685
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39 tys.
  • Odpowiedzi273
  • Ocen na +69
685 ppt ?

Maz uwaza sie za pana i wladce, unikam seksu. (274)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Maz uwaza sie za pana i wladce, unikam seksu.

Napisał(a): Samotna -

Jestesmy 10 lat po slubie, mamy dwojke dzieci. Na seks zgadzam sie dla swietego spokoju. Maz czesto wybucha, wscieka sie. Ja wtedy sie boje, zamykam sie w sobie, serce wali mi jak szalone. Dzieci widza te awantury, maja 9 i 6 lat. Maz czesto krzyczy, ze kradne mu pieniadze i dzieciom, ze bez niego bym zginela. On pracuje, ja nie. Chce znalezc prace i wystapic o rozwod. Ale sie boje. On w czasie awantur mowi, ze mam wypier... z domu, ale dzieci zostaja z nim. Widze, ze dzieci tez sie go boja w tych momentach. Co mam robic?

Re: Maz uwaza sie za pana i wladce, unikam seksu.

Napisał(a): Samotnaismutna -

To ja samotna, zalozylam konto. Nie chce kochanka. Chce jakos zakonczyc obecny zwiazek, chociaz to trudne, maz sie tego nie spodziewa. Wiem, ze musze znalezc prace, zeby mniec jakies swoje pieniadze. Mieszkanie jest moich rodzicow, mieli nam przepisac, ale na razie jest dobrze tak jak jest. Maz czesto przeklina, obraza mnie, podczas seksu ja nie mam nic do gadania, liczy sie tylko jego przyjemnosc. Tak naprawde nie lubie seksu, ale to chyba przez niego. On jest moim pierwszym partnerem i jedynym.

Napisał(a): yeti48 -

Po pierwsze, musisz dokładnie wiedzieć czego chcesz i dobrze zacisnąć zęby, by po to sięgnąć.
Z pewnością nie będzie bowiem łatwo, zwłaszcza na poczatku.
Po drugie i póki co najważniejsze, musisz mieć pracę. Nie pierwszą lepszą, która jedynie pozwoli opłacić ze dwa rachunki i wyjść do ludzi, ale taką, dzięki której utrzymasz dzieci i siebie.
Po trzecie, znajdź przyzwoitego adwokata. Poradnie które współpracuja z Niebieska Kartą, zazwyczaj dysponują takimi mecenasami.
Zbieraj dowody tego co sie w domu dzieje, będą Ci potrzebne. Nie kasuj sms, jesli wynika z nich, że Cie poniża lub maltretuje - takze psychicznie.
O moeszkanie nie musisz się martwić, z latwocia wykażesz, że to on ma się wynieść.
Nie panikuj i pod żadnym pozorem nie szukaj sobie kogoś zanim związku nie zakończysz formalnie, bo on obróci to przeciwko Tobie..

I głowa do góry...
;)

Napisał(a): ~help -

Samotnaismutna Wiem, naczytalam sie juz na innych forach. Niestety nie mam z kim pogadac o tym na zywo, wiec chce chociaz tak anonimowo, moze ktos podsunie jakas dobra rade albo dobre slowo. A na zywo to wstyd mi o tym mowic.
Możesz zadzwonić na niebieską linię. Dyżuruje psycholog i prawnik

Napisał(a): ~enedue -

Jak wrzeszczy na innych (sąsiedzi) to nawet lepiej, masz jakichś świadków jego zachowania. Lepiej nic mu nie mów o swoich planach, jak wszystko będzie zapięte na ostatni guzik, wyprowadź sie z dziećmi, jak nie będzie go w domu i najlepiej żeby nie wiedział gdzie jesteś. Potem rozwodem po głowie. Chyba tak bym zrobiła. Może możesz wrócić do rodziców za jakiś czas?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Maz uwaza sie za pana i wladce, unikam seksu.