24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń329
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
24 ppt ?

Może choć reforma minimalna (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Może choć reforma minimalna

Napisał(a): ~gość -

ireneo
niby to wycieczka osobista pożałowania godna, znaczy zignorowania, , ale może być pożytek i dla innych. Prozaicznie wyglądało by: rzadko tu ( na forum ) zdarza się przeczytać zwrot "pozdrawiam"
No i proszę:)
2 moje posty wyparowały.. Nie było tam nic, co, by regulamin łamało.
Co do pozdrowień to Szanowny Ireneo, daj przykład tego typu zachowań. Nigdy nie dane mi było zauważyć, byś do kogokolwiek pozdrawiam napisał, a już do katolika to sprawa niewyobrażalna.
INTERIA.PL

Szanowna aministracjo tego forum.
Prosze o udzielenie i uzasadnienie odpowiedzi w kwestii łamania Regulaminu czy tez nie zgodnie z 8. Zabrania się publikowania treści, które obrażają uczucia religijne innych użytkowników. a dotyczącego tego oto filmiku autorstwa Ireneo (niejednokrotnie już zgłaszanego) znajdującego się w tym wątku.
http://forum.(...)3068665
Prosze o konkretną odpowiedź..

ireneo

Przez kilka miesięcy , po katolicku, bo przed deklarującą się katoliczkę, byłem witany tu jako wszawa gnida, z kontekstową propozycją. To twojej wrażliwości nie tykało. W mojej ocenie istota tak traktująca inną istotę, przy tym nie byle kogo, bo o mnie chodzi, nie wypełnia zachowania godnego miana katolika. Uważam, że tacy są jedynie wszawymi podróbkami. Gnidę już darowałem, co powinnaś zauważyć.
Deklarującą się katoliczkę czyli kto? Prosze podać konkretny nick i cytat z sugerowaną wypowiedzią. Ja konkretny przykład podaję. Tego samego od Ciebie oczekuję, bo pisac to pan mozesz. Oczekuję konkretów. Nie przeszkadza mi, że jesteś ateistą, nie walczę z tobą, więc i z mojej strony nigdy nie padły sugerowane przez ciebie epitety,( piszę tylko i wyłącznie w swoim imieniu.) Z twojej strony i owszem, przykład w tym watku.
O swojej osobie napisałeś
ireneo
. W mojej ocenie istota tak traktująca inną istotę, przy tym nie byle kogo, bo o mnie chodzi, nie wypełnia zachowania godnego miana katolika.
Na tym forum nie ma watków o ateistach, o braku wypełniania godnego zachowania człowieka jako ateisty. Tego samego od ciebie oczekuję.

ireneo

Poza tym wskażę ci na błąd logiczny skutkujący bledną interpretacja. Nie katolików tak nazywam. Przeciwnie. Gdyby mi nie zależało na podkreśleniu szkód wyrządzanych katolikom przez parszywe owca, napisałbym - katolik przebieraniec. Według mnie, tacy zasługują na dobitne napiętnowanie. Więc to poeta chciał powiedzieć i napisał to..
Nie manipuluj człowieku. Twoja twórczość jasno i dobitnie szydzi, poniewiera, wysmiewa katolików, ich sakramenty ( np spowiedź w filmiku), postać ojca św Jana Pawła II.
filmik się zaczyna "Na ten numer się nie pisałem", zatem czy ktoś cię tu do katolicyzmu zmusza?
A te słowa uznajesz też za TYLKO twórczośc ? "na lądzie i na wodzie polują klechy na młodzież"
W swoim imieniu proszę cię o podobną twórczośc na temat ateistów. Dasz radę?

