesteście zazdrosne. Rozumiem, że niektórzy faceci to niereformowalne szuje, ale część na pewno by nie robiła takich rzeczy jak byście trochę wiecej wysiłku od siebie włożyły w swój związek.
tez duzo prawdy......moi synowie w domu nic nie robili, mieli sie uczyc.....jak sie pozenili , to synowe tak organizuja zycie, ze oni gotuja, dziecmi sie zajmuja, to plywalnia, to znajomi, to wizyta u nich i nie ma czasu na siedzenie przed komputerem...

Napisał(a): ~bbbb -

~asdf 1. jeśli jest uzależniony od komputera/internetu to terapia
2. MA ŻONĘ - PORTALE RANDKOWE MAJĄ ZOSTAĆ W TWOJEJ OBECNOŚCI ZLIKWIDOWANE
3. dostęp do skrzynki e-mail bo mu nie ufasz z racji uczestnictwa w dziwnych portalach mając żonę
4. NIE PASUJE ? WYPROWADZKA AŻ TO SOBIE PRZEMYŚLI / AŻ TY SKIERUJESZ POZEW O ROZWÓD
I to w/g Ciebie metoda na utrzymanie męza przy sobie? Jaki dostęp do skrzynki mailowej, co to znaczy jak nie pasuje to wyprowadzka.
Trzymanie na łańcuchu to nie metoda na wspólne życie. Po za tym jak będzie chciał zdradzić to zdradzi. Proponuje zastanowić się dlaczego mąż tam zagląda. Nic się nie dzieje bez powodu. Zastanówcie się jak traktujecie swoich mężczyzn. To nie jest tak że zdobyłyście sobie męza a teraz możecie go traktować jak chodzący portfel i stare kapcie. Najlepiej niech daje kasę, podziwia królową małżonkę robi wszystko co każecie i sie nie odzywa. Mężczyzna tez potrzebuje uznania , uczucia, przytulenia zrozumien ia że czasami bywa zmęczony, że w pracy stres i ze chciałby przyjśc do domu porozmawiać z żoną , odpocząc w jej towarzystwie. Nie jest mu miło słuchać, że mąz koleżanki z pracy to taki zaradny bo koleżanka dostała nowy samochód czy pojechała na zagraniczną wycieczkę. Zapamiętajcie sobie że facet to też człowiek ma prawo do wyjscia z kumplami na piwo , ma prawo mieć swoje hobby i ma prawo oczekiwać od żony wsparcia i okazywania uczuć. Reasumując przemyśł sobie kobieto najpier układ panujący w Twoim domu i czy chciałabys byc traktowana tak samo jak traktujesz męża i może wtedy już otrzymasz odpowiedź dlaczego mąż siedzi na portalach randkowych,

Napisał(a): ~bbbb -

[b][/b]
~jola]
DUSIA28
foczka [cytat kogo=~marika Co masz robić? Sprawdzić. Polecam założyć program szpiegujący na komputer męża. Spradzić bilingi z komórki. I być czujną na wszytsko. Nowe ciuchy, perfumy (przecież trzeba dobrze wygladac przed kochanką), dziwne godziny powrotu z pracy, wyjścia, wyjazdy z kolegami na mecze, koncerty, wyjazdy na delegacje i nocowanie poza domem. Ignorowanie twojej osoby, ciągle zły humor jak jest w domu, pilnowanie komórki i branie jej nawet do kibla.
Może jeszcze nie zdradzil, ale i tak jest jakiś problem w waszym związku bo kochającym maz/facet nie przesiaduje na portalach randkowych.
Przerażenie mnie ogarnia jak czytam takie posty. Jakieś programy szpiegujące, podsłuchy,
kontrole komórki, a gdzie tu jest miejsce na uczucie, związek opierający się na wzajemnym
zrozumieniu i zaufaniu. Przecież jeżeli jest tak, jak piszesz , to wcześniej czy później i tak

dojdzie do rozstania. Jeżeli jednak na siłę będziecie się kurczowo trzymać takiego związku,
Do tego jak słyszę (to już taka dygresja), że dla dobra dzieci, to mnie cholera bierze.
Zapytajcie tych dzieci, czy nie wolą spokoju w domu...Obojętne z którym rodzicemtat]
Co ty mowisz ? W takiej sytuacji nie ma juz zaufania,milosci....Szlag mnie trafia jaj czytam takie wypociny,kobieta wie,ze facet jest nie w pozadku,ze interesuje sie innymi,a zona wg ciebie...co, ma siedziec i ufac i kochac...a on za sciana zabawia.soe z jakas idiotka ?
Widac,ze nigdy nikt cie nie zdradzil - czego nie zycze. Bo jakbys przezyla to, to inaczej mowilabys. Wiesz ile kobiet jest zdradzanych, czy w reali czy necie i nie woedza o tym ? Tak sie ukrywaja,i co a ona ufa ,kocha i swiata poza nim nie widzi.Wiev czasami warto poszukac,po to zeby pewna.
no dobrze, nie ma zaufania . mogę zrozumieć tylko wytłumacz mi kobieto co chcecie uzyskać tą inwigilacją? Poprawienie relacji we własnym związku? Bzdura. Udowodnić męzowi ,że zdradził ok tylko co dalej? Czy nie lepiej namówić męza na wspólne wyjscie, zrobić fajną kolację, zainteresować się jego problemami, pokazać ze sie go kocha i bycie na portalach randowych przez niego sprawia nam bol, dowiedziec sie co nie pasuje jemu w związku. Próbować naprawić wspólnym siłami relacje w związku. Co przyjdzie z awantur i bycia żandarmem? Ano to że stwierdzi że nie da sie z Tobą zyc i cxzas najwyższy poszukać kogoś kto zrozumie , przytuli i bedzie go kochał takiego jakim jest

