156
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +43
156 ppt ?

Mój facet nie potrafi mnie zaspokoić (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mój facet nie potrafi mnie zaspokoić

Napisał(a): Niespełniona -

Jak w temacie... Mój facet nie potrafi mnie zaspokoić. Bardzo się stara, ale nic z tego nie wychodzi. Mam coraz mniejszą ochotę na seks i to odbija się na naszym związku. Dodam, że z innymi partnerami nie miałam takiego problemu. Bardzo mi na nim zależy, ale już nie wiem co mam robić...
Mieliście tak kiedyś? Jaka może być tego przyczyna?
INTERIA.PL

Re: Mój facet nie potrafi mnie zaspokoić

Napisał(a): ~Zosia -

Na początek pytanie techniczne: wielkość przyrodzenia. Bo Kochana, nawet gdyby chłop na głowie w trakcie stanął to nic nie da jak nie ma czym. No nie, nie chodzi o to by to było po kolana, ale jakieś wymiary trzymać trzeba. Całuski

Napisał(a): ~Ania35Londyn -

~Martell A próbowałaś A2M - czyli tak zwane ass to mouth ? Nic tak szczęścia nie daje jak ta technika
Piękne pieszczoty, które sprawiają kobiecie mega przyjemność, pieszcząc okolice punktu G, a potem mężczyźnie przez seks oralny. Tylko musi być zaufanie z obu stron, no i oczywiście zachowana higiena. A najlepiej jak zapraszamy sobie z moim partnerem jeszcze jedną partnerkę. Wtedy to jest naprawdę mega mega super. Nie każdemu musi to oczywiście pasować

Napisał(a): ~Kaśka -

~Martell A próbowałaś A2M - czyli tak zwane ass to mouth ? Nic tak szczęścia nie daje jak ta technika
Ja bym też tak chciała ale mój partner się nie zgadza. Jak go przekonać że penetracja jego pupy nie jest zła? I że może też osiągnąć satysfakcję w ten sposób?

Napisał(a): ~porządana -

~Ania35Londyn
Piękne pieszczoty, które sprawiają kobiecie mega przyjemność, pieszcząc okolice punktu G, a potem mężczyźnie przez seks oralny. Tylko musi być zaufanie z obu stron, no i oczywiście zachowana higiena. A najlepiej jak zapraszamy sobie z moim partnerem jeszcze jedną partnerkę. Wtedy to jest naprawdę mega mega super. Nie każdemu musi to oczywiście pasować
droga autorko wątku. Rada podana wyżej jest dobra pod warunkiem że sobie ufacie i dbacie o higienę. Jeśli lubicie eksperymenty, to czemu nie?

Napisał(a): ~xyz -

~Ksiez Ranowalona
~tomek Żona moja złapała rzeżączkę po skoku w bok.Na szczescie w tym czasie byłem w Anglii i tyrałem aby suka miała lepiej niz w swym rodzinnym wiejskim domu. Jestesmy juz po rozwodzie.
A mendy? Czy zlapala tez mendy?
najpierw zlapale za klamke, stad ta rzezaczka, zerzaczka teraz zwabi mendy

Napisał(a): ~julek -

Bo zawsze jest ambarans by dwoje chciało na raz. Zawsze powinno się po środkować sprawy, może ty nie zadowalasz swojego partnera i on nie czując blusa też jakoś nie jest skory by tobie dogodzić. Bo czując pobieżne załatwienie sprawy przez ciebie tak samo postępuje wobec ciebie uznając, że tak właśnie chcesz czyli po łebkach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mój facet nie potrafi mnie zaspokoić