Reklama

325
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +11
325 ppt ?

Myjka parowa - czy to się opłaca? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Myjka parowa - czy to się opłaca?

Napisał(a): -

Coraz im dłużej mieszkam w moim nowym domu tym więcej znajduje miejsc w których normalne metody sprzątania nie zdają egzaminu. Największy problem sprawia mi szorowanie okapu i okolic kuchenki... Ktoś korzysta z myjek parowych? zdają egzamin czy są kolejnym zbędnym wyposażeniem schowka?
INTERIA.PL

Re: Myjka parowa - czy to się opłaca?

Mam taką myjkę :) zapomniałam dzięki niej już o zapachu kota i psa - niestety strasznie brudzą, ale myjka daje radę i po chwili znika smrodek ;) Bardzo przydatna jest wąska końcówka, para wchodzi w zakamarki, których normalnie nie da się doczyścić

Gość napiszcie może jak to wygląda w praktyce, niby na stronie wszystko pięknie, ale czy końcówki w zestawie wystarczają?
Zdecydowanie wystarczają, moja ulubiona to końcówka strumieniowa :) wgryza się w bród na oczach, czysto i efektownie ;)) Na razie nie poradziła sobie tylko z plamą na chodniku(nie wiem od czego), z resztą nic sobie z nią nie poradziło i musiałam wyrzucić :/ poza tym żaden bród się nie oparł :)

Napisał(a): Gość -

Chyba się zdecyduję, jeśli faktycznie można wyczyścić firanki bez zdejmowania, to jeszcze lepiej (oczywiście domyślam się, ze nie zastąpi to normalnego prania, ale chociaż nie będę musiała robić tego tak często)

Fakt myjką parową nie zastąpisz w pełni prania firanek, nieważne czy Beck Imperial czy innej marki... Raz na jakiś czas trzeba jednak je zdjąć i wyprać, ale i tak częstotliwość prania spadła o połowę :) z resztą to urządzenie ma wiele innych zalet, a najlepiej je widać u siebie w domu, gwarantuje, że po kilku miesiącach nie będziesz sobie wyobrażać sprzątania bez myjki ;)

Napisał(a): Gorenje -

Myjka parowa (lub czyścik parowy) zdecydowanie ułatwia sprzątanie, m.in. dlatego, że nie potrzebujemy do mycia na przykład okien żadnych detergentów ani płynów. Okna bez smug, a dla nas samo zdrowie :) Szczególnie polecamy takie urządzenie tym, którzy cierpią na astmę lub mają w domu małe dzieci. Nasz czyścik posiada dodatkowo podwójny system bezpieczeństwa: Link
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • myjka parowa
  • myjka parowa opinie
  • myjki parowe
  • aquapur myjka parowa
  • myjka parowa z lidla
  • myjka parowa do okien opinie
  • myjka parowa botti opinie
  • parowe mycie okien
  • myjka parowa aquapur opinie
  • myjka parowa do okien
Do góry strony: Myjka parowa - czy to się opłaca?