62 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń132 tys.
  • Odpowiedzi60 tys.
  • Ocen na +40
62 tys. ppt ?

........młodzi duchem ...c.d. (60772)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: ........młodzi duchem ...c.d.

Napisał(a): 123matylda -

Witam. Dziś to już było jakieś przegięcie z tą pogodą. Budzę się rano, odsłaniam okna, a tu śnieg sypie jak nie wiem i w dodatku z 5 cm leży na trawie. I tak sypało do południa.
Teraz już przestało i wszystko się roztopiło. Oj, niech już wróci ładna pogoda.
Wiesiu, fajnie ma wnusio mając taką babcię jak Ty!
Gwiazdko, dobrze, że się pojawiłaś. Nie zazdroszczę Wam tego wyjazdu, ale co poradzisz, jak mus, to mus......

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

123matylda Witam. Dziś to już było jakieś przegięcie z tą pogodą. Budzę się rano, odsłaniam okna, a tu śnieg sypie jak nie wiem i w dodatku z 5 cm leży na trawie. I tak sypało do południa.
Gwiazdko, dobrze, że się pojawiłaś. Nie zazdroszczę Wam tego wyjazdu, ale co poradzisz, jak mus, to mus......
Witaj kochana :):)
Wiem , że to mus...taka szkoła życia normalnie :) I współczuje powrotu zimy , nie spodziewałam się...choć mówią , że teraz to można spodziewać wszystkiego :)
Buziaki :)

Napisał(a): misza55 -

wieslawa65 Witajcie kochani witajcie...Pogoda zmienna.Wczoraj w miare cieplo,a dzisiaj niestety zimno i siapie....Mamy z Joshua troche zabawy,bo jego biedne kolano.Co zrobilam,wzielam Go do sklepu i moglam wziasc wozek elektryczny inwalidzki i posadzilam Joshua przedemna...Jest super w kierowaniu,oczywiscie byl pod moja kontrola :)))))))))))) Wiem ze jutro bedzie w szkole opowiadal jak z BABA mogl prowadzic ten "pojazd".Szkoda ze Swiata w Polsce byly deszczowo-sniegowe....Jutro ide do okulisty,zobacze ile moje oczy potrzebuja okularow.:((((.uciekam spac,Jutro wczesna pobudka,Buzka mocna OXOXOX
Witaj Wiesiu :)))
U mnie święta były trochę ponure, ale i słoneczne, szkoda tylko że chłodne :)))
Jestem jednak dobrej myśli idzie ocieplenie :)))

gwiazdkatoja75 Duszki kochane , dzień dobry :-)
Pogoda bardzo zmienna ...na szczęście u mnie ataku zimy nie było ...teraz słońce pięknie z nieba spogląda :)
Widzę , że i Basia do nas zajrzała :) Szkoda , że na króciutko ...ale znaki życia są równie cenne :)
Kochani , ja już myślami przy wyjeździe jestem ...Nie mogę do kupy zebrać .
To pakowanie ..dla siebie , dla Młodego...nie wiadomo na ile , do najprzyjemniejszych nie należy ;)) Niestety a czas jak guupi.. biegnie :)
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich i miłego dnia życzę :-)
Witaj Gwiazdeczko :)))
Podobnie jest i u mnie :)))
Coraz cieplej się jednak robi :)))

123matylda Witam. Dziś to już było jakieś przegięcie z tą pogodą. Budzę się rano, odsłaniam okna, a tu śnieg sypie jak nie wiem i w dodatku z 5 cm leży na trawie. I tak sypało do południa.
Witaj Mati :)))
Ja napiszę krótko, ogólnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że idzie ocieplenie :)))

gwiazdkatoja75
misza55 Ta nutka mnie się podoba :)))
Pierwszy raz słyszę ....choroba ...psa chcieli pokroić no ;))))))
Najważniejszy jest jednak sam finał :))))
Pies zjednoczył na nowo rozpadający się związek :)))

Napisał(a): wieslawa65 -

Witajcie kochani witajcie.W nocy byla burza,ale dzien typowo wiosenny.Wszystko zaczyna kwitnac i sie zielenic....Nie uwierzycie na moim balkonie mam taka klatke gdy mialam nieraz uzywac.Teraz jest domem dla wrobelkow.Moja Lucky jest stale podeksytowana,ale wrobelki nic sobie z niej nie robia.Gwiazdeczko wiem co przerzywasz,Ja tez nie cierpie szpitali,czeka mnie 5 maja ta "przyjemnosc"Jest bardzo pozno bo jest juz 23:00.....Jutro sobie poczytaj i poslucham Gwiazdeczki i Misza muzyczki.Pozdrawiam wszystkich mocna OXOXOX
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca młodzi duchem forum
  • znamie 2cm na2cm
  • http//youtu.be/OJDeTCxleV4
Do góry strony: ........młodzi duchem ...c.d.