3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi2 tys.
  • Ocen na +169
3 tys. ppt ?

MOJ OGROD-KRAINA CZAROW... (2818)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

MOJ OGROD-KRAINA CZAROW...

Napisał(a): waldiwlodawa -

Witam, milosnikom kwiatow,pragne przedstawic moja milosc ( roze i nie tylko ), pozwole sobie,jezeli nie macie nic przeciwkio, na codzienna prezentacje zdjec z mojego ogrodu.Jezeli was bedzie to nudzilo, prosze o info.., zastopuje. A to sa moje KWIATY DLA PEWNYCH ANIOLOW.....:)))
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: MOJ OGROD-KRAINA CZAROW...

lusi50 Piękne:))) Tez kocham róże ,ale są bardzo wymagające:)))
...To moja milosc..., one mowia...:))), a wiesz, ze z kwiatami trzeba rozmawiac, wtedy odplaca Ci sie z wdziekiem...:)))

Napisał(a): lusi50 -

waldiwlodawa
lusi50 Piękne:))) Tez kocham róże ,ale są bardzo wymagające:)))
...To moja milosc..., one mowia...:))), a wiesz, ze z kwiatami trzeba rozmawiac, wtedy odplaca Ci sie z wdziekiem...:)))
Mam ciocie, która rozmawia z kwiatami i faktycznie kwiaty u niej są dorodne i śliczne:))
No to piękna ta Twoja miłość Waldku rzadkość u mężczyzny :)))

Napisał(a): -

Z kwiatami trzeba mówić,tego nauczyła mnie moja Teściowa i to prawda.Z kwiatów "domowych" bardzo lubię paprotki,chociaż nie można mieć ich dużo w mieszkaniu.Na działce kocham wszystkie kwiaty,czasem trudno żeby zerwać które do domu do wazonu.Twoje kwiaty,róże są piękne,nie znudzi mi się je oglądać.

waldiwlodawa ZdjęcieZdjęcieZdjęcie
waldiwlodawa Witam, milosnikom kwiatow,pragne przedstawic moja milosc ( roze i nie tylko ), pozwole sobie,jezeli nie macie nic przeciwkio, na codzienna prezentacje zdjec z mojego ogrodu.Jezeli was bedzie to nudzilo, prosze o info.., zastopuje. A to sa moje KWIATY DLA PEWNYCH ANIOLOW.....:)))ZdjęcieZdjęcieZdjęcie
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • moj ogrod forum
  • mojogrod
  • moj ogrod
  • mojogrod forum
Do góry strony: MOJ OGROD-KRAINA CZAROW...