Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych" (1300)

Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych"

Temat dotyczy artykułu: Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych"

Należący do NASA satelita Lunar Reconnaissance Orbiter okrąża Księżyc już od 8 lat. W tym czasie zebrał wiele danych i wykonał ogromną liczbę zdjęć powierzchni Srebrnego Globu. Część z nich została upubliczniona. Na jednym z nadesłanych obrazów tzw. "wirtualni archeolodzy" wypatrzyli coś, co wygląda jak baza zbudowana przez inteligentne istoty.

Komentarze (1300)

Dodaj komentarz

Napisał(a): tom -

na Google yearth odkryłem nie jedną nie dwie tylko ok 200 baz . wszystkie ukryte w kraterach.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Konrad -

To prawda i od ponad 50 lat rządy o tym wiedzą. Lecz wydają miliardy by to ukryc lub ośmieszyć dla ochrony korporacyjnych interesów przemyslu zbrojeniowego i ropy!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Alien -

Nie na księżycu ,tylko w księżycu jest potężna baza obcych Szeolu. Nigdy nie dojdzie do eksploatacji księżyca, wcześniej homo sapiens sam się zniszczy. Dlaczego nikt z Was nic nie pamięta. Czy sądzicie że zostaliście stworzeni po narodzinach? Rzeczywistość jest inna ...jesteście postaciami w potężnej symulacji. W bibli macie napisane (89:49) Czy jest ktoś, kto by żył, a nie zaznał śmierci, kto by życie swe wyrwał spod władzy Szeolu? .To oznacza że umieracie i się rodzicie od tysiecy lat i nie możecie się stąd wydostać.Jesteście w labiryncie umysłu.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): gosc -

Skoro są zdjęcia to dlaczego jeszcze nie zorganizowano wyprawy? Księżyc jest nie daleko. Pare godzin i już będzie wiadomo co tam jest.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Szakal_Zenon -

Najprawdziwsza baza obcych znajduje się na Nowogrodzkiej w Warszawie
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): BODO -

Kiedys kiedy paliwo bylo na kartki podlecialo na stacje benzynowa w Naleczowie dwoch zielonych w latajacym talezu. Sprzedawca spytal sie czy maja kartki na paliwo -- jeden z nich powiedzial ze nie. Wtedy sprzedawca powiedzial spolojnie -- NIE POSMARUJESZ NIE POJEDZIESZ wykonujac jednoczesnie dziwny ruch palcami. Wtedy drugi odezwal sie -- co mamy posmarowac zeby pojechac? Obaj podobno byli z bazy ksiezycowj LOL Oddalem I'm swoj przydzial paliwa na syrenke a oni dali mi rajda do Ameryki. Mowili cos o trojkatnych bazach na ksiezycu I Marsie ale mieli dziwny accent I nie wszystko zrozumialem
Odpowiedź (0)

Napisał(a): $ -

Przylecieli marsjanie na Ziemię. Ziemianie ich okrążyli, patrzą i zaczynają pytać. - Czy wy, marsjanie,wszyscy jesteście tacy zieloni? - Tak - odpowiadaja marsjanie. I wszyscy jesteście tacy niscy? - Tak. - I wszyscy macie takie garbate nosy? - Nie, tylko izraelici.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): PiotrGD -

Przecież świat wie, ze największa baza obcych mieszka w Niemczech i w Brukseli... Względnie we Francji
Odpowiedź (0)

Napisał(a): leonzarawdowiec -

"Obiekt" do złudzenia przypomina... łączeniową rurkową połówkę napa jaki nabijany jest np. na mankietach wyrobów skórzanych!!! Wraz z drugą częścią stanowi połówkę zatrzasku.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz