Reklama

70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +-1
70 ppt ?

Mieszanie krwi (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mieszanie krwi

Napisał(a): jechowa -

Mówili Mi a ja słuchałem z otwartą gębą, że ŚJ mieszają krew.
Mówili Mi o tym, że ją, tą krew ,mieszają, ale nikt nie mówił czym oni ją mieszają.
Nie wydaje Mi się, by mieszali ową krew za pomocą betoniarki, bo jest za duża, ani za pomocą kuchennego miksera, bo jest według Mnie za mały.
Uważam, że ową czynność wykonują za pomocą pralek wirnikowych, ale jest to tylko Moja opinia.
Jeżeli jest tu ktoś ekspertem i zna się na mieszaniu, niech Mi powie czy mam rację odnośnie tych pralek a co ważniejsze, niech mi wytłumaczy po co oni mieszają krew i co im to daje, czym różni się krew wymieszana od niemieszanej.
James Bond nie mieszał trunków, wstrząsał nimi....
Jechowa z Zenitu
INTERIA.PL

Re: Mieszanie krwi

Napisał(a): gość -

wiesz, jak będziesz miał dyżur w szpitalu i przywiozą ci rannego Św. Jeh. to ci się odechce żartów. mam mu zrobić transfuzję, a on mnie wtedy pozwie do sądu, czy mam mu pozwolić umrzeć? Dobrze jest być głupim gimnazjalistą, bo nie musi się wtedy za nic odpowiadać.

jechowa Mówili Mi a ja słuchałem z otwartą gębą, że ŚJ mieszają krew.
Mówili Mi o tym, że ją, tą krew ,mieszają, ale nikt nie mówił czym oni ją mieszają.
Nie wydaje Mi się, by mieszali ową krew za pomocą betoniarki, bo jest za duża, ani za pomocą kuchennego miksera, bo jest według Mnie za mały.
Uważam, że ową czynność wykonują za pomocą pralek wirnikowych, ale jest to tylko Moja opinia.
Jeżeli jest tu ktoś ekspertem i zna się na mieszaniu, niech Mi powie czy mam rację odnośnie tych pralek a co ważniejsze, niech mi wytłumaczy po co oni mieszają krew i co im to daje, czym różni się krew wymieszana od niemieszanej.
James Bond nie mieszał trunków, wstrząsał nimi....
Jechowa z Zenitu
WIESZ CO? NA TWOJE PROBLEMY I WĄTPLIWOŚCI MAM JEDNĄ RADĘ: "ZMIEŃ LEKI BO TE KTÓRE OBECNIE STOSUJESZ PRZESTAŁY DZIAŁAĆ I MÓZG CI SIĘ LASUJE..." NIE MASZ WIĘKSZYCH ZMARTWIEŃ JAK PISANIE TAKICH GŁUPOT? MASAKRA....POZIOM INTELIGENCJI NIEKTÓRYCH LUDZI ROZWALA MNIE NA ŁOPATKI...

gość JECHOWO, powtarzasz się.Już taki wątek kiedyś założyłeś.Wysil się i wymyśl coś lepszego bo nudą wieje.
Powtarzam się, to fakt, ale tamten wątek Mi usunięto albo poszedł w zapomnienie.
Jak znajdę czas, to powtórzę Mój wątek o kolorowych jednorodzinnych po armagedońskich domkach z okładek Strażnic, gdzie każdy prawy a nieżywy kociarz będzie dysponował tysiącami akrów ziemi z widokiem od północy na Alpy a od południa na Morze Sargassowe, mało tego, każdy Nieżywy w tym naszym systemie rzeczy będzie posiadał kozy i winogrona oraz lwy które pozwalają się lizać po jajach owym kozom.
Napiszę również o mojej rodzinie na tej nowej ziemi, jak ta rodzina będzie podług Strażnic wyglądać a mianowicie będę miał młodą żonę Murzynkę zapiętą pod szyją na ostatni guzik, będę miał dwoje dzieci córkę koniecznie starszą od syna a starej babki nie będę posiadał.
Po wielkiej Bitwie Armagedonu będę też posiadał koszyczki wiklinowe, by móc do nich zbierać winorośl ......cdn

jechowa
gość JECHOWO, powtarzasz się.Już taki wątek kiedyś założyłeś.Wysil się i wymyśl coś lepszego bo nudą wieje.
Powtarzam się, to fakt, ale tamten wątek Mi usunięto albo poszedł w zapomnienie.
Jak znajdę czas, to powtórzę Mój wątek o kolorowych jednorodzinnych po armagedońskich domkach z okładek Strażnic, gdzie każdy prawy a nieżywy kociarz będzie dysponował tysiącami akrów ziemi z widokiem od północy na Alpy a od południa na Morze Sargassowe, mało tego, każdy Nieżywy w tym naszym systemie rzeczy będzie posiadał kozy i winogrona oraz lwy które pozwalają się lizać po jajach owym kozom.
Napiszę również o mojej rodzinie na tej nowej ziemi, jak ta rodzina będzie podług Strażnic wyglądać a mianowicie będę miał młodą żonę Murzynkę zapiętą pod szyją na ostatni guzik, będę miał dwoje dzieci córkę koniecznie starszą od syna a starej babki nie będę posiadał.
Po wielkiej Bitwie Armagedonu będę też posiadał koszyczki wiklinowe, by móc do nich zbierać winorośl ......cdn
A będzie umiał pan wypędzić z tych winogron , bimber .....>!!!!!

gość][/cytat

A będzie umiał pan wypędzić z tych winogron , bimber .....>!!!!!
Z winogron będziemy robić rodzynki, o winie to nawet mowy nie ma, nie mówiąc o bimbrze....
Wypluj to słowo !!!!
Jehowa jest roztropna i już po Armagedonie nauczy nas piec ciasto z rodzynkami, oraz przyrządzać rodzynki w cieście.

Pijcie wino puki czas !!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mieszanie krwi
  • jehowi mieszanie krwi
  • wiara jehowa mieszanie krwi
  • mieszanie krwi wiadkowie jehowy
  • mieszanie krwi mariawici
  • jehowy mieszanie krwi
  • kociarze mieszanie krwi
  • mieszanie krwi jehowi
  • wiadkowie jehowy mieszanie krwi