376
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi293
  • Ocen na +1
376 ppt ?

Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą? (294)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?

Napisał(a): Awajka -

Jak dla mnie Wawer jest rewelacyjną lokalizacją i przyłączam się do poprzedników, którzy polecają tę dzielnicę. A patrząc na segmenty Wawer, to widzę też lepsze ceny niż w innych częściach Warszawy, a to jest dla wielu z nas pewnie kluczowa kwestia. Ja milionerem nie jestem, więc taki Wawer to dla mnie szansa na posiadanie własnego domu. Powoli też przeglądam oferty firm deweloperskich i takowe segmenty ma Krymax http://krymax(...)com.pl/ Ale na co ostatecznie się zdecyduję, to jeszcze nie mam pojęcia, bo to dopiero moje początki w rozglądaniu się za domem marzeń.
INTERIA.PL

Napisał(a): Awajka -

Jak dla mnie Wawer jest rewelacyjną lokalizacją i przyłączam się do poprzedników, którzy polecają tę dzielnicę. A patrząc na segmenty Wawer, to widzę też lepsze ceny niż w innych częściach Warszawy, a to jest dla wielu z nas pewnie kluczowa kwestia. Ja milionerem nie jestem, więc taki Wawer to dla mnie szansa na posiadanie własnego domu. Powoli też przeglądam oferty firm deweloperskich i takowe segmenty ma Krymax http://krymax(...)com.pl/ Ale na co ostatecznie się zdecyduję, to jeszcze nie mam pojęcia, bo to dopiero moje początki w rozglądaniu się za domem marzeń.

Napisał(a): Klara5 -

Każdy sam musi zdecydować, czy chce mieszkać w mieście, czy pod miastem. Za to kupując mieszkanie najlepiej zabrać ze sobą specjalistę, żeby uniknąć później przykrych niespodzianek i wydatków na remont. Polecam firmę: http://www.pr(...)e24.pl/ .Solidna i z doświadczeniem.

Napisał(a): ~hoster -

Akacjowa Aleja i Radzymin. Ogólnie stolica nie jest miejscem do normalnego życia, w niej wszystko bardzo dużo kosztuje i raczej nie traktowałbym jej jako miejsca, gdzie można zarabiając średnio byś kim. A pod miastem? Zalew, las, piękne osiedle w centrum miasta za ponad 4k metr. Czy tak po prostu nie żyje się lepiej?

Napisał(a): ~homster -

Radzymin, Akacjowa Aleja, tam macie wszystko do ogarnięcia na bardzo dobrych warunkach. Nie trzeba mieć raty z kosmosu, można żyć na dobrych warunkach. Pod miastem żyje się lepiej, ma się lepsze otoczenie, fajne warunki. Może i kiedyś ludzie ciągnęli do centrum miasta, ale teraz po prostu nie ma takich możliwości.

Napisał(a): ~kapitel -

Stolica tak naprawdę jest przeznaczona wyłącznie dla bardzo dobrze zarabiających. Ceny są zbyt wysokie. To osiedla pod miastem dają zdecydowanie większe możliwości i chyba pod tym względem nie ma zaskoczenia. Bo można płacić za metr ponad 4k, a można ponad 8k. Pytanie na co kogo stać. A koncentrowanie życia na spłacaniu kredytu to totalna bzdura.

Napisał(a): mkochan -

No mieszkanie w centrum to na pewno jest wygoda - wszędzie blisko. Nie mniej jednak za wygodę trzeba trochę więcej zapłacić. W przypadku zakupu mieszkania na przedmieściach sytuacja się trochę zmienia. No i dużą zaletą jest spokój i bliski kontakt z naturą. Często mieszkania od deweloperów mają w ofercie również w propozycji działki pod ogródek, ja na przykład to sobie bardzo cenię :)

Napisał(a): ~hosters -

Radzymin, Akacjowa Aleja, tam macie największe możliwości, ale ogólnie stolica to już nie to samo, co kiedyś. Lata temu stolica to było coś, ale teraz już niczego wielkiego sobą nie reprezentuje. To miejsce jest zbyt drogie dla normalnego człowieka i zakładam, że jeszcze przez wiele lat ilość mieszkańców stolicy będzie tylko systematycznie malała. Naszych rodaków nie stać na Warszawę.

Napisał(a): ~homper -

Pod Wawą - zdecydowanie, lepsze warunki, niższe koszty życia, atrakcyjniejsze otoczenie. Stolica kompletnie nie jest przeznaczona dla ludzi średnio zarabiających - raczej tylko dla osób bogatych. Kwestia taka, jakim budżetem dysponujecie, ale pod miastem za ładne nowe mieszkanie zapłacicie ponad 4k. Poważnie.

Napisał(a): ~hosters -

Akacjowa Aleja, Radzymin. Ogólnie - zdecydowanie miejscowości pod miastem. Można żyć w centrum na świetnych warunkach, ale w praktyce wszystko zależy od was. Powinno się tak podchodzić do tematu, aby móc żyć w świetnych warunkach niewielkim kosztem i właśnie tak wam wszystkim radzę na to patrzeć. Stolica kiedyś fajna, atrakcyjna, ale czy taką jest również teraz? Moim zdaniem średnio...

Napisał(a): ~Gość -

Zdecydowanie polecam mieszkania pod Warszawą! Oprócz wspomnianych plusów w postaci ciszy i spokoju, osiedla w miastach poza stolicą oferują zdecydowanie lepszą ofertę cenową, nie mówiąc już o miłej okolicy i wygodnym dojeździe do Warszawy. Sprawdźcie mieszkania Osiedla Platinum developera AS BUD-PROF! :)

Napisał(a): ~czetner -

Akacjowa Aleja, Radzymin, a ogólnie - zdecydowanie nieruchomości pod miastem. Przez ostatnie lata wiele się zmieniło. Ludzie nie chcą już dużych miast, szukają dobrych warunków w mniejszych miejscowościach, ale to chyba zdecydowanie zrozumiałe Przez ostatnie lata wiele się zmieniło - ogólnie kierunek jest słuszny... Im dalej od miasta tym lepiej, bo wtedy jednak żyje się na lepszych warunkach.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • villa campina opinie
  • villa campina forum
  • villa campina mieszkania opinie
  • gdzie zamieszka pod warszawa
  • mieszkanie w warszawie czy pod warszaw
  • dom pod warszaw forum
  • dom czy mieszkanie w warszawie
  • dom pod warszawa czy mieszkanie
  • gdzie najlepiej mieszka pod warszaw
  • mieszkanie pod warszaw opinie
  • gdzie kupi dom pod warszaw
  • mieszka w warszawie czy pod warszaw
  • gdzie mieszka pod warszaw z najlepszym dojazdem do niej
  • mieszkanie czy dom pod warszawa
  • mieszkanie poza warszawa
Do góry strony: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?