25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń351
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
25 ppt ?

Może choć reforma minimalna (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Może choć reforma minimalna

Napisał(a): ireneo -

Najlepsze byłoby quasi zarejestrowanie uczestnictwa poprzez logowania. To nie przechodzi więc poddaję by rozważyć wymóg logowania dla założenia tematu. Z pewnością wyeliminowałoby to znacznie tematy wulgarne, obsceniczne, spamy.
INTERIA.PL

Re: Może choć reforma minimalna

~Dzuga To najprawdziwsza z prawd, zwłaszcza, że dzisiaj już sporo twoich wulgarnych, obscenicznych i spamerskich postów zostało usuniętych za naruszenie regulaminu :)
możesz podać je?

Napisał(a): ~Dzuga -

ireneo
~Dzuga To najprawdziwsza z prawd, zwłaszcza, że dzisiaj już sporo twoich wulgarnych, obscenicznych i spamerskich postów zostało usuniętych za naruszenie regulaminu :)
możesz podać je?
Nie mogę. Takie uprawnienia maja tylko admini oraz moderatorzy. Mogę natomiast podać ci link do listy moderatorów:http://forum.(...)atorzy. Polecam zwrócić się z uprzejmym zapytaniem jakie twoje spamerskie, wulgarne i obsceniczne posty zostały dzisiaj usunięte. :)

~Dzuga
ireneo
możesz podać je?
Nie mogę. Takie uprawnienia maja tylko admini oraz moderatorzy. Mogę natomiast podać ci link do listy moderatorów:http://forum.(...)atorzy. Polecam zwrócić się z uprzejmym zapytaniem jakie twoje spamerskie, wulgarne i obsceniczne posty zostały dzisiaj usunięte. :)
Żaden, wiem.

Napisał(a): Laila44 -

Soraya Irek, gdyby usunięto mój pewien post ( nie do ciebie kierowany) i -4 wlepiono ...nie miałabym nic na swoje usprawiedliwienie, bo faktycznie trochę nieładnie tam napisałam.
Ale w tym wątku, gdy ty sam używasz takiego, a nie innego slownictwa

http://forum.(...)7934518
i mój post znika, a twój zostaje...to już tego nie rozumiem.
Soraya mnie chyba 4 dni temu zabrano 2x po 4 punkty i naprawdę nie wiem dlaczego.Prawda jest taka że mnie ilość moich punktów lotto więc nawet moderatora nie pytam o to dlaczego.

Napisał(a): Soraya -

Ja zaś administrację, bardzo proszę o zwrócenie uwagi na treść tematów, odpowiedzi użytkownika ireneo. Może w końcu przydałaby się jakaś reforma na tym forum. Nie może być tak, że użytkownik non stop zakłada tematy poniżające uczucia religijne.
np http://forum.(...)3069381

chodzę po świecie lat parę
nawet się trochę zdeptałem,
bo i w zakamarki wnikam
by znaleźć jakiego katolika.
Dotąd marne poszukiwań skutki,
- same wszawe podróbki.

Każdy niemal wątek, post ...wszędzie wulgarne porównanie, wręcz nienawiść.
I tak przez dzień cały ...

Napisał(a): Laila44 -

Soraya Ja zaś administrację, bardzo proszę o zwrócenie uwagi na treść tematów, odpowiedzi użytkownika ireneo. Może w końcu przydałaby się jakaś reforma na tym forum. Nie może być tak, że użytkownik non stop zakłada tematy poniżające uczucia religijne.
np http://forum.(...)3069381

chodzę po świecie lat parę
nawet się trochę zdeptałem,
bo i w zakamarki wnikam
by znaleźć jakiego katolika.
Dotąd marne poszukiwań skutki,
- same wszawe podróbki.

Każdy niemal wątek, post ...wszędzie wulgarne porównanie, wręcz nienawiść.
I tak przez dzień cały ...

Soraya kichaj na to,gdybyś była mężczyzną powiedziałabym ..olej to.

