376
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi293
  • Ocen na +1
376 ppt ?

Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą? (294)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?

Napisał(a): ~bobi45 -

Mam zaufanie do  Property Management Service Poland, jeszcze się na ich usługach nie zawiodłem. Jak znaleźli rok temu klienta tak cały czas płaci czynsz bez jakiś opóźnień czy przestojów, oni w przeciwieństwie do innych biur rzeczywiście weryfikują najemców.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~melka852 -

Jeżeli pod Warszawą to tylko Piaseczno. Dużo się tutaj teraz dzieje, poza tym jest dużo lokali usługowych, rozrywek. Myślę, że to całkiem dobra alternatywa dla zatłoczonej i hałaśliwej Warszawy. Ja mieszkam tutaj już od 15 lat, a już niedługo przeprowadzamy się do nowego mieszkania – też w Piasecznie. Inwestycja nazywa się Dom Marzeń, może ktoś kojarzy?

Napisał(a): ~miasteczko wawer -

Szukałem mieszkania biorąc pod uwagę przede wszystkim lokalizacje i metraż, najlepiej wypada w Warszawie Miasteczko Wawer, meiszkania są bardzo duże, do tego ogromne piekne tarasy z widokiem na las z tyłu bloku, super miejsce w Wawrze

Napisał(a): ~salcak -

jeśli wybierać między mieszkaniem na peryferiach a w mieście - to najlepiej postawić na Wilanów. jest tutaj dużo zieleni, z komunikacją też nie ma problemów. sklepy, urzędy na miejscu, szkoły z tego co słyszałam też stoją na wysokim poziomie - nie miałam tego jednak jak sprawdzić, nie mam dzieci. jakby co to warto zgłosić się do pośrednika E. Jaworskiego - 603 195 624 , jest w tym rejonie najlepszym znawcą jeśli chodzi o nieruchomości.

Napisał(a): ~Sylwia Mikołaj -

Mnóstwo młodych osób mieszka na osiedlu Leśny Kwiat, który także jest objęty projektem mdm. Zielony teren, ciekawa lokalizacja oraz sąsiedztwo w przybliżonym, wieku do mnie, te wszystkie atuty za mną przemawiają.

Napisał(a): ~weronikaa -

Zdecydowanie wybieram mieszkanie poza Warszawą, ma to wiele korzyści. Najważniejsze, że ceny są mniejsze – od kupna mieszkania przez czynsz po ceny w sklepach. Dlatego kupujemy mieszkanie na osiedlu w Brwinowie, budowane przez Eko-Bud. http://ekobud.com/ Osiedle nazywa się Pszczelin. Kolejne atuty to lokalizacja, osiedle jest pięknie położone, wśród drzew (ma własny park), jest tam staw no i z komunikacją nie ma problemu, do Warszawy można się szybko dostać WKD czy PKP a stacja jest blisko zabudowań osiedlowych. Na koniec trzeba też myśleć o zdrowiu, a pod Warszawą powietrze jest czystsze.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • villa campina opinie
  • villa campina forum
  • villa campina mieszkania opinie
  • gdzie zamieszka pod warszawa
  • mieszkanie w warszawie czy pod warszaw
  • dom pod warszaw forum
  • dom czy mieszkanie w warszawie
  • dom pod warszawa czy mieszkanie
  • gdzie najlepiej mieszka pod warszaw
  • mieszkanie pod warszaw opinie
  • gdzie kupi dom pod warszaw
  • mieszka w warszawie czy pod warszaw
  • gdzie mieszka pod warszaw z najlepszym dojazdem do niej
  • mieszkanie czy dom pod warszawa
  • mieszkanie poza warszawa
Do góry strony: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?