388
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi303
  • Ocen na +1
388 ppt ?

Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą? (304)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?

Napisał(a): ~maeks -

Osobiście sam wybrałem nowe od Inwestplanu bo kalkulowałem tak, że wybierając stan surowy deweloperski i samemu trochę w mieszkaniu porobić to wyjdę znacznie lepiej cenowo. Dodatkowo akurat mi podpasowała lokalizacja mieszkania i korzystniejsze warunki kredytu.

Napisał(a): ~trozen -

Ja raczej szukałem czegoś z rynku wtórnego i powiem Wam, że był z tym kłopot. Zależało mi bardzo na domu w Wilanowie, a mój brak czasu powodował, że nie mogłem zająć się tym odpowiednio. Skorzystałem z pomocy pośrednika Eugeniusza Jaworskiego i jestem naprawdę zachwycony współpracą. Otrzymałem konkretne propozycje, więc wystarczył jednorazowy wyjazd do Warszawy by obejrzeć nieruchomości i wybrać to idealne. Szczerze polecam p. Jaworskiego jeśli nie macie czasu na poszukiwania i zależy Wam na rzetelnej obsłudze

Napisał(a): ~Renata -

Każdy powinien zrobić tak jak mu wygodniej. Ja np. kupiłam mieszkanie w Warszawie a nie pod. Znalazłam dobrego dewelopera z Fabryki Domów i się zdecydowałam. Przynajmniej mam do pracy niedaleko i nie muszę się niczym przejmować. W zimę jak przyjdę z pracy to będzie napalone a nie jak w domu musiałabym sama o to dbać. Na metraż nie narzekam, jak dla mnie jest odpowiedni.

Napisał(a): ~miasteczko wawer -

bardzo ladne mieszkania mozna teraz kupic w Wawrze, ogladalismy ostatnio nowe osiedle Miasteczko Wawer, mieszkania z widokiem na las, swietnie sie prezentują z zewnątrz a w srodku zapiera dech, idealne miejsce dla mnie, duze metraże, i wielkie tarasy[b][/b]

Napisał(a): ~monikaOs -

Brat niedawno kupił mieszkanie na osiedlu Pszczelin w Brwinowie pod Warszawą od http://ekobud.com/ i może to jest w sumie lepszy pomysł niż mieszkać w stolicy. Bo i będzie miał niższe opłaty i w sklepach taniej. Poza tym za podobną cenę co my w Warszawie on w Brwinowie ma większy metraż. Do tego zieleń dookoła, osiedle ma własny park i staw a dojazd do Warszawy kolejką jest prosty i szybki (stacja jest blisko osiedla).

Napisał(a): ~mgryk -

Jedno jest pewne - kupując mieszkanie pod Warszawą możesz pozwolić sobie na więcej (płacąc mniej nabędziesz lokal o większej powierzchni). Na Twoim miejscu rozważyłbym zakup mieszkania w Piasecznie. Tym bardziej, że w trakcie budowy jest nowe osiedle:https://domma(...)kut.pl/ :-).

Napisał(a): ~ela -

Jedno i drugie ma swoje zalety i wady niestety, wszystko zależy od możliwości i preferencji, ja wolę jednak coś bliżej centrum, może być Wola, osiedle nowe odolany spełnia moje oczekiwania pod względem otoczenia osiedla i lokalizacji

Napisał(a): ~jogi -

Mam zaufanie do Property Management Service Poland, jeszcze się na ich usługach nie zawiodłem. Jak znaleźli rok temu klienta tak cały czas płaci czynsz bez jakiś opóźnień czy przestojów, oni w przeciwieństwie do innych biur rzeczywiście weryfikują najemców.

Napisał(a): erivela -

Deweloper jest ważny, ale i z tym nie ma reguły. Trzeba wszędzie iść samemu,
zobaczyć na własne oczy. Mam już wykupione mieszkanie na Grochowie i jak tylko mogę to jadę tam wszystko obejrzeć. Jedna sprawa to taka że już nie mogę doczekać się wprowadzenia :)

Napisał(a): ~Eryk -

Właśnie poelcam kupować mieszkania pod Warszawą z kilku powodów, a najważniejszym z nich jest po prostu kasa – mniejsza niż w przypadku warszawskich nieruchomości. Teraz wziąłem kredyt na mieszkanie na Osiedlu Gray House (deweloper Bud-Rim). Zdecydowałem się na zakup właśnie tu, bo fajna okolica, dużo punktów usługowych, dobra komunikacja, więc do pracy prosto dojechać. Dodatkowo w tej okolicy (Józefosław) mamy większość znajomych, więc to też odgrywało rolę. Dwa – opinia znajomego, który kupił gdzie indziej od nich mieszkanie i po prostu było bardzo ładnie, bezusterkowo i w terminie oddane do użytku.

Napisał(a): ~bobi45 -

Mam zaufanie do  Property Management Service Poland, jeszcze się na ich usługach nie zawiodłem. Jak znaleźli rok temu klienta tak cały czas płaci czynsz bez jakiś opóźnień czy przestojów, oni w przeciwieństwie do innych biur rzeczywiście weryfikują najemców.

Napisał(a): ~melka852 -

Jeżeli pod Warszawą to tylko Piaseczno. Dużo się tutaj teraz dzieje, poza tym jest dużo lokali usługowych, rozrywek. Myślę, że to całkiem dobra alternatywa dla zatłoczonej i hałaśliwej Warszawy. Ja mieszkam tutaj już od 15 lat, a już niedługo przeprowadzamy się do nowego mieszkania – też w Piasecznie. Inwestycja nazywa się Dom Marzeń, może ktoś kojarzy?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • villa campina opinie
  • villa campina forum
  • villa campina mieszkania opinie
  • gdzie zamieszka pod warszawa
  • mieszkanie w warszawie czy pod warszaw
  • dom pod warszaw forum
  • dom czy mieszkanie w warszawie
  • dom pod warszawa czy mieszkanie
  • gdzie najlepiej mieszka pod warszaw
  • mieszkanie pod warszaw opinie
  • gdzie kupi dom pod warszaw
  • mieszka w warszawie czy pod warszaw
  • gdzie mieszka pod warszaw z najlepszym dojazdem do niej
  • mieszkanie czy dom pod warszawa
  • mieszkanie poza warszawa
Do góry strony: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?