2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +1
2 ppt ?

Moje fantazje i ich konsekwencje (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Moje fantazje i ich konsekwencje

Napisał(a): Donkornholio -

Witam.
Moimi fantazjami jest kobieca dominacja. Dokładnie mówiąc to wachanie stópek, mój orgazm na krawędzi i zrujnowany orgazm oraz sprzątanie po nim czyli wylizanie mojej spermy najlepiej z jej cioeczki albo stópek. Powiedziałem że nie kręci mnie żadne bicie czy psychiczne poniżanie jedynie to co wspomniałem wcześniej. Jej reakcja na to była dość ostra, ostatecznie nasz związek wisi na włosku. Mieszkamy razem z naszą córeczką i synem z jej pierwszego małżeństwa którego kocham jak swojego. Mamy wszystko dom ,dobrą pracę ogólnie wszystko poukładane. Dziś mi oznajmiła że wyczytała że to chore zboczenie i powinienem się leczyć. Doszło już do tego iż szukam sobie pokoju do wynajęcia( w Belgii to popularne wynajmować pokoje) bo cała zaistniała sytuacja sprawiła że w domu jest już nie do zniesienia.
Drogie Panie zwracam się do Was z zapytaniem czy rzeczywiście moja kobieta ma rację gdyż ja uważam że to nie szkodliwy fetysz a tymbardziej że to choroba by ją leczyć aczkolwiek mogę być nie subiektywny więc proszę uprzejmie o wasze opinie. Dodam jeszcze że oboje mamy po 37 lat i razem jesteśmy od 5 lat.

Ż poważaniem
R.J.
INTERIA.PL

Re: Moje fantazje i ich konsekwencje

Napisał(a): condi1 -

Nie rozumiem Twojej żony,mimo tak młodego wieku nie jest osobą tolerancyjna,jestem żoną rogacza, zła byłam na męża że tak późno powiedział mi o swoich fantazjach o marzeniach jesteśmy dojrzałym małżeństwem,ale w seksie rozumiemy się bez słów,porozmawiaj jeszcze raz z żoną,że to nie jest nic złego,napewno nie choroba,to są Twoje fantazje które chciałeś z nią zrealizować,nie wielu mężczyzn ma odwagę powiedzieć żonie o fantazjach,rozmawiaj spokojnie,wytłumacz że to nie jest nic złego,niech poczyta w necie na ten temat, może Cię zrozumie,Ja rozumiem mojego męża, ponieważ bardzo kocham go,powodzenia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Moje fantazje i ich konsekwencje