Komentarze (268)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Normalny -

Poziom nauczania spadł na łeb na szyję, to co umiał technik sprzed 30 lat to dzisiejszy inżynier połowy tego nie potrafi. Studia na niektórych kierunkach, to matura sprzed 25-30 lat. Więc pytam za co te podwyżki ???
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): wożny -

W sumie 600Pln brutto...... a co z innymi pracwnikami oświaty
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Jurek -

To dla lekarzy nie ma a dla tych nierobów to są?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jan -

Ostatnią podwyżkę nauczyciele dostali w 2012r, teraz dostaną w 2018 aż 15%!!! Toż to nawet nie pokryje inflacji jaka wystąpiła przez te 6 lat!!! Nauczyciele są robieni w balona przez każdą władzę niezależnie od opcji politycznej.
Odpowiedzi (11)

Napisał(a): alka_wava -

w tej chwili nauczyciel w podstawowce zarabia tyle co nauczyciel akademici (adiunkt). Za chwile bedzie zarabial wiecej....
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): zioberko -

obietnice podwyżek jest tyle warta, co obietnica, że nikt z nauczycieli nie starci pracy w wyniku reformy ... czyli NIC .. podobnie jak ona sama i ta cała jej formacja złodziei i nierobów
Odpowiedź (0)

Napisał(a): belfer -

Czyli realnie podwyżka wyniesie w każdym roku po 100zł na rękę na miesiąc dla mianowanego. A lekarze rezydenci żądają 9tys. Super.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): student -

Do wszystkich plujacych na nauczycieli i zadajacych obnizenia im zarobkow oraz pogorszenia warunkow pracy - mam pytanie. Wyobrazmy sobie, ze jakis odwazny rzad spelnia WSZYSTKIE wasze oczekiwania. Likwidacja karty nauczyciela, niskie zarobki oraz w dodatku platne tylko za godziny w klasie i wymog prowadzenia 40 godzin lekcji tygodniowo, brak pensji w ferie i wakacje albo siedzenie w pustej szkole (mycie okien, zmywanie podlog etc.) itd. itp. Jestem studentem - jednym z najlepszych na moim roku, oraz mam talent do nauczania. Prosze wiec, biorac pod uwage jak wygladaja te opisane warunki pracy nauczyciela - przekonajcie mnie abym zostal nauczycielem, zamiast np. isc do pracy w firmie?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Henryk Orlowsky -

Jaka podwyżka? Ta grupa społeczna powinna mieć obniżona pensję co najmniej o 30 %,po odliczeniu wakacji i ferii to oni faktycznie pracują na jedna czwarta etatu.W którym kraju w Europie i na świecie nauczyciele i górnicy są traktowani jak święte krowy?Kto ma pracować na ich przywileje?Pieszczochy komuny i PRLu.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): Me! -

Dziwię się, że ci wszyscy plujący na nauczycieli, wypominający im "wysokie zarobki", wakacje, ferie, urlopu na poratowanie zdrowia, nie rzuci dotychczasowej roboty i nie pójdzie uczyć.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz