388
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi303
  • Ocen na +1
388 ppt ?

Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą? (304)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?

Napisał(a): ~miasteczko wawer -

Szukałem mieszkania biorąc pod uwagę przede wszystkim lokalizacje i metraż, najlepiej wypada w Warszawie Miasteczko Wawer, meiszkania są bardzo duże, do tego ogromne piekne tarasy z widokiem na las z tyłu bloku, super miejsce w Wawrze

INTERIA.PL

Napisał(a): ~salcak -

jeśli wybierać między mieszkaniem na peryferiach a w mieście - to najlepiej postawić na Wilanów. jest tutaj dużo zieleni, z komunikacją też nie ma problemów. sklepy, urzędy na miejscu, szkoły z tego co słyszałam też stoją na wysokim poziomie - nie miałam tego jednak jak sprawdzić, nie mam dzieci. jakby co to warto zgłosić się do pośrednika E. Jaworskiego - 603 195 624 , jest w tym rejonie najlepszym znawcą jeśli chodzi o nieruchomości.

Napisał(a): ~Sylwia Mikołaj -

Mnóstwo młodych osób mieszka na osiedlu Leśny Kwiat, który także jest objęty projektem mdm. Zielony teren, ciekawa lokalizacja oraz sąsiedztwo w przybliżonym, wieku do mnie, te wszystkie atuty za mną przemawiają.

Napisał(a): ~weronikaa -

Zdecydowanie wybieram mieszkanie poza Warszawą, ma to wiele korzyści. Najważniejsze, że ceny są mniejsze – od kupna mieszkania przez czynsz po ceny w sklepach. Dlatego kupujemy mieszkanie na osiedlu w Brwinowie, budowane przez Eko-Bud. http://ekobud.com/ Osiedle nazywa się Pszczelin. Kolejne atuty to lokalizacja, osiedle jest pięknie położone, wśród drzew (ma własny park), jest tam staw no i z komunikacją nie ma problemu, do Warszawy można się szybko dostać WKD czy PKP a stacja jest blisko zabudowań osiedlowych. Na koniec trzeba też myśleć o zdrowiu, a pod Warszawą powietrze jest czystsze.

Napisał(a): ~Wilczyckyy -

Mogę zwrócić uwagę na Gray House (Józefosław) pod Warszawą. Oddają 1 etap chyba w sierpniu 2018. Fajne miejsce, w dobrej okolicy, dobrze skomunikowane. Jestem przekonany do tego rodzaju osiedli, bo szczerze powiem te wykonywane (często masowo) w Warszawie to jakaś masakra. A im większy deweloper to trudniej się o coś doprosić. PS. Moja znajoma ma od nich mieszkanie na innym osiedlu i tam nie było kłopotów z deweloperem, wiec to też ułatwiło mi decyzję

Napisał(a): ~Jola -

Jeśli nadal nie podjęliście decyzji to możecie wybrać się na targi mieszkaniowe, odbędą się one w Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Znajdziecie tam oferty ponad 50 deweloperów, które warto sobie porównać. Myślę, że dzięki temu wybierzecie najlepszą możliwą ofertę. A na pewno jest z czego wybierać :)

Napisał(a): ~Bazyl -

Fajnym i praktycznym rozwiązaniem jest osiedle Dźwigowa Park na Włochach. Zakupiłem tam mieszkanie i czekam na oddanie mieszkania. Bardzo mi się właśnie spodobała lokalizacja, brak „negatywnych” punktów i do tego łatwość dojazdu do centrum.

Napisał(a): ~topra -

Mieszkania pod Warszawą na pewno będą tańsze, ale uciążliwe mogą być codzienne dojazdy do pracy. Jeżeli zamieszkacie po tej stronie Warszawy, po której będzie łatwy dojazd, wtedy na pewno wybrałabym mieszkanie poza obrębem Stolicy.

Napisał(a): ~sandra -

Jeżeli ktoś nie ma za dużego budżetu, a nie chce gnieść się w jakiejś klitce w centrum Warszawy to jak najbardziej polecam rozglądać się za mieszkaniami pod Warszawą. U mnie wybór padł na Piaseczno i inwestycje o ciekawej nazwie „Dom Marzeń” :) Fajne i przestronne mieszkanie za niewielką cenę.

Napisał(a): ~Euzebbi -

A nie myślicie np. o segmencie bezczynszowym? Dom to dom, większa powierzchnia, większy komfort mieszkania, bo można się pomieścić spoko. Mieszkanie często to 50 metrowa klitka za kilkaset tysięcy. Polecam zajrzeć na stronę Aras na Osiedle Stoczniowców 3. O takie dokładnie segmenty mi chodzi ….

Napisał(a): ~Hanka -

Ja osobiście nigdy bym się nie zdecydowała mieszkać w Warszawie, zdecydowanie wolę mieszkanie pod Warszawą ze względu na ciszę i spokój. Zresztą teraz jest nowe osiedle w markach pod Warszawą wybudowane przez http://www.ka(...)ent.pl/ Deweloper oferuje mieszkania w bardzo cichej i spokojnej okolicy w bardzo przyzwoitych cenach.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • villa campina opinie
  • villa campina forum
  • villa campina mieszkania opinie
  • gdzie zamieszka pod warszawa
  • mieszkanie w warszawie czy pod warszaw
  • dom pod warszaw forum
  • dom czy mieszkanie w warszawie
  • dom pod warszawa czy mieszkanie
  • gdzie najlepiej mieszka pod warszaw
  • mieszkanie pod warszaw opinie
  • gdzie kupi dom pod warszaw
  • mieszka w warszawie czy pod warszaw
  • gdzie mieszka pod warszaw z najlepszym dojazdem do niej
  • mieszkanie czy dom pod warszawa
  • mieszkanie poza warszawa
Do góry strony: Mieszkanie w Warszawie, a mieszkanie pod Warszawą?