81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +0
81 ppt ?

Moda ślubna w sezonie 2007 (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Moda ślubna w sezonie 2007

Napisał(a): Dodii -

Nie każdy ma szansę iść do pracy.. ja aktualnie się edukuję, za rok zaczynam pracę w biurze.. dlatego oni obiecali mnie wesprzeć finansowo.. a decydować będę ja, bo to ja mam czuć się wspaniale, a nie oni.. więc nie rozumiem, dlaczego uważasz, że nie dorosłam do ślubu.. właśnie dlatego się buntuję, bym sama mogła decydować.. zastanówmy się teraz kto ejst bardziej niedojrzały, ja czy Ty..
INTERIA.PL

Napisał(a): Anna_1983 -

Ślub mam w październiku, z jednej strony nie mogę się doczekać tego dnia, a z drugiej jestem zmartwiona. Jeszcze nie byłam w salonach z sukienkami ślubnymi tylko rozmawiałam ze znajomą, która oznajmiła mi, że sukienki ślubne są tylko do rozmiaru 40, a ja niestety nie wcisnę się w ten rozmiar. Może któraś z Was miała taki sam problem? Pozdrawiam

Napisał(a): zawiedziona -

Kupowanie sukni to koszmar!!
W salonach do przymierzenia sukni trzeba się umówić telefonicznie, zdecydować na ograniczoną liczbę sukien do przymiarki. Rozmiar to też problem, bo są tylko 38!!A bardzo nieuprzejme Panie sklepowe mogą ją "przytrzymać "lub spiąć klipsami zeby pasowała!!!!
I to nie pisze o taniutkich salonach....
Slub mam w grudniu, a swoją suknie kupiłam w zwyklym sklepie z dzialem z sukienkami wieczorowymi i to był strzał w 10!!
Unikać salonów to moja rada!!!

Napisał(a): EWA -

Nie wiem co dla Ciebie jest większym problemem niski wzrost czy waga???! Ja też mam tyle samo wzrostu co ty, waże jednak troche więcej, ślub miałam we wrześniu.Troszke obawiałam się jak bede wyglądać w sukni okazało się to niepotrzebne!!!I powiem ci, że kupiłam suknie pierwszą którą przymierzyłam, to chyba zawsze jest najbardziej trafny wybór!Suknia(CLASSA model C375 o ile dobrze pamiętam) miała odkryte ramiona, jednoczęsciowa, od pasa drapowana, w kształcie litery A, z trenem ok 1m, który wydaje mi się troszke wyciągnął sylwetke do tego buciki, obcas 9cm, włosy luzno spięte do góry i było naprawde super!!!!! Po prostu musisz najpierw wiedzieć czego chcesz i oczekujesz, póniej to już z górki;)POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Moda ślubna w sezonie 2007