11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +17
11 ppt ?

Moderato interweniuje z mej przyczyny (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Moderato interweniuje z mej przyczyny

Napisał(a): zbigniew1933 -

W niezwykłej jak na moda podniecie pasjami usuwa moje teksty śliniąc się przy tym obficie i okraszając dobytek na czerwono w pasji zniewolenia umysłu jedynie słuszną prawdą jaka tu ponoć reprezentuje.

Czuje się raz po raz obrażony w imieniu gawiedzi że tak powiem.

Jak jest tego przyczyna... braki w edukacji czy nadmierna potliwość ?

INTERIA.PL

Re: Moderato interweniuje z mej przyczyny

Admminka Szanowny Panie,

proszę o kontakt w wiadomości prywatnej z podaniem szczegółów odnośnie niesłusznie usuniętych Pana zdaniem wpisów.

Pozdrawiam,
Administracja
Szanowny Adminie, jak wiesz brutalnie usuniętych, licznych tekstów nie jestem w stanie zacytować a nie prowadzę archiwum własnych wypowiedzi nie mając skłonności paranoidalnych (mam nadzieję)

Tak więc dla mnie sytuacja patowa a dla Ciebie niezwykle komfortowa, zgadzasz się?

Napisał(a): pintapalec -

zbigniew1933
Admminka Szanowny Panie,

proszę o kontakt w wiadomości prywatnej z podaniem szczegółów odnośnie niesłusznie usuniętych Pana zdaniem wpisów.

Pozdrawiam,
Administracja
Szanowny Adminie, jak wiesz brutalnie usuniętych, licznych tekstów nie jestem w stanie zacytować a nie prowadzę archiwum własnych wypowiedzi nie mając skłonności paranoidalnych (mam nadzieję)

Tak więc dla mnie sytuacja patowa a dla Ciebie niezwykle komfortowa, zgadzasz się?
Skłonności paranoidalne to ma właśnie któryś modo ,kasuje wpisy bez podania ,dlaczego i z którego tematu był ten wpis..

Wnioskowałbym za powołaniem "czyśćca" dla nagle usuniętych wątków gdzie forumowa Trójca bez jakichkolwiek skłonności mogła by je rzetelnie przeanalizować utwierdzając się w przekonaniu że dzieje się krzywda poniektórym z woli z lekka nawiedzonego moda.

Napisał(a): pintapalec -

zbigniew1933 Wnioskowałbym za powołaniem "czyśćca" dla nagle usuniętych wątków gdzie forumowa Trójca bez jakichkolwiek skłonności mogła by je rzetelnie przeanalizować utwierdzając się w przekonaniu że dzieje się krzywda poniektórym z woli z lekka nawiedzonego moda.
No bo przecież ,według uczciwych norm ,to mod kasując jakiś wpis, powinien uzasadnić tą kasację i podać w jakim temacie to było..Po to chyba między innymi jest ten dział prywatne wiadomości..

pintapalec
zbigniew1933 Wnioskowałbym za powołaniem "czyśćca" dla nagle usuniętych wątków gdzie forumowa Trójca bez jakichkolwiek skłonności mogła by je rzetelnie przeanalizować utwierdzając się w przekonaniu że dzieje się krzywda poniektórym z woli z lekka nawiedzonego moda.
No bo przecież ,według uczciwych norm ,to mod kasując jakiś wpis, powinien uzasadnić tą kasację i podać w jakim temacie to było..Po to chyba między innymi jest ten dział prywatne wiadomości..
Teoretycznie powinien zgodnie z regulaminem, ale być może to ktoś z "dobrej zmiany" a ci tłumaczyć się z dziwacznych zachowań nie muszą.

Może to sam Misiewicz?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Moderato interweniuje z mej przyczyny