Napisał(a): ~ola -

~adril wytłumaczcie mi kobiety skąd się bierze w was taka hipokryzja. O męża wam się starać na co dzień nie chce bo jesteście zajęte. Mąż nie może być zajęty, ale wy tak. Gdy jakaś inna się nim zainteresuje i stara się o niego to jesteście zazdrosne. Rozumiem, że niektórzy faceci to niereformowalne szuje, ale część na pewno by nie robiła takich rzeczy jak byście trochę wiecej wysiłku od siebie włożyły w swój związek.
Prawda,ale.sa.sytuacje.w zyciu,ze czasami juz rece opadaja,i pytanie, dlaczego to zawsze ja.musze sie starac ?

Napisał(a): ~jola -

~bbbb][b][/b]
~jola
DUSIA28
Przerażenie mnie ogarnia jak czytam takie posty. Jakieś program
y szpiegujące, podsłuchy,

no dobrze, nie ma zaufania . mogę zrozumieć tylko wytłumacz mi kobieto co chcecie uzyskać tą inwigilacją? Poprawienie relacji we własnym związku? Bzdura. Udowodnić męzowi ,że zdradził ok tylko co dalej? Czy nie lepiej namówić męza na wspólne wyjscie, zrobić fajną kolację, zainteresować się jego problemami, pokazać ze sie go kocha i bycie na portalach randowych przez niego sprawia nam bol, dowiedziec sie co nie pasuje jemu w związku. Próbować naprawić wspólnym siłami relacje w związku. Co przyjdzie z awantur i bycia żandarmem? Ano to że stwierdzi że nie da sie z Tobą zyc i cxzas najwyższy poszukać kogoś kto zrozumie , przytuli i bedzie go kochał takiego jakim jest
Do bbbb
Masz 100% racje ,! Czasami.madroscia kobiety i sprytem wiecej sie zdziala.Pytasz,czmu to szpiegowanie.ma sluzyc.... Roznie,a przede wszystkim aby miec haka na niego.Ja mokemu jak mowilam o roznyvh jak zabawial.sie w necie,to mowil ze nie pawda i kazal mi sie leczc,jak mu pokazalam dowod to wymiekl.A po drugie w razie jakiejs sprawy w sadzie,rozwodowej jest dowod,ze to on sie zabawial.Pewnie,ze najlepiej zrobic tak,aby nie mial ochoty na szukanie....ale nie wiesz jakie to czasami ciezkie.Pozdrawiam Cie cieplutko.pa

Napisał(a): ~lala -

przyjazn Teraz jest nowy czat mało ko o nim wie cztlos tam żonaci faceci siedzą przed kamerą komputera rozebrani z gołymi tyłkami widać ich od pasa w dół i szukają chętnej na sex nie wychodząc z domu
Slyszalam o tym.Przerazajace,i beda debile z tego korzystac,bo co.to obnazyc sie jak i tak twarzy nie widac ! Nie wiem do czego to doprowadzi !
Załączniki:

Napisał(a): 2132456 -

foczka
~marika Co masz robić? Sprawdzić. Polecam założyć program szpiegujący na komputer męża. Spradzić bilingi z komórki. I być czujną na wszytsko. Nowe ciuchy, perfumy (przecież trzeba dobrze wygladac przed kochanką), dziwne godziny powrotu z pracy, wyjścia, wyjazdy z kolegami na mecze, koncerty, wyjazdy na delegacje i nocowanie poza domem. Ignorowanie twojej osoby, ciągle zły humor jak jest w domu, pilnowanie komórki i branie jej nawet do kibla.
Wyrzuć go na zbity pysk jest nienormalny i tyle .

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co mylicie o czacie na interii forum
  • jak sprawdzi czy m ma konto na portalu
  • m mnie zdradza na portalu randkowym
  • moj maz przesiaduje na portalach randkowych
  • maz ,zalogowany na portalu randkowym co to znaczy
  • mj m korzysta z portali randkowych
  • maz na portalu randkowym
  • maz i portale randkowe
  • m na portalu randkowym
  • facet w zwizku a portale randkowe
  • jak sprawdzic czy maz korzysta z portali randkowych
  • maz na portalach randkowych
Do góry strony: mąż na portalach randkowych i czATACH ???