53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń395
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
53 ppt ?

meble kuchenne na wymiar (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: meble kuchenne na wymiar

Napisał(a): ~Marzenka -

~margaret Ja meble zamawiałam na lamixmeble.pl, naprawdę są solidni mam już 4 lata kuchnie i nie widać na niej śladów użytkowania. Pan Robert zna się na tym co robi
To prawda!! Mogę to samo powiedziec, tez skorzystałam z usług firmy LAMIX, trafiłam na nich zupełnie przypadkowo i jestem mega zadowolona! Meble jeszcze się tworzą, ale wiem że bede zadowolona, samo podejscie do klienta moze duzo powiedziec, bardzo dobrze traktuja klienta, nawet na marudnych ( w tym przypadku ja), cierpliwie udzielaja odpowiedzi. Widac, ze wlasciciel bardzo sie stara.

Napisał(a): ~Beata48 -

ja swoje meble kuchenne na wymiar zamawiałam z lamix i jak dla mnie on są świetni, bardzo fajne mają te projekty swoje, potem od razu ma się od nich z głowy montaż i całą robotę a w kuchni bardzo dobrze się pracuje przez nich zaaranżowanej- gdyby ktoś szukał to podrzucam numer do Pana Roberta Ciężkowskiego: 600 852 620

Napisał(a): ~Renia34 -

~Beata48 ja swoje meble kuchenne na wymiar zamawiałam z lamix i jak dla mnie on są świetni, bardzo fajne mają te projekty swoje, potem od razu ma się od nich z głowy montaż i całą robotę a w kuchni bardzo dobrze się pracuje przez nich zaaranżowanej- gdyby ktoś szukał to podrzucam numer do Pana Roberta Ciężkowskiego: 600 852 620

Napisał(a): ~RENIA34 -

Moi teściowie też robili sobie u nich meble i są naprawde solidnie wykonane. Przejedź się na Sochaczewską 121 Macierzysz, do p. Robert Ciężkowski. Mają dobre ceny, obsługa bardzo pomocna, są cierpliwi nawet dla marudnych i wymagajacych.

Napisał(a): ~bartez86 -

Ja jakiś czas temu korzystałem z usług http://arteka(...)com.pl/ i musze przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że wszystko było bardzo profesjonalne - specjaliści dokładnie obmierzyli moją kuchnie i stworzyli projekt zgodny z moimi oczekiwaniami i gustami - to jeszcze wszystko było bardzo terminowo. Ja akurat wybrałem wariant nowoczesny, ale w portfolio widziałem, że zajmują się też projektowaniem takich bardziej klasycznych, więc w sumie każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Napisał(a): ~Czesnek -

~Zelde Robert Ciężkowski, lamix meble, solidnie i nie drogo, do tego podchodzi indywidualnie do klienta, co się bardzo chwali. W razie czego nr tel. - 600 852 620
Bardzo profesjonalna firma, robili nam cała kuchnię. Wyszła super! Do tego ceny bardzo dobre i podejście indywidualne. Mogę polecić każdemu
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • meble kuchenne forum dyskusyjne
Do góry strony: meble kuchenne na wymiar