Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Napisał(a): jest inaczej -

Wszystko źle napisane.
Po prostu na swoim przykładzie podaję, że stałem się dziecinny.
Nieokrzesany i zakręcony trochę.
Bywa, że walnę taką głupotę, że później tego żałuję.
Co gorsze... jestem świadom tego że te zmiany zachodzą i dostrzegam błędy, które popełniam.
Zamierzam kupić sobie konsolę do gier video i grać w jakąś kultową grę.
Nie traktuję życia zbyt poważnie, bo nie udało mi się ono.
Potrzebuje wyrozumiałości, poczucia choć stopniowego zrozumienia.
Brak poszlak wskazujących na depresję.
Jest wręcz przeciwnie.
I co zabawniejsze... bywa, że jestem po prostu żałosny.
I to też dostrzegam i czuję się jak by mi brakowało piątej klepki.
Dobrze, że nie założyłem rodziny.
Z drugiej strony zaś mogłem to zrobić prawie 15 lat temu.
Kryzys wieku średniego jest jak okres dojrzewania w wieku młodzieńczym.
Chłopiec staje się mężczyzną.
To jest coś podobnego.
Szkoda tylko, że jest się wtedy takim żałosnym.

Odpowiedź (0)

Napisał(a): Madzik -

A ja jestem kochanka żonatego mężczyzny, nie chodzi mi o miłość, tylko o seks :) on ma nudna zonę której ambicje skończyły sie na urodzeniu dzieci, żona ma krótkie włosy, ubiera die sportowo z ja sukienki, obcasikami, długie włosy, baby są głupie i po części to ich wona ze facet je zdradza
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): blanka -

Zawsze podczas takich samotnych wypraw i tak trafi sie na jakś super ekipe, wiec na pewno warto wychodzić z domu :)
Odpowiedź (0)

j.w

Napisał(a): ALA -

Ja tez mam taki problem mój maz jest w tym samym wieku i mówi, że to juz nie wypada.Ja jestem troszkę młodsza i zawsze byłam z temperamentem i co mam zrobić brakuje mi bliskości.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): aghata -

30-letni staż małżeński, w tej chwili ogromny kryzys, zdrada z dziwką. W domu jest wszystko - miłość, zrozumienie, wsparcie, tolerancja, sex. Jestem ładna, zadbana, z dużym temperamentem, lubiąca seks, nowoczesna. Nie rozumiem tego, co się stało. Miłość mojego życia, mój przyjaciel, mój wybraniec. Jeśli tacy mężczyźni jak mój mąż zdradzają, bo mówią, że przechodzą "kryzys wieku średniego", to na tym świecie nie ma już prawdziwych mężczyzn. Świat schodzi na psy! Mój mężu, oprzytomnij! Pomyśl o kobiecej wrażliwości, o moim poświęceniu, że wszystko co robiłam, to robiłam dla ciebie. Jeśli tych wszystkich skarbów nie cenisz i nie zadawalają cię, a masz odwagę i honor , to spakuj się i wynoś!
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): elka -

Przez cały czas brakowało mi energii. Zwykłe codzienne czynności typu jedzenie sprawiało mi problemy. Po prostu nie miałam na nic sił. Trafiłam przypadkowo na stronę moc-energii , gdzie przeczytałam że za moją apatię może odpowiadać negatywna energia w moim ciele. Zamówiłam na próbę rytuał oczyszczenia energetycznego. Efekty przerosły me oczekiwania. Teraz mam w sobie całkiem dużo energii, jestem w stanie nawet załatwiać sprawy, które przerastają moje koleżanki. W końcu czuję się wartościowa i doceniona.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kobieta po 60 -

Nie rozumiem mężczyzn oznacza to że im wszystko wolno i tylko kobieta musi wszystkich wyrozumieć ,męża w kryzysie ,dzieci w trudnym wieku a co z nami kobietami kto nad nami się ulituje kto nas wesprze jeśli kobieta kobiecie odbija męża i wdaje się w romanse.Cały ten świat jest pokręcony ja już w nic i nikomu nie wierzę, też myślałam że można mieć przyjaciółki, koleżanki ale ostatnio zawiodłam się na mężu któremu bezgranicznie ufałam, ślepo.Kochane kobiety trzeba myśleć tylko o sobie i trzeba być trochę egoistką szkoda że dopiero teraz do mnie to dotarło, szkoda mojego życia
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): oliwia -

Rzeczywiscie to jest fajne miejsce, z dobrym piwkiem w dobrych cenach. No i jedzenie tez pyszne.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): oliwia -

To teraz w Krakowie w CK Browar macie fajną promocje, bo degustacja 5 piw za jedyne 12 zł. Warto na pewno sie wybrać.
Odpowiedź (0)

kryzys wieku sredniego

Napisał(a): niezadowolona -

co zrobic,kiedy mężczyzna po 60 -tce juz jest seksualnie wykonczony i uwaza,ze juz przezył swoje i to mu wystarczy
Odpowiedzi (4)
Dodaj komentarz