Komentarze (240)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Kuba -

Tak, ale o tym, że konsola Xbox One S zdecydowanie prześcignęła PS4 Pro, to już nie raczysz wspomnieć? I o tym, że w tym roku wyjdzie Xbox One X, na którego Sony najprawdopodobniej nie ma odpowiedzi też nie wspomniałeś.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): becks`a -

a może powinniście Microsoft całować po stopach. Zastanówcie się przez moment co się dzieje jak nie ma konkurencji, ile by wasze komputery kosztowały jakby Intel na karku nie miał AMD
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ojtamojtam -

Nie rozumiem spojrzenia ludzi - jesli nie chcesz, nie kupuj! Kto cie do tego zmusza? Gdyby nie Microsoft dzisiaj do komputerow mieliby dostep tylko krawaciarze z naukowych uczelni i pisaliby kolejne nikomu nie przydatne gnioty na 100 wersji UNIXa za 200 tys dolarow sztuka. Taka prawda koledzy. Gdyby nie MS komputery i oprogramowanie ogladalibyscie w TV. Nie da sie zaprzeczyc, ze gdyby nie Gates swiat nie wygladalby tak jak wyglada. A narzekac to sobie mozna.
Odpowiedzi (25)
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Mikehh -

Jestem posiadaczem x one jestem zadowolony. Moje dzieci jeszcze bardziej. Dużo bezpieczniejsze dla otoczenia jest używanie przez nich kinect niż zestawu od sony. Tyle...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Errata -

Ważne jest też, ze ludziska coraz bardziej nie lubią złodziejskiego Mikrosyfa.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): Bolek -

Monopol Bila jest okropny. Ceny głupiego Offica pod sufitem. Darmowa win10 - porażka, brak większości driverów do nowego sprzętu o starszym już nie wspomnę i to do tego kabelmistrz. ZoneAlarme - nie wyrabia na zakrętach przy tym systemie. Wypożyczanie licencji na rok - czyli tzw. 365. np. Office 365 ect. A implementacja migawek filmowych do PowerPoint tylko na standardzie wmv. Reszta formatów ma pod górkę. NO ILE MOŻNA???
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): kokos -

Nie moge sie doczekac upadlu Microsoftu.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz