Reklama

101
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
101 ppt ?

mój mąż unika sexu odkąd jestem w ciąży i sam się onanizuje (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

mój mąż unika sexu odkąd jestem w ciąży i sam się onanizuje

Napisał(a): lena2244 -

Witam!
jestem nowa na forum:)
Piszę, bo nie potrafię zrozumieć mojego faceta. Jesteśmy razem od prawie 7 lat, niecałe 3 lata po ślubie. Jestem w 6stym miesiącu ciąży ( chcianej i planowanej). Wiem, że mój mąż bardzo mnie kocha, na każdym kroku mnie o tym zapewnia, z resztą to się po prostu czuje:) Na pewno mnie nie zdradza, poza tym, że jest moim mężem, jest także najlepszym człowiekiem, jakiego znam. Ale do rzeczy...
Odkąd się pobraliśmy, cały czas spadają jego chęci na sex. Przez cale te 3 lata, zauważam, że coraz rzadziej ma ochotę na zbliżenie ze mną. Już nie chodzi mi nawet o sex, tylko o taka bliskość wieczorem w łóżku( bo zawsze tak było), że przytulamy się, rozmawiamy, pieścimy, nie koniecznie, jeśli któreś np. nie ma ochoty, uprawiamy sex. Tego też już u nas nie ma.
No właśnie, a odkąd zaszłam w ciążę, sexu u nas tyle co nic. Raz, góra 2 razy w tygodniu. A najgorsze jest to, że sprawa wygląda tak, że kiedy on ma ochotę, to ja nie potrafię mu odmówić( należę z pewnością do kobiet lubiących sex i niewyżytych), zaś kiedy ja mam ochotę, to chociażbym nie wiem co mu robiła, w jakikolwiek sposób pobudzała to i tak nic nie wskóram. Potrafi się wręcz złościć , że on jest zmęczony, niewyspany( codziennie chodzimy spać o 21, max.22, ale wczoraj, gdy był mecz to położył się spać po 12). Ogólnie ciągle mnie przeprasza, powtarza, że mnie kocha, że on po prostu jest dobrym człowiekiem, i nie zależy mu tylko na jednym, mówi mi że nie jest taką typową męską świnią. Ostatnio ciągle miał kłopoty z członkiem ( jakieś stany zapalne), więc mu dałam spokój, żeby się wykurował, i w tym właśnie czasie przyłapałam go na masturbacji.
Początkowo myślałam, że może boi się ze mną kochać, bo przecież jestem w ciąży, ale rozmawialiśmy o tym i stanowczo zaprzeczył. Rozmawialiśmy tez o mojej atrakcyjności( wiadomo, że straciłam jak na razie swoje kształty i mam okrągły brzuszek), ale on mnie wyśmiał, twierdząc, że teraz mu się jeszcze bardziej podobam. Ciągle jest albo zmęczony, albo niewyspany, albo twierdzi, że musi się wyspać, żeby nie zaspać do pracy, albo jeszcze mu zapalenie nie zeszło z członka, albo...ciągle coś. Nie pomagają nawet argumenty, że potem przez dłuższy czas możemy nie móc uprawiać sexu. A ja mam teraz taką ochotę... I nie napisałabym tego tutaj, gdyby nie fakt, że wczoraj go przyłapałam na masturbacji. Nie jestem wcale jej przeciwnikiem, ale nie rozumiem, że ja go wręcz czasem błagam o sex, a on się masturbuje. Ogólnie stwierdziłam, że po prostu nie satysfakcjonuje go już sex ze mną. Nie wiem co mam robić. Dziś pewnie będzie chciał zadość uczynić i będzie niezwykle chętny na sex. No i co ja mam zrobić??? Pomóżcie
INTERIA.PL

Re: mój mąż unika sexu odkąd jestem w ciąży i sam się onanizuje

Napisał(a): gość -

lena2244 Dziś pewnie będzie chciał zadość uczynić i będzie niezwykle chętny na sex. No i co ja mam zrobić??? Pomóżcie
Odmów mu dzisiaj i jutro też:):) Swoją odmowę uzasadnij, że jesteś mądrą, fajną i ładną
dziewczyną, nosisz jego dziecko pod sercem i nie zamierzasz żebrać o seks u własnego
męża. Dodaj jeszcze, że bardzo go kochasz, ale nie godzisz się na taką sytuację, by on masturbował się i w ogóle nie liczył się z Twoimi uczuciami. Mów to spokojnym aczkolwiek stanowczym tonem. I czekaj na reakcje:):)
No i napisz co on zrobił, jak zareagował.

Pewnie ma już jakaś babkę na boku. Skoro mu nie odmawiasz, a on i tak nie chce to najpewniej już jest zaspokojony przez kogoś innego. Tobie tylko sciemnia, zeby "zdobyć" kilka miesięcy spokoju. Pozniej bedzie trudniej, chociaz zależy komu. Tobie napewno, a jemu moze być latwiej, bo Ty bedziesz już zajęta dzieckiem, a on bedzie układał sobie życie na boku.
Powodzenia.

5 mies. temu urodzilam dziecko i miałam identyczny problem miałam bo wszystko wrociło do normy.w 5-7 mies.miałam taka ochote ze mogłabym 3 razy dziennie ale niestety partner był zmeczony spiacy zapracowany .bylo mi cholernie przykro do tego hormony i kompleksy ze taki maly slonik ze mnie .dzisiaj wiem ze nie mial ochoty bo bylam w ciazy mialam brzuszek. bylam gruba niesprawna fizycznie jak przedtem.nie krecilo go to.zreszta ciagle mialam nos na kwinte ciagle sie czepialam wylam i takie tam inne cyrki.nie ma sensu go zmuszac bo sama tez bys nie chciala byc zmuszana.musicie przeczekac ten trudny okres.jesli robi to sam tzn.ze nie skacze w bok.zobaczysz wszystko wroci do normy tak jak u mnie,czasem az mi sie nie chce tak mu sie chce.moja kol.tez jest teraz w ciazy i ma ten sam problem a jak bardzo ci sie chce to wibratorek i heja
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m nie chce si ze mn kocha w ciy
  • moj facet nie kocha sie ze mna w ciazy
  • ciaza maz sie masturbuje
  • jestem w ciazy moj maz nie chce sie kochac
  • ciarna zadowala sie
  • ona w ciy unika sexu
  • jestem w ciy a m nie chce si ze mn kocha
  • maz nie chce uprawiac seksu w ciazy
  • Maz sie onanizuje i nie ma ochoty na sex
  • masturbacja w 5 miesicu ciy