Komentarze (140)

Dodaj komentarz

Napisał(a): wesołek -

a ja mam firme w Polsce i płacę KRUS i nie zamierzam nigdzie firmy przenosić ,bo i po co?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): trew -

I oni myślą, że jedyny powód przeniesienia działalności do innego kraju, to unikanie opodatkowania? A nie wpadliście Urzędasy na pomysł, że nadanie wam praw zaboru całych firm z powodu jakiś waszych podejrzeń nie skłania rozsądnych ludzi do takich działań?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): as -

nie bojcie sie zadnych ostrzezen, to jest lanie wody , nikt mnie nie zastraszy a tym bardziej te miernoty z ministerstwa finansow ktore tak naprawde nic nie moze , powiedzcie mi jedna rzecz , jak urzedasy sa wstanie uzyskac informacje z zagranicznej spolki w ktorej wystepuje powiernik ktorego obowiazuje tajemnica zgodnie z prawem miedzynarodowym ??? jakis urzad skarbowy z kraiku polska ma spytac powiernika kto jest rzekomym udzialowcem a kto zarzadem ??? nie badzmy smieszni
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mak Kwacz -

Jak brakuje pieniędzy na łatanie dziury budżetowej to Państwo powinno drukować pieniądze a nie prześladować obywateli. Te pieniądze rozdawać obywatelom tak żeby każdy miał w końcu dużo pieniędzy i był bogaty. Wszyscy mieliby w końcu pieniądze i nie musieliby wogóle pracować żeby zarobić pieniądze. Można drukować pieniądze tak długo jak starcza papieru i lasów. Każdy Polak będzie woził swoje pieniądze w taczkach bo w portfelu się nie zmieszczą. Pewnie wielu wtedy będzie zrzędzić że pieniądze szczęścia nie dają, ale tak jest w Ameryce gdzie dolary są drukowane od dziesięcioleci bez końca i eksportowane na cały świat.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): lajkonick -

Za komuny, unikanie podatków było czynem ogólnie akceptowanym, po zmianach ustrojowych się to nie zmieniło, siła przyzwyczajenie. Dopiero w ostatnich latach jakby coś drgnęło, już nie wypadało się chwalić w towarzystwie na jaka sumę udało się wykiwać fiskusa. Jednak dokręcanie śruby w poszukiwaniu kasy na 500 i inne fanaberie spowoduje, że unikanie podatków znów stanie się sportem narodowym.
Odpowiedzi (14)

Napisał(a): mo -

PANI PREMIER !!!! GDZIE " TEN MAŁY ZUS "DLA MAŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW ???????
ZABRAĆ PRZYWILEJE !!!!!! EMERYTÓW BIZNESMENÓW OPODATKOWAĆ JAK KAŻDEGO INNEGO PROWADZĄCEGO DZIAŁALNOŚĆ ....... DO 65 ROKU ŻYCIA...... KASA SAMA SIĘ WAM PCHA ....... TYLKO WYCIĄGNIJCIE PO NIĄ DŁOŃ ...... JEDNAKOWY ZUS DLA WSZYSTKICH TAKI NP: JAK W NIEMCZECH ....... 100 EU ...... I PO KŁOPOCIE............ KOLEJNA PARTIA ZABIJA POLSKĄ PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ .... !!!! PRZEZ DRAKOŃSKI ZUS !!!!! 300 EU
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jacx -

A co zrobicie, żeby ludzie mieli Z CZEGO płacić podatki?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): star -

Ciekawe! PŻB-spółka skarbu państwa z siedzibą w Kołobrzegu,a statki pływają pod banderą Bahama...Załogę zatrudnia na kontraktach "firma" z Cypru....Tak samo jest z PŻM-emem,Hipokryzja?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz