Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych" (1250)

Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych"

Temat dotyczy artykułu: Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych"

Należący do NASA satelita Lunar Reconnaissance Orbiter okrąża Księżyc już od 8 lat. W tym czasie zebrał wiele danych i wykonał ogromną liczbę zdjęć powierzchni Srebrnego Globu. Część z nich została upubliczniona. Na jednym z nadesłanych obrazów tzw. "wirtualni archeolodzy" wypatrzyli coś, co wygląda jak baza zbudowana przez inteligentne istoty.

Komentarze (1250)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): duda -

to pewnie baza macierewicza tego rusko zydowsko niemieckiego agenta ze slowacji ukrainskiej
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kondrat11 -

Po jaką cholerę pchają się na Marsa skoro do zbadania mają bliżej Księżyc.Wysłać sondę z kamerką i po sprawie.Zwolennicy teorii o Starożytnych Astronautach powinni się złożyć na takie cudo.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Bars47 -

Nic nowego. O bazach obcych (ale i ludzi z ziemi) juz wiadomo od 20 lat !
To stare informacje ktore od nowa odgrzebują... Odgrzewane kluski
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Powstaniec -

Zaraz Geniusz Pozog rozprawi sie z ta sciema ! Tylko zdjecia Kozy sa oryginalne.
Odpowiedzi (15)

Napisał(a): mike -

W prawym górnym rogu widzę stalina czemu nie jest wzięty w kółeczko?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Niewierny Tomasz -

Z UFO jest jak z Yeti lub z potworem z Loch Ness. Niby jest a jeszcze nikt ich nie widział. Czy to możliwe, żeby w czasach kiedy nikt z 6 mld ludzi nie zrobił wyraźnego zdjęcia UFO????. Rycho Swetru ledwo wsiadł do samolotu i już miał fotkę :). Po za tym jakość zdjęć niby UFO jest na poziomie z początku historii fotografii. Ta księżycowa fotka jest też tej samej jakości. Fotki z dalekiego Marsa są doskonałej jakości a z pobliskiego Księżyca takie marne ??? Bajki dla naiwnych... Zejdźcie na Ziemię...z Księżyca :):)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): joki -

Pytajcie naszego mędrca - on powie i wyjaśni.....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): artu727 -

Sprawa UFO to niestety masowa halucynacja. Ludzie wmawiają sobie pośrednio lub bezpośrednio, że zjawisko istnieje. Natężenia i skala tego fenomenu miewała różne okresy, i charakteryzowała się sinusoidalnym przebiegiem. Niewykluczone ze było to zjawisko sterowane na potrzeby również sił rządowych dla określonych celów. Nigdy nikt nie przedstawił jawnych niepodważalnych dowodów na istnienie statków kosmicznych obcych ! Krążyły liczne relacje świadków opisywane w gazetach, magazynach prasowych oraz ukazywały się wydawnictwa książkowe opisujące liczne zdarzenia na całym świecie. Natomiast dowodów konkretnych brak. Powstawały komórki badawcze, organizacje zajmujące się tym problemem, lecz po latach widać ze oprócz finansowych zastrzyków owe twory nic nie uzyskały. Zainteresowanie tematem przeciętnego zjadacza chleba okresowo wzmagały produkcje filmowe SF. W dobie rozwoju elektroniki, kiedy pod ręką każdego z nas jest kamera cyfrowa, brak dowodów obnaża halucynogenny charakter całego zjawiska. Powstałe w latach poprzednich wydawnictwa na ten temat jak i relacje świadków sprzed lat, mają już charakter art-kultury, komiksowej masturbacji czy zwyczajnie powieści sensacji. W dobie dzisiejszych czasów, zagadnienie OBCYCH stało się również narzędziem manipulacji w głowach społeczeństw, mającym na celu wykrzewienie kultur religijnych. Natomiast jest już coraz mniej poważnie traktowane przez poważne instytucje i środowiska naukowe.

Odpowiedzi (17)
Dodaj komentarz