Odpowiadasz na:
Mega ciamajdan przed sejmem

rawex1
Temat dodał(a):
rawex1 -
Rano włączyłem polsat i co widzę.Cztery osoby pilnują choinki i złożonych transparętów.Podobało mi się:pokonamy was śmiechem.Jestem zaskoczony bo zapowiedzi były wielkie.Czyżby przejrzeli ,że nie o siebie walczą tylko o koryta przegranych?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Mega ciamajdan przed sejmem

Napisał(a): rawex1 -

prowincjusz2
rawex1
zbigniew1933
rawex1
prowincjusz2
rawex1
prowincjusz2 Złe ujęcie oglądałeś w TVP Kura. W TV Trwam pokazywali, że były tylko dwie osoby.
Widzę,że nawet na wzrok już ci padło bo napisałem,że oglądam polsat.Ja o słupie a ty o tym drugim słupie.Weż się w garść.
Przecież pisałeś, że w TVN i Polsacie kłamią. Przestali kłamać czy co?
A ty znowu nie na temat.Może kiedyś o tym pisałem ale o manipulacji faktami w http://TVN.Co to ma wspólnego z mini protestem.A może było 100 tys a polsat pokazał 4 ludków.Miej pretensję do polsatu.
To Ty nieszczęśniku z samego rana oglądalność Solorzowi wspomagasz?

Miast dzień zacząć od modlitwy i wiadomości z TV Trwam lub przynajmniej TV Niepokalanów diabelski pomiot wspierasz?

Co z Ciebie za prawdziwy Polak, co za patriota?
Ja jestem patriota ale ty to kompletny idiota.
Pomyliłeś literki. Ty jesteś pisowski PARTIOTA a nie żaden patriota. Patriota kocha całą swoją Ojczyznę a nie tylko partię, nienawidząc wszystkiego co poza nią.
Nie należę do PiSu ale mam rozum i nie będę walczył za PO i Nowoczsną by mieli kasę.Jak uważasz inaczej to nie mam do ciebie pretensji.Masz inne zdanie i tyle.Kto ma rację dowiemy się przy następnych wyborach.

Napisał(a): prowincjusz2 -

AnnTonia Ciamajdan jest śmiechu wart . "Męczennicy " robią sobie selfie jako dowód męczeństwa :)
Po prostu kanał ! Siara na świat .
Tak Cię strasznie uwierają? Mnie tam nie przeszkadzają nawet babcie pilnujące krzyża katyńskiego. Czego się Ty tak boisz? Że ktoś dowie się prawdy o PiS-demokracji? Przecież ona jest taka dobra, że zasługuje na reklamę na cały świat.

Napisał(a): AnnTonia -

Ciamajdan jest śmiechu wart . "Męczennicy " robią sobie selfie jako dowód męczeństwa :)
Po prostu kanał ! Siara na świat .

Napisał(a): Blandare51 -

rawex1
zbigniew1933
rawex1
prowincjusz2
rawex1
prowincjusz2 Złe ujęcie oglądałeś w TVP Kura. W TV Trwam pokazywali, że były tylko dwie osoby.
Widzę,że nawet na wzrok już ci padło bo napisałem,że oglądam polsat.Ja o słupie a ty o tym drugim słupie.Weż się w garść.
Przecież pisałeś, że w TVN i Polsacie kłamią. Przestali kłamać czy co?
A ty znowu nie na temat.Może kiedyś o tym pisałem ale o manipulacji faktami w http://TVN.Co to ma wspólnego z mini protestem.A może było 100 tys a polsat pokazał 4 ludków.Miej pretensję do polsatu.
To Ty nieszczęśniku z samego rana oglądalność Solorzowi wspomagasz?

Miast dzień zacząć od modlitwy i wiadomości z TV Trwam lub przynajmniej TV Niepokalanów diabelski pomiot wspierasz?

Co z Ciebie za prawdziwy Polak, co za patriota?
Ja jestem patriota ale ty to kompletny idiota.
Jak to mówią, z Ciebie patriota jak z gryzonia ...... kaptur (wstaw odpowiednie litery).... Patriotyzm to poszanowanie ojczyzny, a ojczyzna to też jej wszyscy obywatele....a nie tylko pejzaż..... I ci, którzy za i ci, którzy przeciw.....