843
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +59
843 ppt ?

Myjka parowa - czy to się opłaca? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL
do -

Zdecydowanie wystarczają, moja ulubiona to końcówka strumieniowa :) wgryza się w bród na oczach, czysto i efektownie ;)) Na razie nie poradziła sobie tylko z plamą na chodniku(nie wiem od czego), z resztą nic sobie z nią nie poradziło i musiałam wyrzucić :/ poza tym żaden bród się nie oparł :)
-

Fakt myjką parową nie zastąpisz w pełni prania firanek, nieważne czy Beck Imperial czy innej marki... Raz na jakiś czas trzeba jednak je zdjąć i wyprać, ale i tak częstotliwość prania spadła o połowę :) z resztą to urządzenie ma wiele innych zalet, a najlepiej je widać u siebie w domu, gwarantuje, że po kilku miesiącach nie będziesz sobie wyobrażać sprzątania bez myjki ;)
-

Myjka parowa (lub czyścik parowy) zdecydowanie ułatwia sprzątanie, m.in. dlatego, że nie potrzebujemy do mycia na przykład okien żadnych detergentów ani płynów. Okna bez smug, a dla nas samo zdrowie :) Szczególnie polecamy takie urządzenie tym, którzy cierpią na astmę lub mają w domu małe dzieci. Nasz czyścik posiada dodatkowo podwójny system bezpieczeństwa:http://www.go(...)=255897
-

Też mam takie urządzonko i niezamieniłabym go na nic innego, czysto i bez użycia detergentów, a to akurat dla mnie bardzo ważne żeby dbać o środowisko i swoje najbliższe otoczenie dlatego dla mnie urządzenie NIEZASTĄPIONE! mam myjke Polti włoską bardzo dobrą firmęhttp://www.ou(...)ve.html ale nie żałuję ani jednej złotówki wydanej, choć dzięki outletowi zapłaciłam i tak o wiele mniej niż w normalnym sklepie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • myjka parowa opinie
  • myjka parowa tchibo opinie
  • myjka parowa
  • czy warto miec czyscik parowy
  • myjka parowa do azienki forum
  • Jak myc mala myjka parowa okna
  • myjka parowa czy warto
  • beck vapori system
  • myjka parowa hoffen opinie
  • myjka parowa do okien
  • myjka parowa z lidla
  • czycik parowy
  • myjkaparowa
  • myjka cleanmaxx.pl
  • czyscik (DEMO VERSION!) parowy dezynfekuje
Do góry strony: Myjka parowa - czy to się opłaca?