Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych" (1277)

Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych"

Temat dotyczy artykułu: Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych"

Należący do NASA satelita Lunar Reconnaissance Orbiter okrąża Księżyc już od 8 lat. W tym czasie zebrał wiele danych i wykonał ogromną liczbę zdjęć powierzchni Srebrnego Globu. Część z nich została upubliczniona. Na jednym z nadesłanych obrazów tzw. "wirtualni archeolodzy" wypatrzyli coś, co wygląda jak baza zbudowana przez inteligentne istoty.

Komentarze (1277)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): pafel70 -

największa BAZA OBCYCH jest w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): waldir -

waldir do ~DonekBronekGrzes :
Nieprawda. Te "pałowania" stosowano tylko w stosunku do przeciwników ustroju socjalistycznego. Większość za Gierka zostawiano w spokoju ! Metody te są i obecnie stosowane w niektórych krajach kapitalistycznych w stosunku do jawnych gwałtownych przeciwników. Dużo ludzi wtenczas nie partyjnych, obecnie wspominają te wtenczas swoje czasy z rozrzewnieniem i tęsknotą, tak jak pisze to Artur !
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Cyryl -

Biblia o UFO dużo mówi dobre okulary potrzebne i chęć czytania
Odpowiedź (0)

Napisał(a): waldir -

waldir do ~pyra :
Ty ~pyra, z taką twoją kulturą reakcji właściwie niepotrzebnie się urodziłeś. W tych czasach, właśnie tacy o takim sposobie reagowania do innych jak w tej chwili ty, byli zdolni do mordowania !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Voyager -

https://newtimesnews.pl/nasa-potwierdzila-voyager-1-opuscil-uklad-sloneczny/ Sonda Voyager 1 opuściła Układ Słoneczny. Posłuchaj nagrane "dźwięki" Kosmosu i Io, księżyca Jowisza. Wysłała płytę ze zdjęciami i pozdrowieniami dla Obcych, m.in. po polsku(!), mówi jakaś Polka (ciekawe kto?). Gdy startowała, śpiewała ABBA, a u nas marzono o "Maluchu" i rządził Gierek.
Odpowiedzi (19)

Napisał(a): luna -

To nie są zdjęcia z LRO, tylko stare zdjęcia z programu Apollo. Na dodatek podretuszowane przez jakiegoś amatora wrażeń..
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kondrat11 -

Po jaką cholerę pchają się na Marsa skoro do zbadania mają bliżej Księżyc.Wysłać sondę z kamerką i po sprawie.Zwolennicy teorii o Starożytnych Astronautach powinni się złożyć na takie cudo.
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz