146
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +45
146 ppt ?

Msze uzdrawiające jak działają? (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Msze uzdrawiające jak działają?

Napisał(a): ~hugo -

Czy ktoś z was uczestniczył kiedyś w mszach uzdrawiających? Podobno są zupełnie inne od normalnych mszy. Prowadzą je kapłani którzy mają dar uzdrawiania i potrafią pomagać ludziom w problemach fizycznych i duchowych. Sama msza wygląda inaczej, ale ludzie odczuwają też zupełnie inne rzeczy. Ponoć bardziej głębokie, intensywne, bardzo duchowe doznania. Zainteresował mnie ten temat. Ostatnio widziałem program o takich mszach i faktycznie wychodzi na to, że ludzie zdają się tam doznawać czegoś nadludzkiego. Niektórzy faktycznie doznają uzdrowienia z różnego rodzaju chorób. Msze uzdrawiające podobno sprawiają, że nawet najtwardsi zaczynają płakać, Niestety tego rodzaju msze uzdrawiające nie są praktykowane w kościołach na co dzień. Zastanawiam się, gdzie można by się zgłosić po taką mszę? Chciałbym w takiej uczestniczyć bo borykam się z pewną trudnością i czuję, że to mogłoby mi pomóc.
INTERIA.PL

Re: Msze uzdrawiające jak działają?

Napisał(a): huncwot -

Na pewno niektórych "uzdrawiają" dodając otuchy do rozwiązywania pewnych problemów życiowych, ale chorób fizycznych nie leczą. Człowiek w który coś mocno wierzy, zawsze będzie subiektywnie oceniał pewne zdarzenia na plus, nawet jeśli obiektywnie nie ma w nich nic wyjątkowego. Zdaje mi się, że te msze są raczej prowadzone przez specjalne ugrupowania, więc faktycznie normalnie w kościele się ich nie prowadzi. Ale to tym lepiej.

Napisał(a): ~mysz -

To nie ksiądz ma moce uzdrawiające, tylko Bóg przez niego działa. Człowiek nic sam z siebie nie może. A co do tych innych "uzdrawiaczy", bioenergoterapeutów i innych takich, to lepiej się od nich trzymać z daleka. Jeżeli ktoś mówi o sobie, że mam moce, to kłamie. Żaden człowiek nie ma nadnaturalnych mocy. I jeżeli nie działa przez niego Bóg, to wiadomo kto. I dlatego trzeba takich ludzi unikać jak ognia. Nawet jeżeli chwilowo pomogą, to tylko po to żeby odciągnąć swojego "klienta" od Boga i prawdziwej wiary. A co do mszy o uzdrowienie, to nie byłam na takiej, ale ksiądz w mojej parafii nie jest im zbyt przychylny i powtarza, że na każdej mszy można zostać uzdrowionym, bo wszystko zależy od Pana Boga. I jeżeli się Go prosi i wierzy, to żadne dodatkowe "fajerwerki" nie są już potrzebne. Pozdrawiam.

Napisał(a): ~TFK -

Na początku sprostowanie ... to Bóg uzdrawia a nie księża... księża nie mają żadnych darów tylko sa mniej lub bardziej wierzący . Sam byłem na wielu takich mszach o uzdrowienie i uwolnienie. Bycie na takiej mszy niczego nie gwarantuje , ale wzrastająca wiara poprzez zobaczenie tego co tam sie dzieje moze dawac efekty. Udział w kilku mszach fizycznie nic mi nie dał ale gdy zobaczyłem efekt działania Ducha Świetego u innych wzmocnił moja wiare na tyle że zaczynam odczuwac Boga jakby troche blizej. Miałem kilkanascie lat doświadczenia Złego,a na jednej z mszy znalazłem sie w innym stanie , którego nie sposób opisac wiedziałem ze to jest dobre bo miałem fizyczne porównanie, namacalne wręcz . Mam nadzieje że to Było od Boga . Najważniejszą czynnościa jest wyrzeczenie sie złego i przyjecie jako PANEM swojego życia Jezusa. Oddanie sie Mu na całym sercem i dusza . Bardzo długo zmagam sie z różnych dolegliwosci duchowych i dalej zmagam. Zrezygnowałem dzieki łasce Boga z najgorszych uzależnień , narkotyki twarde itp. Zmagam sie jeszcze z drobniejszymi sprawami , ale gdyby nie poruszenie Ducha Świętego to bym chyba juz nie żył. Nie znam ciebie ale polecam ci abys zgiał kolana przed Panem i przeprosił go za swoje czyny i grzechy i z całego serca załuj za nie a w sercu powiedz że potrzebujesz Jego pomocy bo tylko Jezus jest w stanie ci pomóc... Ukoż się i powiedz że przyjmujesz go jako Pana swojego zycia i pros aby cie podniósł za rekę i prowadził. Powodzenia i pozdrawiam . z Bogiem

Napisał(a): ~Pani Dąb -

~mysz To nie ksiądz ma moce uzdrawiające, tylko Bóg przez niego działa. Człowiek nic sam z siebie nie może. A co do tych innych "uzdrawiaczy", bioenergoterapeutów i innych takich, to lepiej się od nich trzymać z daleka. Jeżeli ktoś mówi o sobie, że mam moce, to kłamie. Żaden człowiek nie ma nadnaturalnych mocy. I jeżeli nie działa przez niego Bóg, to wiadomo kto. I dlatego trzeba takich ludzi unikać jak ognia. Nawet jeżeli chwilowo pomogą, to tylko po to żeby odciągnąć swojego "klienta" od Boga i prawdziwej wiary. A co do mszy o uzdrowienie, to nie byłam na takiej, ale ksiądz w mojej parafii nie jest im zbyt przychylny i powtarza, że na każdej mszy można zostać uzdrowionym, bo wszystko zależy od Pana Boga. I jeżeli się Go prosi i wierzy, to żadne dodatkowe "fajerwerki" nie są już potrzebne. Pozdrawiam.
Bóg żadnemu z ludzi nie dał mocy uzdrawiania !

Księżom też nie dał!!!

Owszem zdarzają się natychmiastowe uzdrowienia ale to są uzdrowienia przez Szatana .
Natomiast Bóg uzdrawia ale zupełnie w inny sposób i tylko nieliczne osoby.
Osoby te muszą spełniać Jego wymogi.

Na pewno nie wystarczy z uporem twierdzić że się wierzy w Jezusa .
Na pewno ci udzie nie znają biblii, nie modlą się na różańcu czy nie przesiadują w kościołach czy innych salkach.

Możecie wierzyć lub nie .
Ludzie uwielbiają być okłamywani , oszukiwani przez co cwaniacy się bogacą na ich naiwności czy głupocie.
Oj będzie płacz! Pani Dąb / BÓG

Napisał(a): stiffnecked -

~Pani Dąb
Bóg żadnemu z ludzi nie dał mocy uzdrawiania !

Księżom też nie dał!!!

Owszem zdarzają się natychmiastowe uzdrowienia ale to są uzdrowienia przez Szatana .
Natomiast Bóg uzdrawia ale zupełnie w inny sposób i tylko nieliczne osoby.
Osoby te muszą spełniać Jego wymogi.

Na pewno nie wystarczy z uporem twierdzić że się wierzy w Jezusa .
Na pewno ci udzie nie znają biblii, nie modlą się na różańcu czy nie przesiadują w kościołach czy innych salkach.

Możecie wierzyć lub nie .
Ludzie uwielbiają być okłamywani , oszukiwani przez co cwaniacy się bogacą na ich naiwności czy głupocie.
Oj będzie płacz! Pani Dąb / BÓG
Ze kaplani mocy nie maja to ja wiem, w Ksiazcej Ulubionej napisane, ze tylko prawdziwi maja moc. A mocy rytualow mozna uzywac? Na przyklad chrzest na odpuszczenie grzechow ma moc?

Napisał(a): ~Pani Dąb -

Czym jest uzdrowienie na mszy uzdrawiającej w kościele przez księży ?

OSZUSTWEM.!!!!

Wszystko to ustawki.
Są ludzie tak przekupni że za PIENIĄDZE są gotowi dla tych czarnych oszustów wszystko zrobić.

Jeżdżą za nimi do kościołów w których się odbywają tzw. msze uzdrawiające.NIE ZA DARMO

Niby duch św. dotyka człowieka a on wie kiedy upaść, leżeć nie ruszając się i mówić to ,co wcześniej było ustalone.

Człowieka opętanego też doskonale potrafią udawać.
Kiedy zaczynają się modły w kościele przez łgarzy czarnych ktoś z kościoła zaczyna krzyczeć a to znaczy że NIBY w nim ujawnia się demon i jest taki człowiek opętany .
Odpowiednia służba wyprowadza go i prowadzi do zakrystii i tam odbywa się przy zamkniętych drzwiach NIBY WYPĘDZANIE DEMONÓW.
W kościele cisza albo ciche modły aby gawiedź słyszała co tam się dzieje.

Opętany krzyczy, rozwala krzesła , wali w drzwi itd.. aż cichną wrzaski NIBY DEMON WYPĘDZONY a człowiek już ZDROWY !!

Ludzie którzy są wynajęci przez kk do oszustw dostają pieniądze co miesiąc, mają opłacane wczasy dla całej rodziny czyli dobrze zarabiają.

To wszystko oszustwo.
Dobrze na ludziach zarabiają.
Bóg w ten sposób nie działa. Pani Dąb / BÓG
« Wróć do tematów
Do góry strony: Msze uzdrawiające jak działają?