160
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +34
160 ppt ?

moralność kobiet dziś (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

moralność kobiet dziś

Napisał(a): gość -

Witam,
Poznałem kobiete, naprawdę fajna, spokojna, w głowie poukładane, pracuje na dwa etaty, robi kursy. Zainteresowała mi bo naprawdę wie czego chce. I jest naprawdę kochana. Dba o siebie, nigdy nie dała odczuć że coś jest nie tak.
Jednak temat seksu i przeszłości sprzed lat zawsze wprawiał ją w zakłopotanie.
Po jakimś czasie zaczęła mi się otwierać, że ma za sobą kilka wyskoków których zaluje.
Nie chciała podawać szczegółów. Spotykała się że starszym facetem rok, traktowała go jak przyjaciela, a z tego co wiem to był układ... Zdarzyło jej się umówić też na seks, jednorazowo. Mówi, że była pogubiona po zdradzie, potrzebowała bliskości ale nie była gotowa na związek.. i tak się stało. Żałuje tego okropnie, bo widzę jak cierpi. Mówi o miłości, widzę jak patrzy z zachwytem na dzieci naszych znajomych. Ale ten temat nie daje mi spokoju. Była ostatnio sama przez prawie 3 lata. Mówi że pragnie tylko prawdziwego uczucia. Co o tym myśleć? To naprawdę kochana i uczuciowa dziewczyna.
INTERIA.PL

Re: moralność kobiet dziś

Napisał(a): Mercurio5 -

Baba zawsze znajdzie sobie usprawiedliwienie jak potrzebuje. Zwłaszcza jak zarabiała na prostytuowaniu się. Twierdzenie, że potrzebowała bliskości to tylko próba wyjścia z twarzą z sytuacji i pokazania się w twoich oczach na pozycji utyranej życiem ofiary. Wzbudzenia współczucia, które ma na celu zatarcie złego wrażenia oraz przekonanie cię do jej osoby. Powiem z własnego doświadczenia - ona pokaże różki jak będziecie mieć dzieci. Do tego czasu będzie ok, a potem jak podskoczysz to cię zostawi z alimentami i poszuka sobie nowego starszego "przyjaciela". Jak jest dobra w te klocki to się zabaw, a potem ją olej. Nawet wspólne mieszkanie to zły pomysł.

Napisał(a): ~tez kobieta -

przeczytałam twój temat . i odpowiedzi wszystkich panów. jesli chodzi o twoje obawy. Tez bym takie miała.Pamietaj kobieta jak i meżczyzna ma zawsze wybór, jesli chodzi o układy i zwiazki z niby przyjacielami. la mnie nie ma tłumaczenia ze traktowała go jak przyjaciele ale to był układ . Kiedys zdarzyło mi sie byc w podobnej sytuacji. Starszy facet nawiasem mówiac szef tez proponował cos podobnego. potrafiłam odmówic. zwolnic sie z pracy wyjechac do innego miasta . Nie chciałam miec z nim nic wspólnego Tłumaczenie że była pogubiona do mnie nie trafia . Jednorazowy sex. Nie uważasz ze to troche naciagane . Dla mnie zawsze sex kojazył sie z bliskoscia jakims uczuciem , w innej sytuacji czuła bym sie jak prostytutka,i nie znosze jak faceci traktuja mnie instrumentalnie. Ja mam jedna zasade jak ja sie bedze szanowac to faceci tez beda mnie szanowac, i to sie sprawdza.

Napisał(a): ~ouri -

~tez kobieta przeczytałam twój temat . i odpowiedzi wszystkich panów. jesli chodzi o twoje obawy. Tez bym takie miała.Pamietaj kobieta jak i meżczyzna ma zawsze wybór, jesli chodzi o układy i zwiazki z niby przyjacielami. la mnie nie ma tłumaczenia ze traktowała go jak przyjaciele ale to był układ . Kiedys zdarzyło mi sie byc w podobnej sytuacji. Starszy facet nawiasem mówiac szef tez proponował cos podobnego. potrafiłam odmówic. zwolnic sie z pracy wyjechac do innego miasta . Nie chciałam miec z nim nic wspólnego Tłumaczenie że była pogubiona do mnie nie trafia . Jednorazowy sex. Nie uważasz ze to troche naciagane . Dla mnie zawsze sex kojazył sie z bliskoscia jakims uczuciem , w innej sytuacji czuła bym sie jak prostytutka,i nie znosze jak faceci traktuja mnie instrumentalnie. Ja mam jedna zasade jak ja sie bedze szanowac to faceci tez beda mnie szanowac, i to sie sprawdza.
co racja to racja nie ma miejsca na prawo do błędu to zawsze kosztuje zbyt drogo

Napisał(a): ~Sza -

Sprawdź relacje z dzieciństwa. Powtarzamy schematy rodziców. Zbierz opinie z najbliższego otoczenia - znajomych. Wiem, że to nieeleganckie. Schemat, wzorzec łamie tylko ok. 5% ludzi. Brak długoletnich znajomych jest bardzo podejrzany w tym częsta zmiana otoczenia. Przeczytaj książkę "Nie pozwól sobą manipulować w miłości. (okres uwodzenia przez manipulatora). Zawsze zostaje możliwość popełnienia błędu czyli ryzyk fizyk".

Napisał(a): ~joko23 -

Zgadzam się z tym co napisał Mercurio5 !!! Słabe tłumaczenie o tym, że potrzebowała bliskości, jeśli potrzebowała bliskości to byłaby w normalnym związku, a nie w układzie... To zależy od Ciebie czy potrafisz to wybaczyć i nie wracać do przeszłości? Sam podejmij decyzje

Napisał(a): ~Dick -

A co Ciebie obchodzi jej przeszłość ??
Jesteś frajerem , że słuchasz tych bzdur. Mało tego , bycie radyjkiem do wygadania się
nie wzbudza u kobiet pożądania.
Czyli słuchasz jej bzdur - jednocześnie czekając na seks ????

Dorośnij człowieku.

Napisał(a): Artur -

Najłatwiej jest krytykować nie patrząc na swoje błędy , każdy ma swoje grzechy które wymazuje na siłę z pamieci. Ta pani jest po przejściach i wie czego chce , poznała życie od tej najbardziej dołującej strony i na pewno wie teraz jakie wartości są dobre a jakie nie . Każdy z nas popełnił błąd ale nikt was za niego nie skreśla Jak Chrystus mówił Niech ten weźmie kamień i żucia co jest bez grzechu i nikt nie żucił . Daj jej miłość cierpliwość a ona na pewno da ci kochająca rodzine
« Wróć do tematów
Do góry strony: moralność kobiet dziś