62 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń132 tys.
  • Odpowiedzi60 tys.
  • Ocen na +40
62 tys. ppt ?

........młodzi duchem ...c.d. (60758)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ........młodzi duchem ...c.d.

Napisał(a): misza55 -

wieslawa65 Witajcie kochani witajcie.Pogoda w miare.Cieplo choc bardzo niewiele sloneczna.Gwiazdko,Matii,Basiu,Misza, Wesolych,zdrowych w gronie najblizszych Swiat Wielkanocnych,smacznego jajka i mokrego Smigusa Dyngusa.❤❤❤U mnie jest dopiero 10 rano,ale juz jestem jedna noga za drzwiami.Biore tez Lucky bo zostaje u Ani do poniedzialku.Buzka mocna OXOXOX.Ps.Prosze nie chorowac 😬😬😬
Witaj Wiesiu :)))
Bardzo dziękuję za życzenia i wzajemnie :)))
INTERIA.PL

Napisał(a): wieslawa65 -

Witajcie kochani witajcie.Piekna pogoda,taka troche mieszana z deszczem i burza....Swieta troche nerwowe .Moj lobuziak mial maly wypadek,zakonczylo sie szwami na kolanie,az 9.Jutro musze Go zawiesc i przywiesc ze szkoly.....Reszta byla ok.Oczywiscie Siarra nosila Joshua ,lub wozila Go na turbo motocyklu,oczywiscie dla dzieci....Dziekuje wszystkim za zyczenia,..Jutro gdy wroce opisze wiecej.Buzka mocna OXOXOX

Napisał(a): 123matylda -

Witajcie....i po świętach. Oprócz w miarę ładnej pogody w sobotę pozostałe dni się nie popisał y. Padał deszcz, deszcz ze śniegiem, grad. Słonko czasem wyglądało, ale było zimno. Święta spędziliśmy w domu.
Dziś tylko wyskoczyłam podciąć wlosy do pobliskiej fryzjerki i malutkie zakupy zrobiłam.
Jak to zwykle bywa, trochę za dużo mi te włosy podcieła, ale szybko mi rosną, więc za tydzień, dwa już będzie tak, jak chcialam.

Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie : )))
Ja również podsumuję swoje święta, należą one do udanych . Co do pogody to, pierwszy dzień mogę określić "cztery pory roku", drugi słoneczny, ale jednak chłodny.
Ta pogoda nie przeszkodziła mnie w składaniu wizyt mojej dalszej i bliższej rodzinie :))))

123matylda Witajcie. Ale paskudztwo! Śnieg dziś sypał u mnie przez cały ranek. Na szczęście wszystko już stopniało, ale nadal jest ponuro. Tylko malutki wypad do sklepu zrobiłam i uciekłam z powrotem do ciepłego mieszkanka.
Witaj Mati :)))
U mnie jak dotąd nie było śniegu widać, chociaż ten wiatr jest nieprzyjemny, ale jest i słońce :)))

Napisał(a): 123matylda -

misza55
123matylda Witajcie. Ale paskudztwo! Śnieg dziś sypał u mnie przez cały ranek. Na szczęście wszystko już stopniało, ale nadal jest ponuro. Tylko malutki wypad do sklepu zrobiłam i uciekłam z powrotem do ciepłego mieszkanka.
Witaj Mati :)))
U mnie jak dotąd nie było śniegu widać, chociaż ten wiatr jest nieprzyjemny, ale jest i słońce :)))
Zazdroszczę choćby odrobiny słońca......nawet jak jest zimno, to jakoś inaczej, gdy coś przyświeca.

123matylda Zazdroszczę choćby odrobiny słońca......nawet jak jest zimno, to jakoś inaczej, gdy coś przyświeca.
Tak jak się idzie czy stanie w zaciszy jest bardzo przyjemnie, gorzej jak wyjdzie się na otwartą przestrzeń :))
Ale ogólnie jest przyjemniej niż kiedy jest ponuro :)))

Napisał(a): wieslawa65 -

Witajcie kochani witajcie...Pogoda zmienna.Wczoraj w miare cieplo,a dzisiaj niestety zimno i siapie....Mamy z Joshua troche zabawy,bo jego biedne kolano.Co zrobilam,wzielam Go do sklepu i moglam wziasc wozek elektryczny inwalidzki i posadzilam Joshua przedemna...Jest super w kierowaniu,oczywiscie byl pod moja kontrola :)))))))))))) Wiem ze jutro bedzie w szkole opowiadal jak z BABA mogl prowadzic ten "pojazd".Szkoda ze Swiata w Polsce byly deszczowo-sniegowe....Jutro ide do okulisty,zobacze ile moje oczy potrzebuja okularow.:((((.uciekam spac,Jutro wczesna pobudka,Buzka mocna OXOXOX

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

Duszki kochane , dzień dobry :-)
Pogoda bardzo zmienna ...na szczęście u mnie ataku zimy nie było ...teraz słońce pięknie z nieba spogląda :)
Widzę , że i Basia do nas zajrzała :) Szkoda , że na króciutko ...ale znaki życia są równie cenne :)
Kochani , ja już myślami przy wyjeździe jestem ...Nie mogę do kupy zebrać .
To pakowanie ..dla siebie , dla Młodego...nie wiadomo na ile , do najprzyjemniejszych nie należy ;)) Niestety a czas jak guupi.. biegnie :)
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich i miłego dnia życzę :-)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca młodzi duchem forum
  • znamie 2cm na2cm
  • http//youtu.be/OJDeTCxleV4
Do góry strony: ........młodzi duchem ...c.d.