Laila44
Soraya mnie chyba 4 dni temu zabrano 2x po 4 punkty i naprawdę nie wiem dlaczego.Prawda jest taka że mnie ilość moich punktów lotto więc nawet moderatora nie pytam o to dlaczego.
Uwierz, mi to tez lotto. I nie mam żalu do administracji, bo ktoś to zgłosił.
Cały w tym sęk, że Irek czuje się tak bardzooooo pokrzywdzony, a wystarczy poczytać jego watki o katolikach i odpowiedzi...gdy się z nim nie zgadzasz!
Mnie jego ateizm nie przeszkadza, więc dlaczego on katolików tu prześladuje?
U niego temat....to PiS lub katolicy.
Nie ma już na tym forum tematów, w których można pożartować, tematów nie związanych z religią, czy tez pogladami politycznymi.
Każdy wątek zawsze zostaje sprowadzony do religii lub polityki.

"Z pewnością wyeliminowałoby to znacznie tematy wulgarne, obsceniczne, spamy.'
Odbiór innych się nie liczy, wązne są tylko twoje odczucia.
Nie uważasz, że ten watek
Ile skorupek w ten sposób nasiąkło? http://forum.(...)3068665
....jest po prostu wulgarny, chamski i poniżający uczucia religijne.
Wkomponowana w filmik podobizna papieża....no wybacz. Nie wystarczy ci, że wczoraj na YT ten filmik umiesciłeś ...to i jeszcze tu na forum?
Treśc filmiku tak się zaczyna "Na lądzie i na wodzie polują klechy na młodzież", a dalej wcale nie lepiej. Kiedy w końcu administracja zareaguje na twoje tu poczynania?
8. Zabrania się publikowania treści, które obrażają uczucia religijne innych użytkowników.

Napisał(a): ~scarycat -

Soraya "Z pewnością wyeliminowałoby to znacznie tematy wulgarne, obsceniczne, spamy.'
Odbiór innych się nie liczy, wązne są tylko twoje odczucia.
Nie uważasz, że ten watek
Ile skorupek w ten sposób nasiąkło? http://forum.(...)3068665
....jest po prostu wulgarny, chamski i poniżający uczucia religijne.
Wkomponowana w filmik podobizna papieża....no wybacz. Nie wystarczy ci, że wczoraj na YT ten filmik umiesciłeś ...to i jeszcze tu na forum?
Treśc filmiku tak się zaczyna "Na lądzie i na wodzie polują klechy na młodzież", a dalej wcale nie lepiej. Kiedy w końcu administracja zareaguje na twoje tu poczynania?
8. Zabrania się publikowania treści, które obrażają uczucia religijne innych użytkowników.
Mój koteczek jest najmądrzejszy i najlepszejszy na świecie. :)

Admminka Szanowny Ireneo,
dziękujemy za sugestię dotyczącą takiej funkcjonalności. Rozważymy jej wprowadzenie.

Pozdrawiam,
Admminka
Pozdrawiam - jak to milo przeczytać tu,
Uszczypnięcie poczułem,
więc nie jestem w objęciach snu.
Życzę miłego dnia:-)

Napisał(a): ~hahaha -

ireneo
dziękujemy za sugestię dotyczącą takiej funkcjonalności. Rozważymy jej wprowadzenie.

Pozdrawiam,
Admminka
Uszczypnięcie poczułem,
Co się cieszysz za wczasu, nie przeczytałeś, że oni się zastanawiają dopiero? Prędzej ciebie stąd wykurzymy niż oni się zastanowią, że jednak nie wprowadzą takiej funkcjonalności!

~hahaha
ireneo

Pozdrawiam,
Admminka
Uszczypnięcie poczułem,
Co się cieszysz za wczasu, nie przeczytałeś, że oni się zastanawiają dopiero? Prędzej ciebie stąd wykurzymy niż oni się zastanowią, że jednak nie wprowadzą takiej funkcjonalności!
niby to wycieczka osobista pożałowania godna, znaczy zignorowania, , ale może być pożytek i dla innych. Prozaicznie wyglądało by: rzadko tu ( na forum ) zdarza się przeczytać zwrot "pozdrawiam"
« Wróć do tematów
Do góry strony: Może choć reforma minimalna