20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +1
20 ppt ?

Młody jęczmień - naturalny suplement na odchudzanie? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Młody jęczmień - naturalny suplement na odchudzanie?

Napisał(a): ~youngg -

Zastanawiam się nad zakupem młodego jęczmienia, czytałam że jest hitem jeżeli ktoś chce pozbyć się paru zbędnych kilogramów, tym bardziej że jest to całkowicie naturalna alternatywa na tle całej reszty suplementów w których często gęsto skład nie jest nam do końca znany.. Mam dylemat jeżeli chodzi o formę w której sprzedawany jest młody jęczmień i czy rzutuje to mocno na działanie, lepiej zaopatrzyć się w proszek ze zmielonych liści czy tabletki? Nie ukrywam że druga opcja byłaby na pewno dużo bardziej wygodniejsza..
INTERIA.PL

Re: Młody jęczmień - naturalny suplement na odchudzanie?

Napisał(a): ~youngg -

~ola A może się troszkę poruszać? Wtedy na pewno uda się schudnąc a i lepsze to niż jakieś suplementy
Prowadzę dość aktywny tryb życia i szczerze powiedziawszy młody jęczmień zainteresował mnie również ze względu na jego oczyszczające organizm właściwości.

Napisał(a): ~kasia -

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Napisał(a): ~Dorota -

Może Slimunox jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Młody jęczmień - naturalny suplement na odchudzanie?