Komentarze (163)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): George -

PiS jest partią socjalistyczną, a w socjalizmie podatki i obciążenia obywatela tylko rosną. Bo żeby jednym dać, trzeba innym zabrać, no i oczywiście z tego zabranego trzeba też wyżywić hordy urzędników, którzy tak dzielnie przychylają obywatelom nieba.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): sprawiedliwy -

poczekajcie do wyborów.pis kupi wasze głosy m.innymi zmniejszeniem vat,jakimś nowym 500 itd.ale za wszystko i tak zapłacicie wy-suwerenie.taka jest niestety prawda
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Maria -

Zabrac troche wiecej naszemu rzadowi bo same zlodzieje zlodziejem podparte na emerytury brakuje wstyd
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): zb -

Warto przeczytać słówko" teraz" bo nikt nie obiecywał że to będzie natychmiast po wyborach.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): fact nad factami -

mam gdzies ten wasz smieszny VAT. Cale szczescie wielu ma firmy, ktore nie musza go placic i placic nie beda i robia to calkowicie legalnie bo handluja z dala od Polski i calej UE na cale szczescie. Dzieki temu pozeraja konkurencje na sniadanie... Przynajmniej niektorzy juz zmadrzeli. Niech VAT placa ci ktorzy nie maja mozliwosci rozwiniecia skrzydel na globalne rynki i zmiany rezydencji podatkowej a takich z czasem bedzie coraz mniej. Planowanie wsrod finansow niech wie wasz okularnik ze to jak wrozenie z fusow. Nic co planuje raczej sie nie spelni...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): fakt -

On nie ma z czego zwrócić nadpłaconego VAT-a a co tu mówić dopiero o zniżce. BIblia : "Gdy ślepy ślepego prowadzi obaj w dół wpadną"
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Tom -

A co mam powiedzieć klientowi, który kupuje w Niemczech bo tam VAT 19% i ma na dzień dobry o te 4% VATu taniej ?! W mojej branży marża to 5% a niemiecki sklep ma o 4% taniej. Tak nie da się konkurować !
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): 655Y -

PO-PSL TYLKO DRENOWALI LUDZIOM KIESZENIE I PRACA DO ŚMIERCI ..DLACZEGO WÓWCZAS NIE DOPOMINALIŚCIE SIĘ TAK O WSZYSTKO MATOŁKI.. TERAZ CHCĄ WSZYSCY JAKBY RZAD WYGRAŁ NA LOTERII W USA
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz