388
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi303
  • Ocen na +1
388 ppt ?

Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą? (304)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?

Napisał(a): ~pampera -

Zdecydowanie pod miastem - pewnie, że otoczenie będzie znacznie, choćby nawet dla kosztów życia. W mniejszej miejscowości do wszystkiego masz bliżej, otoczenie jest pod każdym względem atrakcyjniejsze, tak więc czego chcieć więcej? I właśnie tak przez ostatnie lata to wszystko się zmieniło. Jak będzie dalej, to dopiero czas pokaże.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~hosters -

Uważam, że kolejne lata będą stały pod znakiem zmieniania miejsca zamieszkania na miejscowości pod miastem i tego nie da się cofnąć. Ludziom nie po drodze jest poświęcanie swojego życia na spłacanie kredytu, bo w takim wypadku gdzie to ma sens? Jeśli szukać mieszkania to tylko w mniejszych miejscowościach - przynajmniej życie normalnieje.

Napisał(a): ~Anula85 -

Ja z mężem i dzieciakami już od kilki lat mieszkamy w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą i bardzo chwalimy sobie uroki mniejszej miejscowości! Oboje pracujemy w stolicy, ale dojazd nie stanowi dla nas żadnego problemu :) Od niedawna przeprowadziliśmy się też na bardzo nowoczesne Osiedle Platinum, z którego dotarcie do pracy zajmuje nam około pół godziny. Rewelacyjne wyjście!

Napisał(a): ~kasiora -

Generalnie dla mnie było najlepszym rozwiazaniem przeniesienie się do Izabelina, broniłam się przed tym jak przed ogiem.. ale po kilku latach takiego mieszkania uważam, że to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy z mężem. Teraz samo miasto jest dla mnie tylko miejscem pracy, czasem miejscem gdzie wpadam na masaż twarzy w Paradizzo, gdzie spędziamy weekendy na rozrywkach różnorakich a dom.. ostoja spokoju. To się jednak przydaje. Zwlaszcza, ze nie rezygnujesz tak do konca z rytmu życia miasta :)

Napisał(a): ~Gośka33 -

Zdecydowanie pod Warszawą. Można sobie pozwolić na większy metraż, co daje większy komfort życia. To, że się mieszka pod Warszawą nie oznacza, że trzeba rezygnować z korzyści jakie daje miasto. Kwestia dobrej organizacji. My rozważamy zamieszkanie w Markach. Bardzo ładna okolica i bliziutko do centrum. No i budowa obwodnicy w toku, także dojazd będzie lepszy.

Napisał(a): ~hosters -

Nie ma w tym nic zaskakującego. Ludzie chcieli mieszkać poza dużymi miastami dla niższych kosztów i teraz jest tak samo. Skoro różnice są tak kosmicznie wysokie, to nad czym tutaj się specjalnie zastanawiać? Płacić dwa razy więcej za mieszkanie? Koncentrować życie na spłacaniu kredytu? Moim zdaniem to pomysł delikatnie mówiąc słaby....

Napisał(a): ~julak -

Mnie interesują nieruchomości w warszawie, dokładnie na Woli, maja powstać fajne mieszkania z panoramicznymi oknami na Norwida1 .Dużo mniej problemów jest z mieszkaniem... a nowoczesne osiedla to naprawdę w większości przypadków wygodne miejsca do życia :)

Napisał(a): ~kostana -

Akacjowa Aleja, Radzymin - też popieram, ale podobnie fajne osiedla są w innych miejscowościach pod miastem. Najważniejsze to nie skupiać się wyłącznie na jednym miejscu, odpuścić stolicę, no chyba że jesteście bardzo bogaci. Ogólnie takie miejsca skierowane są właśnie głównie do osób, które bardzo dobrze zarabiają, ale chyba nie ma w tym nic dziwnego, prawda?

Napisał(a): ~Łania -

My z mężem mieszkaliśmy w Warszawie przez 6 lat po ślubie i teraz bardzo się cieszę, kiedy wiem, że mamy już zaklepane mieszkanie w Piasecznie pod Warszawą w nowych budynkach Dom Marzen! Myślę, że to zupełnie inna jakość życia i nowy etap, zdala od hałasu i choć trochę czystsze powietrze! Dojazdy nam nie straszne! ;)

Napisał(a): ~miasteczko wawer -

Wg mnie na razie na tą chwilę lepiej kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji niż brać się za budowę domu. Oglądałem mieszkania nowe deweloperskie w Wawrze, osiedle Miasteczko Wawer i warunki wlasciwie sa jak w domu, mieszkania wielkie, okna z widokiem na las

Napisał(a): ~juliajulita -

A może mieszkanie pod Warszawą, np. w Piasecznie, który już praktycznie jest jedną z warszawskich dzielnic :P Jeżeli ktoś pracuje na Ursynowie lub Mokotowie to już w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać. Taka właśnie sytuacja jest u mnie – pracuję na Mokotowie, ale mieszkanie kupiłam w Piasecznie od Dom Marzeń Piekut. Mieszkanie widne, przestronne i dobrze rozplanowane.

Napisał(a): ~damiann -

Z własnego doświadczenia wiem, że jak już kupować to lepiej mieszkanie w
Warszawie niż pod miastem. Ceny są naprawdę identyczne, a jednak dojazd o wiele łatwiejszy, brak korków na wylotówkach, lepsza komunikacja. Wiadomo, że nie trzeba od razu kupować mieszkania w samym centrum lub w drogim Wilanowie. Oglądam mieszkania na Woli, Ochocie i Żoliborzu. Te dzielnice mnie interesują. Oglądałem na woli osiedle Nowe Odolany – wygląda na fajne, a i do Woli mam sentyment bo kiedyś tam mieszkałem. W każdym razie jak przeliczyłem to wszystko to bardziej mi się kalkuluje mieszkanie trochę dalej od centrum niż w ogóle poza miastem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • villa campina opinie
  • villa campina forum
  • villa campina mieszkania opinie
  • gdzie zamieszka pod warszawa
  • mieszkanie w warszawie czy pod warszaw
  • dom pod warszaw forum
  • dom czy mieszkanie w warszawie
  • dom pod warszawa czy mieszkanie
  • gdzie najlepiej mieszka pod warszaw
  • mieszkanie pod warszaw opinie
  • gdzie kupi dom pod warszaw
  • mieszka w warszawie czy pod warszaw
  • gdzie mieszka pod warszaw z najlepszym dojazdem do niej
  • mieszkanie czy dom pod warszawa
  • mieszkanie poza warszawa
Do góry strony: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?