ireneo

"ateista nie żyje, ateista wegetuje
Bycie ateistą przynosi więcej problemów jak pożytku.
Dlaczego ateiści głęboko wierzą w każdą bzdurę, ściemę, kłamstwo i manipulację? Czy jest to defekt...
Dlaczego ateiści robią błedy ortograficzne?
Czy to dlatego że mają mniejsze muzgownice i mniej szarych komurek,?
). Obecnie ateiści-komuniści chińscy ludobójczo wybijają rdzenną ludność Tybetu
Do kogo modlą się ateiści?.Dla mnie to bez znaczenia, bo i tak nie będę to czytać. Ateisto jesteś pusty,..."
Być może padły takie słowa, ale po co lejesz krokodyle łzy, trzeba było zgłaszać, to nie moje określenia. To są pojedyńcze określenia.Natomiast każdy twój temat, to wiadomości o katolikach sprzed kilku lat, z całego świata np gdzieś tam z Austarlii, a tylko po to, byś miał miejsce oplucia, wyzwisk ludzi wierzących w Boga.
I tak dla przykładu (nie chce mi się szperać) http://forum.(...)3076242
Nie chce mi się w moczu moczyć
Napisał(a): ireneo - Dzisiaj, 31 sierpnia (17:43)
Obserwuj
Zgłoś do usunięcia | Link
skrobnę coś o boskiej mocy
Ty w boga nie wierzysz, więc po co o boskiej mocy?

Nie jesteś katolikiem, nie bywasz np na niedzielnej mszy itd ale rzekomo wszystko wiesz i to wszystko ci przeszkadza, tylko dlaczego?

ireneo

Poza tym wskażę ci na błąd logiczny skutkujący bledną interpretacja. Nie katolików tak nazywam. Przeciwnie. Gdyby mi nie zależało na podkreśleniu szkód wyrządzanych katolikom przez parszywe owca, napisałbym - katolik przebieraniec. Według mnie, tacy zasługują na dobitne napiętnowanie. Więc to poeta chciał powiedzieć i napisał to..
I to niby tylko twoja taka twórczość?

Jesteś bardzo chytrym i przewrotnym człowiekiem. A administracja to toleruje.

Skoro ten film, kilkakrotnie zgłaszany a nie został usunięty, wstawię raz jeszcze do przeanalizowania administracji.
Załączniki:

Droga administracjo.

Tego typu odpowiedzi
"Administracja nie ingeruje w spory ani nie rozwiązuje konfliktów, jakie się wywiązały pomiędzy Użytkownikami. Jednak każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo zgłoszenia wpisu do usunięcia. " nie zadawala mnie nawet w 1%. dlaczego? Już wyjasniam.

Nikt tu pani nie każe ingerować w spory, rozwiązywanie konfiktów, opowiadanie się po jakiejkolwiek stronie uzytkowników. Pani wraz ze swoimi ludźmi ma narzędzia ku temu, by uzytkownik przestrzegał Regulaminu, tylko Regulaminu, którego treśc sami tu zredagowaliście.
W każdej dyskusji pożadana jest róznica zdań z zachowaniem pewnych standardów kultury rozmowy i Regulaminu forum. Padają czasami jednak bardzo brutalne teksty. Pani będąc administratorem powinna tak "ustawić" użytkowników, by ograniczyć tego typu chamskie praktyki, które pod prześladowania moga wręcz podlegać.. Ludzie o słabej psychice mogą doznać uszczerbku na zdrowiu. Nikt, nikogo nie zmusza do bywania na forum, ale skoro jest to forum.( a forum nie istnieje bez uzytkowników), to niech będzie to miejsce ludziom przyjazne.

Administracja jest nie tylko od usuwania postów."Natomiast wszystkie zgłoszone do usunięcia wpisy są weryfikowane, a następnie usuwane z emisji w możliwie najkrótszym czasie."
Mnie osobiście, nie interesuje jak szybko znikną wpisy, tylko, ze pewne wpisy nie powinny w ogóle się na forum pojawić. I w tym tkwi problem.

Zdaję sobie sprawę, że Wasza praca jest ciężka, pewnie za mało ludzi zatrudnionych, moderatorzy niby są, ale od kilku miesięcy ich nie ma., użytkownicy też nie są świeci ( ja również), ale skoro podjęliście się tego zadania, to proszę dążyć do wyegzekwowania przestrzegania Regulaminu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Może choć reforma minimalna