113
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +57
113 ppt ?

mój mąż i ... jego kochanki (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

mój mąż i ... jego kochanki

Napisał(a): ~bogna -

Jakieś pół roku temu odkryłam, że mój mąż ma romans. Obiecywał, że się zmieni, że to jednorazowy skok w bok, że bardzo kocha mnie i dzieci... Uwierzyłam.
W zeszły weekend mieliśmy wszyscy jechać do moich rodziców na parę dni, ale jego zatrzymała praca. Wróciłam dzień wcześniej, bo nasza córeczka źle się czuła. Nakryłam go w naszym łóżku z inną kobietą...
Po długiej awanturze przyznał się, że w ciągu naszego 5 letniego małżeństwa miał jeszcze trzy kochanki. Obiecuje, że się zmieni, że zerwie z nimi kontakt...
Co ja mam zrobić? Bardzo go kocham, ale nie wyobrażam sobie już życia z nim... Nigdy w życiu nie czułam się tak upokorzona...
INTERIA.PL

Re: mój mąż i ... jego kochanki

Napisał(a): ~max34 -

kobieto naprawdę się nie zorientowałaś że Cię mąż przez tyle czasu zdradza?!Nie chcę nikogo oceniać ale coś poważnie szwankuje w Waszym małżeństwie.Moja żona od razu wiedziałaby że coś jest nie tak!!!!Jak skoczył w bok 3 razy zrobi to znowu pomyśl czy chcesz tak żyć?

Napisał(a): ~helka -

~max34 kobieto naprawdę się nie zorientowałaś że Cię mąż przez tyle czasu zdradza?!Nie chcę nikogo oceniać ale coś poważnie szwankuje w Waszym małżeństwie.Moja żona od razu wiedziałaby że coś jest nie tak!!!!Jak skoczył w bok 3 razy zrobi to znowu pomyśl czy chcesz tak żyć?
święte słowa!

Napisał(a): jasmina74 -

Mąż jest wolną osobą. Jeżeli preferuje to czy tamto, jego życie , jego wola. Baba myśli na średniowieczną modłę. Zdradzić kogoś - to niecna postawa; ma miejsce wtedy, gdy zostawiamy kogoś bez pomocy, wsparcia w poważnej potrzebie.

Seks jest potrzebny, ale nie demonizuj babo. Weź się za własny rozwój, wychowuj dzieci, pracuj, nie bądź przykra...

Napisał(a): ~radicalend -

Separacja. On widuje się z dziećmi bo to zdrowe dla nich. Widuje się z tobą na twoich warunkach. Nie mieszkacie razem. Tego właśnie chce? Daj mu to. Jeśli to pociąga go bardziej niż rodzina to z wami, zawsze będzie się czuł na uwięzi. Jeśli weźmie co chce od innych, życz mu szczęścia ale już nigdy z tobą jako konsekwencja jego wyborów. A to wszystko tylko po to żeby bardziej szanował ciebie i dzieci, by miał więcej szacunku do ludzi niezależnych już od niego. Postaraj się nie myśleć o seksie, będziesz spokojniejsza jeśli ci się uda, będziesz konkretna. Naucz dzieci kochać czynem a nie tylko słowem jak tatuś. Często ludzie, którzy są despotycznymi władcami w swoich rodzinach i niszczą bliskich psychicznie powtarzają, że rodzina jest najważniejsza. To właśnie jest hipokryzja. Stroń od tego. Nie słowa lecz czyny są dowodem miłości. Albo nigdy Cię nie kochał, albo jest bardzo zagubiony. Bukietem pretensji, naręczem wrzasków już nic od niego nie uzyskasz. No chyba, ze się zmieni. To byłby cud. Jeśli jesteś wierząca, to nie wahaj się zapłakać o tym na modlitwie przed Bogiem.
http://separa(...)ji.html
Życzę siły wewnętrznej i pewności siebie. Nie jesteś ofiarą i już nigdy nie będziesz.
Wielce pomocną może okazać się toksyczni rodzice Forward. Zawarte tam ćwiczenia psychoterapeutyczne, są wynikiem lat doświadczeń i każdy choć raz powinien przeczytać tą książkę. Choć jest mi bardzo przykro, że wierność w dzisiejszym świecie jest tak wyszydzana to gratuluję, że tobie udało się wierności dochować. Mimo wszystko bądź dobrej myśli. Przed tobą życie, które uczynisz darem dla dzieci. Nigdy Ci tego nie zapomną i w przyszłości zrozumieją, że mają najwspanialszą matkę.

Napisał(a): ~jola -

Pomyśl o sobie, kochasz go i chcesz go za darmo, bez walki oddać? Jest twoim mężem a pozostałe nie mają na to szans - przynajmniej na razie. Bezstresowo masz go codziennie w łóżku i tylko od ciebie zależy czy i jak go wykorzystasz. To przy tobie się budzi i Ty decydujesz jak on zacznie dzień - im lepiej jemu się zacznie tym gorzej będą miały pozostałe Panie. Dlaczego jak ktoś ukradnie nam telefon czy samochód to chcielibyśmy odzyskać nasze rzeczy a jak kradnie się na mężów to oddajemy bez walki. Nie obrażamy się na samochód, że dał się otworzyć złodziejowi.

Napisał(a): ~baba -

jasmina74 Mąż jest wolną osobą. Jeżeli preferuje to czy tamto, jego życie , jego wola. Baba myśli na średniowieczną modłę. Zdradzić kogoś - to niecna postawa; ma miejsce wtedy, gdy zostawiamy kogoś bez pomocy, wsparcia w poważnej potrzebie.

Seks jest potrzebny, ale nie demonizuj babo. Weź się za własny rozwój, wychowuj dzieci, pracuj, nie bądź przykra...
ty chłopie jesteś mądry .........ale z rozwojem u ciebie krucho znajdz sobie więcej bab
« Wróć do tematów
Do góry strony: mój mąż i ... jego kochanki