Reklama

37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
37 ppt ?

mężadki !!!gdzie się spotykacie ze swoimi kochankami? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

mężadki !!!gdzie się spotykacie ze swoimi kochankami?

Napisał(a): ka -

Hej !!! mam pytanko gdzie wy dojrzałe kobiety spotykacie sie ze swoimi kochankami ??? mam problem bo nie wiem też czy za hotel płacimy na pół czy on czy ja!!! jest młodszy o o 6 lat . robiliśmy to w samochodzie ale przecież ile można w tym samym miejscu !! na łono natury za zimno a przecież nie zaprosze go do domu!! podpowiedzcie jakieś pomysły . To mój pierwszy skok w bok wiec nie bardzo wiem jak to sobie ułożyć. pozdrawiam ka!!!
INTERIA.PL

Re: mężadki !!!gdzie się spotykacie ze swoimi kochankami?

Napisał(a): KIWI -

A ty zabieraj swoje dupsko do garów jak jestes taka zgorszona(ny) - nie siedź na forum erotycznym - co, myślisz ,że misje jakąś masz i będziesz tu ludzi ganić ?
....Ka , masz rację - to jest problem...

Re: mężadki !!!gdzie się spotykacie ze swoimi kochankami?

Napisał(a): ewelinka -

KIWI A ty zabieraj swoje dupsko do garów jak jestes taka zgorszona(ny) - nie siedź na forum erotycznym - co, myślisz ,że misje jakąś masz i będziesz tu ludzi ganić ?
....Ka , masz rację - to jest problem...
ja się spotykam z moim kochankiem jak wyrzucam śmieci u nas zaspawali w bloku zsyp i teraz trzeba wyjść do śmietnika , a śmietnik jest obudowany murem betonowym i takim nad murem kratownicą aby nikt nie grzebał w śmieciach , jest jak forteca średniowieczna i tylko lokator ma do niego klucze , więc tam się spotykamy już kilka razy robiliśmy to na wyrzuconym tapczanie ,, ale była adrenalinka z powodu tego że ktoś nas tam nakryje , ale nic nie było wszystko poszło gładko , pozdrowionko ,,
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie spotykacie sie z kochankami
  • gdzie z kochank
  • gdzie si spotka z kochankiem
  • gdzie jecha z kochank
  • gdzie sie spotykac z kochankiem
  • gdzie spotkac sie z kochankiem na seks
  • gdzie spotykac sie z kochanka
  • gdzie sie spotkac z kochankiem
  • gdzie spotykaja sie kochankowie
  • gdzie jechac z kochanka
Do góry strony: mężadki !!!gdzie się spotykacie ze swoimi kochankami?