133
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi112
  • Ocen na +0
133 ppt ?

Mieszkanie - deweloper czy rynek wtórny? (113)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mieszkanie - deweloper czy rynek wtórny?

Napisał(a): ~miasteczko wawer -

Rynek pierwotny zawsze przoduje przed rynkiem wtornym wg mnie, jest wiekszy wybór, ladniejsze mieszkania, nic nie zniszczone, nie chcialbym mieszkac w mieszkaniu po kims, no i czyjes meble. W Wawrze powstaje piekne osiedle Miasteczko Wawer i mysle, że te mieszkania z widokiem na las beda mialy najwieksze wziecie wśrod Warszawiaków
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Magdalena -

U dewelopera zawsze lepiej bo wiesz choćby , że to nowe mieszkanie i jak coś Ci nie pasuje to jeszcze możesz się dogadać i coś zmienić oczywiście mówię o takich kosmetycznych poprawkach. Mam mieszkanie od pana E. Kurpiewskiego i jestem zadowolona. Kontakt z nim był jak było mi coś trzeba, informacje jak coś się działo były. Jak odbiór kluczy miał sie przedłużyć to też wiedziałam. Ale ta obsuwka to nie cały miesiac był więc do przeczekania. Ostatnio koleżnaka mówiła, że jej deweloper 4 miesiące miał opóźnienia bo coś nie pozwalało im tam dokończyć budowy. Cenowo też przyzwoicie i do negocjacji.

Napisał(a): boczkowski -

Jesli znajdziecie mieszkaie w stanie deweloperskim w swojej okolicy to proponuje zainwestować właśnie w nie. Takie mieszkanie:

o wiele łatwiej wyremontować ( nie trzeba po poprzednich właścicielach zrywać płytek czy boazerii)
ma o wiele większą wartość
jego cena może tylko rosnąć
poza tym z racji tego,że mieszkania budowane są w o wiele innych technolgiach niż wcześniej , taki blok jest łatwiejszy do utrzymania oraz rachunki będą niższe.
Polecam jednakże poczytać sobie opinie o deweloperach przed ostateczną decyzją:
http://pzfd.p(...)perach/

Napisał(a): ~pegysue -

Brat kupił właśnie mieszkanie na osiedlu Pszczelin w Brwinowie pod Warszawą http://ekobud.com/ Fajne miejsce, bo cisza, spokój, osiedle jest z własnym stawem i starodrzewem a do tego przecież mniejsze opłaty niż w mieście, w sklepach taniej, czynsz tańszy itd. Dojazd do Warszawy szybki i prosty bo osiedle jest blisko stacji WKD i PKP, 15 minut piechotą.

Napisał(a): ~Ninaa -

Tez jestem zdania, że lepiej zainwestować w nowe mieszkanie. Ja kupiłam nowe mieszkanie pod poznaniem i taniej wyszło niż w starym budownictwie w centrum miasta, a do tego okolicę mam spokojna. Jeśli w tym rejonie szukacie mieszkania, to warto sprawdzić inwestycje tego dewelopera http://www.mp(...)per.pl/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mieszkanie deweloperskie czy z rynku wtrnego
  • mieszkanie rynek wtrny czy deweloper
  • jak kupi mieszkanie rynek wtrny opinie
  • cena czynszu dabrowa gornicza forum
  • mieszkanie rynek pierwotny forum
  • deweloper czy wtorny
Do góry strony: Mieszkanie - deweloper czy rynek wtórny?