61 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń125 tys.
  • Odpowiedzi60 tys.
  • Ocen na +40
61 tys. ppt ?

........młodzi duchem ...c.d. (60284)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ........młodzi duchem ...c.d.

Napisał(a): 123matylda -

misza55
123matylda Witajcie. Ale paskudztwo! Śnieg dziś sypał u mnie przez cały ranek. Na szczęście wszystko już stopniało, ale nadal jest ponuro. Tylko malutki wypad do sklepu zrobiłam i uciekłam z powrotem do ciepłego mieszkanka.
Witaj Mati :)))
U mnie jak dotąd nie było śniegu widać, chociaż ten wiatr jest nieprzyjemny, ale jest i słońce :)))
Zazdroszczę choćby odrobiny słońca......nawet jak jest zimno, to jakoś inaczej, gdy coś przyświeca.
INTERIA.PL

Napisał(a): misza55 -

123matylda Zazdroszczę choćby odrobiny słońca......nawet jak jest zimno, to jakoś inaczej, gdy coś przyświeca.
Tak jak się idzie czy stanie w zaciszy jest bardzo przyjemnie, gorzej jak wyjdzie się na otwartą przestrzeń :))
Ale ogólnie jest przyjemniej niż kiedy jest ponuro :)))

Napisał(a): wieslawa65 -

Witajcie kochani witajcie...Pogoda zmienna.Wczoraj w miare cieplo,a dzisiaj niestety zimno i siapie....Mamy z Joshua troche zabawy,bo jego biedne kolano.Co zrobilam,wzielam Go do sklepu i moglam wziasc wozek elektryczny inwalidzki i posadzilam Joshua przedemna...Jest super w kierowaniu,oczywiscie byl pod moja kontrola :)))))))))))) Wiem ze jutro bedzie w szkole opowiadal jak z BABA mogl prowadzic ten "pojazd".Szkoda ze Swiata w Polsce byly deszczowo-sniegowe....Jutro ide do okulisty,zobacze ile moje oczy potrzebuja okularow.:((((.uciekam spac,Jutro wczesna pobudka,Buzka mocna OXOXOX

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

Duszki kochane , dzień dobry :-)
Pogoda bardzo zmienna ...na szczęście u mnie ataku zimy nie było ...teraz słońce pięknie z nieba spogląda :)
Widzę , że i Basia do nas zajrzała :) Szkoda , że na króciutko ...ale znaki życia są równie cenne :)
Kochani , ja już myślami przy wyjeździe jestem ...Nie mogę do kupy zebrać .
To pakowanie ..dla siebie , dla Młodego...nie wiadomo na ile , do najprzyjemniejszych nie należy ;)) Niestety a czas jak guupi.. biegnie :)
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich i miłego dnia życzę :-)

Napisał(a): 123matylda -

Witam. Dziś to już było jakieś przegięcie z tą pogodą. Budzę się rano, odsłaniam okna, a tu śnieg sypie jak nie wiem i w dodatku z 5 cm leży na trawie. I tak sypało do południa.
Teraz już przestało i wszystko się roztopiło. Oj, niech już wróci ładna pogoda.
Wiesiu, fajnie ma wnusio mając taką babcię jak Ty!
Gwiazdko, dobrze, że się pojawiłaś. Nie zazdroszczę Wam tego wyjazdu, ale co poradzisz, jak mus, to mus......
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca młodzi duchem forum
  • znamie 2cm na2cm
  • http//youtu.be/OJDeTCxleV4
Do góry strony: ........młodzi duchem ...c.d.