Komentarze (90)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Lol -

Zastanawiam się ile takie Janusze biznesu płacą za te swoje suvy czy inne wille? Czy przychodzi taki do salonu i rzuca biorę tego srebrnego za 10 tys, płace gotowka tu i teraz? No bo po warunkach pracy jakie oferują tak mozna wnioskować.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): Proste -

Technik elektronik 20 lat doświadczenia, angielski (15 lat w uk),prawko itd. Dostępny na etat 8 godzin 5 dni w tygodniu, urlop, świadczenia itd nie potrzebuje żadnych karnetów na basen czy innych wodotryskow. Ile na rękę dajecie?
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): Pracownik -

prosze tu na rączke 5000 zł + ZUS! -ja od siebie daje prace od Poniedziałku do piatku po 8 GODZIN! w tych pieniądzach! jesli chodzi o sobote to za 1 godzine życze sobie 150 zł na rączke! jeśli nie ma TYCH MOICH POTRZEB pieniężnych nie ma i mojej pracy! -PROSTE!
Odpowiedzi (13)

Napisał(a): jest git -

Pracy rzeczywiście jest w Polsce mnóstwo lecz nie tam gdzie by się chciało. Trzeba być gotowym do przeprowadzki do innego miasta, województwa nawet o 600 km od domu. C'est la vi
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): szukam -

a mnie z pracuj pl przychodzi jeden mail na miesiac :/
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): roobert -

Geodeta, pracuje przy obsłudze budowy drogi ekpresowej. Pytałem się ostatnio robotników fizycznych z ukrainy ile dostają kasy. Pracują po 10 h dziennie czyli tyle co ja, ich zadaniem jest grabienie poboczy z kamyków itp. Maja umowę śmieciowa i dostaje 3700 na rękę. Gdyby opłacał sobie ZUS to miałby 2600 czyli tyle co ja. Jednak odpowiedzialność inna i dodatkowo maja 2 przerwy w ciągu dnia z ciepłym posiłkiem. Ja jak sobie nie zorganizuję czegoś do jedzenia to nikt mi niestety nie da, a pracuję w delegacji, diety nie dostaję ani żadnych dodatkowych pieniędzy. Wypowiedzenie już rzuciłem drapieżnemu kapitaliście. Niech sam zapier...
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Specjalista BHP -

Mam 10 lat doświadczenia w dużych koncernach, wykształcenie wyższe techniczne, potrafię zarządzać projektami, mówię i piszę po angielsku, umiejętności miękkie posiadam. Bez 10 tys. netto nie podejmę pracy. Tanio nie będzie bo być nie może. Za 4 tys netto zatrudniajcie techników to bardzo dobrzy fachowcy.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Tylewtemacie -

specjaliści są tylko zarobków nie ma
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Lol -

Znaczy łowia grube ryby na haczyk ze szpilki bez przynęty i chwała się jaki mają super kolowrotek
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dociekliwy -

Potrzebni są specjaliści? Specjaliści byli potrzebni zawsze!!! Kto zatrudni kilka milionów Polaków od lat nie mogących znaleźć pracy i nie zgadzających sie na niewolnictwo? Wolicie niewolników z Ukrainy?
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz