132
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi112
  • Ocen na +0
132 ppt ?

Mieszkanie - deweloper czy rynek wtórny? (113)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mieszkanie - deweloper czy rynek wtórny?

Napisał(a): jecena -

Witam,
mamy problem: ja chcę kupić mieszkanie na rynku wtórnym ale "młode" np. 2-5 letnie, narzeczony upiera się ,ze lepiej od dewelopera brać, bo nowe i będzie naszym kapitałem na przyszłosć. Mieliście takie dylematy? Jesteście zadowoleni ze swoich wyborów? Proszę o poradę, bo sama już nie wiem.
INTERIA.PL

Re: Mieszkanie - deweloper czy rynek wtórny?

Napisał(a): gość -

ja mam mieszkanie z rynku wtórnego, jestem zadowolony, z lokalizacji ale niestety z wyglądu budynku już mniej. Moim zdaniem i mieszkanie z rynku pierwotnego i mieszkanie z rynku wtónego może być kapitałem

jecena Witam,
mamy problem: ja chcę kupić mieszkanie na rynku wtórnym ale "młode" np. 2-5 letnie, narzeczony upiera się ,ze lepiej od dewelopera brać, bo nowe i będzie naszym kapitałem na przyszłosć. Mieliście takie dylematy? Jesteście zadowoleni ze swoich wyborów? Proszę o poradę, bo sama już nie wiem.
Pierwszą i jedyną jeżeli o mnie idzie wadą lokali od developerów jest barzdo często brak infrastruktury wokół. Daleko do sklepu, droga to płyty betonowe, brak przedszkola itp.

Znalezienie lokalu 2-5 letniego jest b. trudne.

Napisał(a): gra1234 -

nie ma idealnego rozwiazania...albo deweloperskie mieszkanie, gdzie sa promocje ciekawe,albo rynek wtorny ...ale mieszkanie 20letnie z cegly,zzabudowaniami,placem zabaw.....gdyz 2-5letnie mieszkania trudno kupic,chyba ze ktos stracil zdolnosc kredytowa....moi synowie maja dweloperskie , gdyz teraz buduje sie bardziej przestrzennie, wieksze klatki schodowe,windy, choc wokol pusto.........mam mieszkanie 58m2, z cegly ,ale 50letnie i nikomu nie pasowalo, male ,ciasne klatki, brak miejsc do garazowania.....

ja uważam, że racje ma ktoś wyżej co pisał, ze to kwestia kasy i ceny mieszkania. Ja kupowałem mieszkanie w Poznaniu w quadro house i dziś zrobiłbym to samo. Jak masz nowe budownictwo w fajnej lokalizacji to wiadomo ze jest drozej niz np. blok pod miastem, no ale coś trzeba wybrać. Wbrew pozorom u dewelopera ceny mozna negocjować. Bez sensu te zarzynać się kredyrtem niepotrzebnie. Ja bym radził wybrać np. 2 mieszkania od dewelopera vs 2 z wtórnego rynku i je pod pod kątem +/- rozpisać. Moze to ułatwi podjecie decyzji?
Radosław

Napisał(a): joianna -

ja od razu nastawiałam się na wykup mieszkania z rynku pierwotnego, chciałam mieć wszystko nowiutkie, udało mi się znaleźć http://www.qu(...)lia.pl/ i mam i piękne mieszkanie pod względem architektonicznym i ładną okolicę, to moje pierwsze mieszkanie i chciałam, żeby było jak najpiękniejsze:)
Załączniki:

Napisał(a): ~savant -

my kupiliśmy jakieś pół roku temu, zdecydowaliśmy się na pierwotny po wcześniejszych kilku latach wynajmu. Jakoś nie było nic ciekawego z wtórnego rynku a po drugie były droższe bo urządzone, my kupiliśmy w stanie bez niczego i w swoim tempie wykańczamy na ile nam finanse pozwalają. Jeśli szukacie w Warszawie to przystępne cenowo mieszkania ma JWC

Napisał(a): ~spojnaa -

~savant my kupiliśmy jakieś pół roku temu, zdecydowaliśmy się na pierwotny po wcześniejszych kilku latach wynajmu. Jakoś nie było nic ciekawego z wtórnego rynku a po drugie były droższe bo urządzone, my kupiliśmy w stanie bez niczego i w swoim tempie wykańczamy na ile nam finanse pozwalają. Jeśli szukacie w Warszawie to przystępne cenowo mieszkania ma JWC
Na ich stronie widziałam promocję, że przez rok mozna mieszkać za darmo a i ceny mieszkań też są w dobrej cenie.

Napisał(a): ~dorota -

myślę, że lepsze będzie z rynku wtórnego i niekoniecznie takie młode jak nawet ty chcesz. Rynek wtórny ma to do siebie, że mieszkania są zazwyczaj w lepsze lokalizacji i można wybrać coś bliżej centrum. Poszukaj na portalach z ogłoszeniami typu gumtree lubhttp://4scian(...)waw.pl/ zorientujcie się na jakie was stać i wtedy zdecydujcie
Załączniki:

Napisał(a): ~kolonkaa -

~dorota myślę, że lepsze będzie z rynku wtórnego i niekoniecznie takie młode jak nawet ty chcesz. Rynek wtórny ma to do siebie, że mieszkania są zazwyczaj w lepsze lokalizacji i można wybrać coś bliżej centrum. Poszukaj na portalach z ogłoszeniami typu gumtree lubhttp://4scian(...)waw.pl/ zorientujcie się na jakie was stać i wtedy zdecydujcie
Szukam mieszkania ale od dewelopera, takiego typu kawalerka, w dobrej cenie. CO polecacie, do jakiego dobrego dewelopera warto zawitać?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mieszkanie deweloperskie czy z rynku wtrnego
  • mieszkanie rynek wtrny czy deweloper
  • jak kupi mieszkanie rynek wtrny opinie
  • cena czynszu dabrowa gornicza forum
  • mieszkanie rynek pierwotny forum
  • deweloper czy wtorny
Do góry strony: Mieszkanie - deweloper czy rynek wtórny?