14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń70
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +28
14 ppt ?

Moralność i chrześcijański Bóg (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Moralność i chrześcijański Bóg

Napisał(a): Marcin65 -

Trafiłem na film na YT który pokazuje cała prawdę o religii.
Chciałbym zeby wierzący będący na tym forum obejrzeli ijesli moga niech sie ustosunkują bo cała wypowiedz Sam'a Harrisa jest stonowana i spokoja oraz rzeczowa.
Takie same komentarze rzeczowe i spokojne bez rozpoczynania wojny religijnejn w tym temacie chciałbym przeczytac.
Nie chodzi mi o to zamieszczając ten film zeby przekonywac wierzącego zeby przestał wierzyc,nie chodzi mi o to zeby ateista atakował po tym filmie wierzących,w filmie sa zadane znakomite pytania o których mozna w sposób spokojny podyskutować

INTERIA.PL

Re: Moralność i chrześcijański Bóg

Napisał(a): ~Macin -

Ateistycki bełkot i tyle w temacie Marcin jak zwykle chciał obrazić wierzących Chrześcijan o islamie cichosza ,bo sie boi .To wy ateiści jesteście winni tego zła na świecie ,które teraz sie dzieje to wy zwalczacie na każdym kroku Chrześcijaństwo w te próżnie wpuszczając islam tak tak to wasze dzieło .

Napisał(a): Viper1964 -

~Macin Ateistycki bełkot i tyle w temacie Marcin jak zwykle chciał obrazić wierzących Chrześcijan o islamie cichosza ,bo sie boi .To wy ateiści jesteście winni tego zła na świecie ,które teraz sie dzieje to wy zwalczacie na każdym kroku Chrześcijaństwo w te próżnie wpuszczając islam tak tak to wasze dzieło .
Ale bredzisz obejrzyj ten filmik.A jak nie rozumiesz to drogi raz trzeci do skutku.

Napisał(a): Marcin65 -

Biadolisz ze nie ma nic o islamie i zaczynasz agresywnie komentowac nie mając zadnych argumentów po za napisaniem "ateistyczny bełkot"
Widze tez ze nie zrozumiałes ze nie mam zamiaru obrazac nikogo ale skoro tak uwazasz to poobrazajmy islamitów tez bo przeceiz tego chcesz jak wynika z twojego wpisu

Jesli uwazasz ze to co powiedział jest bez sensu obroń swój punkt widzenia....chyba ze faktycznie nie masz argumentów.

Natomiast zeby było ci razniej na duszy dam cos o islamie i mam nadzieje ze będziesz spał spokojnie.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Moralność i chrześcijański Bóg