114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +16
114 ppt ?

moja femme fatale (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

moja femme fatale

Napisał(a): ~piterrr -

Zakochałem się od pierwszego wejrzenia, ale to ona mnie uwiodła... Jest bardzo seksowna, ponętna, dominuje. W łóżku jest mi z nią cudownie, o niebo lepiej, niż z poprzednimi partnerkami! Ale...
Odzywa się do mnie wtedy, gdy ona ma ochotę na spotkanie albo na seks, gdy ja się pierwszy odzywam potrafi nie odpisywać parę dni. Uwielbia kolacje w dobrych restauracjach, drogą biżuterię i inne prezenty. Już prawie wyczerpałem limit na karcie kredytowej...
Co ja mam robić? Ta kobieta sprawia, że odchodzę od zmysłów. Nie mogę jeść, spać i pracować... Szaleję za moją femme fatale! Nigdy w swoim życiu nie byłem tak szczęśliwy i zarazem tak rozżalony...
INTERIA.PL

Re: moja femme fatale

Napisał(a): abce -

Dobra rada ! Działaj tak dalej ,funduj co tylko sobie życzy , odzywaj się kiedy Ci wolno , załóż sobie smycz na szyję ,naucz się wyć do księżyca z tęsknoty Czyń tak długo aż dopadnie Cię komornik za długi i w konsekwencji pójdziesz za kratki . Tam dostaniesz dobrą "szkołę życia " jak nie marnować swojej młodości , czasu i pieniędzy . Tam będziesz miał czas na zastanowienie się nad tym "czy warto było" i jak dalej postępować . Teraz usiądż i zastanów się nad sobą . Jeśli nie będziesz zaspakajał kaprysów i żądań to z seksu nie będzie. Ona jest dobra w swoim fachu.

Napisał(a): ~machor -

Najlepszym sposobem na kobietę jest druga kobieta.Też jestem szaleńczo zakochany,jednak
nie chcę tego zmieniać.Rozumiem specyficzną bezsilność w takiej sytuacji-inne nie istnieją.
Jednak w twoim myśleniu są elementy logiki w końcu chcesz to zmienić.Powodzenia.

Napisał(a): ~iwan -

Witam. Cwana baba, płacisz po prostu za seks. Daj sobie spokój, albo za 100 raz łącznie z laską co jakiś czas i koniec. Po prostu płatny seks. Podejrzewam, że ma kilku takich sponsorów i ich doi, dlatego nie ma czasu tylko dla Ciebie. Jak ma wolny termin i brak kasy to idzie z Tobą. Dobrze Ci dała ale miej swój rozum, pogadaj z nią co i jak i pogoń. Mam takie naprawdę super laski ale nic za darmo, jak dostają to wspaniale dają. No cóż brak dziś w większości dobrych obyczajów. Pozdr.
« Wróć do tematów
Do góry strony: moja femme fatale