21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń231
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +4
21 ppt ?

miłość warto dla niej żyć (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: miłość warto dla niej żyć

Napisał(a): Kajetana -

I co z tego? Musisz sie pochwalić jaki z Ciebie chojrak? Czy o co biega? Z taką niedojrzaloscia to nie dziwię się że musisz mieć partnerkę 20 lat młodsza, bo rowiesniczka by mogla Cię wysmiac.

Napisał(a): Guest -

Kajetana I co z tego? Musisz sie pochwalić jaki z Ciebie chojrak? Czy o co biega? Z taką niedojrzaloscia to nie dziwię się że musisz mieć partnerkę 20 lat młodsza, bo rowiesniczka by mogla Cię wysmiac.
oj, zazdrością zaleciało :P
kto tu się chwalił ostatnio młodszym ogierem ? :P

Guest
Kajetana I co z tego? Musisz sie pochwalić jaki z Ciebie chojrak? Czy o co biega? Z taką niedojrzaloscia to nie dziwię się że musisz mieć partnerkę 20 lat młodsza, bo rowiesniczka by mogla Cię wysmiac.
ale tematów o tym nie zakładam jeno wspomniałam i nie pisałam że jest ogierem i wypraszam sobie :P ;-)

Napisał(a): Guest -

Kajetana
Guest
ale tematów o tym nie zakładam jeno wspomniałam i nie pisałam że jest ogierem i wypraszam sobie :P ;-)
oj chciał się podzielić radością i ja się cieszę jego szczęściem :)
za jakiś czas może zmienić zdanie ... ostatnio to dość popularne zjawisko :P

Guest
Kajetana
Guest
oj chciał się podzielić radością i ja się cieszę jego szczęściem :)
za jakiś czas może zmienić zdanie ... ostatnio to dość popularne zjawisko :P
ale już 10 lat z nią jest ibteraz go nawiodlo? :D widac miłość kwitnie.

Napisał(a): ~heh -

iskierka
Dlaczego chojrak, bo się rozwiódł i ożenił z inną kobietą? Uważasz to za niedojrzałość? Lepiej, by czuł się źle w związku, ale w nim trwał? W imię czego?
Na przykład w imię przysięgi, którą składał. W imię lojalności i uczciwości wobec żony. W imię wiary katolickiej, jeśli ją wyznaje. Dziwne że trzeba ci tłumaczyć takie rzeczy, czyżbyś była tak płytka, zupełnie pozbawiona zasad i kręgosłupa moralnego?
Człowiek stoi podobno wyżej od zwierząt. Czasem można w to zwątpić.

Napisał(a): ~kobieta -

~heh
iskierka
Dlaczego chojrak, bo się rozwiódł i ożenił z inną kobietą? Uważasz to za niedojrzałość? Lepiej, by czuł się źle w związku, ale w nim trwał? W imię czego?
Na przykład w imię przysięgi, którą składał. W imię lojalności i uczciwości wobec żony. W imię wiary katolickiej, jeśli ją wyznaje. Dziwne że trzeba ci tłumaczyć takie rzeczy, czyżbyś była tak płytka, zupełnie pozbawiona zasad i kręgosłupa moralnego?
Człowiek stoi podobno wyżej od zwierząt. Czasem można w to zwątpić.
czyli uważasz ,że należy zyć ze sobą TYLKO DLATEGO BO KIEDYŚ TAM COŚ SOBIE ŚLUBOWALI?Nie !!!Lepiej zyć z podniesionym czołem a nie podkulonym ogonem i NIEKOCHANA ŻONĄ CZY MĘŻEM.Podobno--ten nie popełnia błędów kto nic nie robi--to chyba powiedział Lenin!
« Wróć do tematów
Do góry strony: miłość warto dla niej żyć