13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +38
13 ppt ?

Michaił Saakaszwili lata po dachach w Kijowie (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Michaił Saakaszwili lata po dachach w Kijowie

Napisał(a): Maja1410 -

Michaił Saakaszwili . Zbawca i prezydent Gruzji. Zbawiciel i wybawiciel uciśnionych narodów. „Emisariusz” USA. Najbliższy przyjaciel Lecha Kaczyńskiego
Jest ścigany listem gończym przez Gruzinów za spowodowanie wojny Rosją

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Michaił Saakaszwili lata po dachach w Kijowie

Napisał(a): ~gość -

buc1 Przecież to dumą PiS i niedawno był przyjmowany w Polsce przez zbawców PiS. Nikt go tu nie zatrzymał pomimo listu gończego wydanego przez Gruzję. Niedługo PiS będzie tak ścigany przez Europę i świat.
Bredzisz głupku z czerwonym podniebieniem.

Re: Michaił Saakaszwili lata po dachach w Kijowie

Napisał(a): ~Gość -

~gość
buc1 Przecież to dumą PiS i niedawno był przyjmowany w Polsce przez zbawców PiS. Nikt go tu nie zatrzymał pomimo listu gończego wydanego przez Gruzję. Niedługo PiS będzie tak ścigany przez Europę i świat.
Bredzisz głupku z czerwonym podniebieniem.
Nie wierz światu i nie ufaj ,niech cię szczęście nie łudzi,bo jeszcze ci łzy popłyną gdy poznasz świat i ludzi.
Nie wiem czyje to ,ale tak mówił zawsze do mnie mój zmarły kolega.
Zauważyłem jakąś dziwną przewrotność wśród ludzi ,że najwięcej krzyczą ci co sprawa ich samych dotyczy.
Był taki co krzyczał, czerwoni,czerwoni,a sam po uszy siedział w barszczu ukraińskim.
Do niedawna był taki co uważany był za antysemitę ,a teraz rabina gości,może przeprosił,może się dogadali przy garnuchu ,albo kieliszku chleba.
Dofinansowanie na dzieci dostaje ojciec bezdzietny,o Bogu piszą ci co kochają ten świat,to co się dziwić ,że powstała nowa rasa kota dachowca,ponoć religie ulepszają ewolucję,to dziedzina nie zbadana,ale trzeba w coś wierzyć,jak to tak bez wartości.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Michaił Saakaszwili lata po dachach w Kijowie