82
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
82 ppt ?

mój były sie zaręczył i wtedy zrozumiałam swój błąd (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
-

Tomuś był dla mnie cudowny, ale stwierdziłam po 3 latach związku cos mi sie nudzi i potrzebuje przerwy..
było nam cholernie ciężko..nie odzywaliśmy sie przez miesiąc potem znowu pisaliśmy i dzwoniliśmy..

aż w końcu dowiedziałam sie ze ma nową dziewczynę, myślałam, ze mu przejdzie ale teraz dowiedziałąm sie ze sie zaręczył z tamtą..Jak mogę Go odzyskać??
teraz rozumie swój bład... RATUNKUU!!
INTERIA.PL
-

Teraz???? Polak zawsze mądry po szkodzie! z pewnością Ona jest bardziej wartościowym człowiekiem niż Ty a dlaczego niby miał by zerwać zaręczyny? Zajmij się lepiej swoim życiem i poszukaj faceta godnego Ciebie bo nie masz prawa psuć tego co Oni między sobą zbudowali a skoro doszło do zaręczyn to nie długo może być i ślub i pamiętaj każdy w swoim życiu ma swoje 5 minut które albo wykorzysta albo nie Ty nie wykorzystałaś.
-

Nie popełniłaś błędu, ale teraz go popełniasz. To tylko chwilowy atak paniki, boisz się, że zostaniesz sama. Odpuść sobie, bo zmienisz się w kogoś kim naprawdę nigdy nie chciałabyś być. Zawsze chcemy tego co ma ktoś inny a kiedy już to dostajemy przestaje nas interesować. Teraz sama się nakręcasz, ale to minie.
-

nigdy nie bylam w takiej sytuacji i nie bede..nie lezy to w mojej naturze,zeby walczyc czy tez odzyskiwac faceta...jak widze, ze robi sie tloczno wychodze z tloku i nie mam problemu...nawet wtedy kiedy kocham bardzo czy kochalam nie bylam ta druga czy kolejna i nigdy w zyciu o zadnego faceta nie walczylam..raczej bylo odwrotnie..dlatego wiec niech wypowiedza sie te kobiety,ktore walczyly i odzyskaly...
-

hm!
zgadzam się z wypowiedziami innych,ale ...ludzką rzeczą jest błądzić,skoro masz do niego kontakt,to sie odezwij,nie wspominaj że wiesz o zaręczynach a po prostu szczerze, to co czujesz,że zerwałaś bo miałaś wątpliwości,ale to był błąd co on o tym sądzi?,zobaczysz co odpowie i czy odpowie,może jeszcze cos się tli,a znalazł sobie kogos bo skoro koniec...to miał prawo,lepiej spróbowac teraz bo zaręczyny można zawsze zerwać niż pakować sie potem w cudze małżeństwo,jak odpowie negatywnie lub wogóle to daj sobie spokój.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Były mi napisał że się zarecza
Do góry strony: mój były sie zaręczył i wtedy zrozumiałam swój błąd